CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Strojovna > Mate nekdo skusenosti s DLINK 700AP?
« 29303132333435363738394041 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
petrik
Senior Member

Registrován: 11.06.2002
Příspěvků: 1267

Příspěvek č. 545 

!!POZOR!! Zasadne nepouzivejte moznost ulozeni a nahrani konfigurace ze souboru. Chtel jsem vymenit moje AP na strese, protoze se po bource trochu zhorsil signal a abych nemusel rucne opisovat vsechny povolene MAC adresy, ulozij jsem nastaveni APcka na HDD a nahral do noveho AP. V obou je FW 2.01. Po nahrati se jiz na AP neslo pripojit a ani neodpovidalo na pingy. Zapojil jsem jej tedy misto puvodniho AP, abych eliminoval vsechny mozne chyby, ale AP nejelo. zkusil jsem tedy asi 10s podrzet reset, ale ani to nepomohlo. Ani po naslednych a dlouhych drzeni resetu se APcko nepodarilo ozivit. Posledni moznost je pripojit se na nej pres seriak a zkusit ho nakonfigurovat spravne, snad to vyjde. Po zapnuti se rozsviti power i LAN, pokud je pripojena, dokoce blika, pokud na nej pingam, ale jinak je zcela mrtve. Napada nekoho neco?

__________________

Cyberdyne Systems Terminator model 101

Old Post 18.06.2004 v 17:30
petrik je offline   Click Here to See the Profile for petrik   Find more posts by petrik   Click here to Send petrik a Private Message   Click Here to Email petrik   Visit petrik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
troolix
Newbie

Registrován: 05.11.2003
Příspěvků: 30

Příspěvek č. 546 

Tez se mi stalo, ze po nekolika pokusech o nastavovani - restarty - i jednou jsem dal ulozit konfiguraci do souboru -- na to neslo pripojit pres web. Zkratka po jednom zaseku to nejelo tak jsem si s tim hral.

Pak jsem zjistil, ze to jde,ale ze tam je nastaveny tovarni ipcko.

Tak jsem to znovu konfiguroval - s nastavenym spravnym ipckem krizenym kablem z kompu - a to bylo naposled,kdy sla administrace pres web. Ted to jede,pingnu na to,vseko ok,akorat nastavovat to nemuzu :-(
kdo si chce usetrit nervy a spoustu zsedivelych vlasu, tak to nekupujte :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

Old Post 18.06.2004 v 22:20
troolix je offline   Click Here to See the Profile for troolix   Find more posts by troolix   Click here to Send troolix a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EmiT
Newbie

Registrován: 06.07.2003
Příspěvků: 44

Příspěvek č. 547 

jj, s DLinkem 700 jsou jenom problemy, proste to neni spolehlivy zarizeni, taky sem si na nem vylamal zuby. :-((

Old Post 19.06.2004 v 08:52
EmiT je offline   Click Here to See the Profile for EmiT   Find more posts by EmiT   Click here to Send EmiT a Private Message   Click Here to Email EmiT   Visit EmiT's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
begiri
Newbie

Registrován: 17.06.2004
Příspěvků: 13

Thumbs down Příspěvek č. 548 

Old Post 12.07.2004 v 14:02
begiri je offline   Click Here to See the Profile for begiri   Find more posts by begiri     Click Here to Email begiri     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petrik
Senior Member

Registrován: 11.06.2002
Příspěvků: 1267

Příspěvek č. 549 

__________________

Cyberdyne Systems Terminator model 101

Old Post 13.07.2004 v 18:49
petrik je offline   Click Here to See the Profile for petrik   Find more posts by petrik   Click here to Send petrik a Private Message   Click Here to Email petrik   Visit petrik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dodo
Senior Member

Registrován: 11.08.2002
Příspěvků: 704

klient na 13. kanále Příspěvek č. 550 

já jsem asi nějakej zabržděnej, ale na 13. kanále se mi 700 jako klient nespojí ani za nic. Nastavím tam místo auto 13., ssid jsem vyplnil (CZFree.Net.Radon), mac AP (00-60....něco) jsem vyplnil a sere to na mě jak na placatej kámen.
fw je tam původní, ten 1.00

a s IP adresami je to tak, že když chci od DHCP (myslím od AP, ne od 700) tak jen na sítovce v XP nastavím přídělit automaticky, tím se mi smaže ta 192.168.0.1, kterou tam mám, když chci na 700. že jo ?

už mi došly nápady.

Old Post 14.08.2004 v 12:26
dodo je offline   Click Here to See the Profile for dodo   Find more posts by dodo   Click here to Send dodo a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petrik
Senior Member

Registrován: 11.06.2002
Příspěvků: 1267

Příspěvek č. 551 

__________________

Cyberdyne Systems Terminator model 101

Old Post 22.08.2004 v 09:35
petrik je offline   Click Here to See the Profile for petrik   Find more posts by petrik   Click here to Send petrik a Private Message   Click Here to Email petrik   Visit petrik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrbobr
Junior Member

Registrován: 15.01.2003
Příspěvků: 140

neni uz nejakej novej firmware ktery Příspěvek č. 552 

resi vsechny problemy?
Hlavne tuhnuti logu....

Old Post 22.08.2004 v 12:04
mrbobr je offline   Click Here to See the Profile for mrbobr   Find more posts by mrbobr   Click here to Send mrbobr a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aquarius
Team Leader
zastupce cloudu 10.254


Registrován: 20.07.2002
Příspěvků: 340

Team Member: ADMIN

User is Mapper

Re: klient na 13. kanále Příspěvek č. 553 

__________________

Naposledy upravil aquarius 24.08.2004 v 14:33

Old Post 24.08.2004 v 14:25
aquarius je offline   Click Here to See the Profile for aquarius   Find more posts by aquarius   Click here to Send aquarius a Private Message   Click Here to Email aquarius   Visit aquarius's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrbobr
Junior Member

Registrován: 15.01.2003
Příspěvků: 140

NOVY FIRMWARE Příspěvek č. 554 

Old Post 29.08.2004 v 16:32
mrbobr je offline   Click Here to See the Profile for mrbobr   Find more posts by mrbobr   Click here to Send mrbobr a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D@vid
...nikdo...

Registrován: 01.12.2002
Příspěvků: 322

Re: NOVY FIRMWARE Příspěvek č. 555 

__________________

Zkuste to bez drátů, milý Marconi

Old Post 29.08.2004 v 19:34
D@vid je offline   Click Here to See the Profile for D@vid   Find more posts by D@vid   Click here to Send D@vid a Private Message   Click Here to Email D@vid     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D@vid
...nikdo...

Registrován: 01.12.2002
Příspěvků: 322

nový FW Příspěvek č. 556 

...tak mi připadá že má oproti V 1.00 menší citlivost,já tu mám na testování pouze jedno AP a to ještě odrazem,s verzí 1.00 ho zachytim a v2.02 a ni ?uk...

__________________

Zkuste to bez drátů, milý Marconi

Old Post 30.08.2004 v 16:36
D@vid je offline   Click Here to See the Profile for D@vid   Find more posts by D@vid   Click here to Send D@vid a Private Message   Click Here to Email D@vid     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johnny
Newbie

Registrován: 30.10.2002
Příspěvků: 53

Re: NOVY FIRMWARE Příspěvek č. 557 

Old Post 09.09.2004 v 11:53
Johnny je offline   Click Here to See the Profile for Johnny   Find more posts by Johnny   Click here to Send Johnny a Private Message   Click Here to Email Johnny     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrbobr
Junior Member

Registrován: 15.01.2003
Příspěvků: 140

LOG NETUHNE Příspěvek č. 558 

Mam ten firmware uz tyden v tom AP a LOG jeste nevytuhnul. TO se mi vazne moooc libi. Az na tu kompatibilitu a byl by cenove nejlepsi AP.
V rezimu AP ma 13kanalu takze asi bude evropsky typ.

Old Post 09.09.2004 v 17:18
mrbobr je offline   Click Here to See the Profile for mrbobr   Find more posts by mrbobr   Click here to Send mrbobr a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D@vid
...nikdo...

Registrován: 01.12.2002
Příspěvků: 322

Re: Re: NOVY FIRMWARE Příspěvek č. 559 

__________________

Zkuste to bez drátů, milý Marconi

Old Post 09.09.2004 v 20:27
D@vid je offline   Click Here to See the Profile for D@vid   Find more posts by D@vid   Click here to Send D@vid a Private Message   Click Here to Email D@vid     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petrik
Senior Member

Registrován: 11.06.2002
Příspěvků: 1267

Příspěvek č. 560 

Me zacal po nahrani toho novyho FW hrozne tuhnout (ne log, ale cely AP) a protoze tam nesel vratit puvodni, tak ho uz nikam davat nebudu.

__________________

Cyberdyne Systems Terminator model 101

Old Post 14.09.2004 v 10:28
petrik je offline   Click Here to See the Profile for petrik   Find more posts by petrik   Click here to Send petrik a Private Message   Click Here to Email petrik   Visit petrik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:55.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 29303132333435363738394041 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz