CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 9 > Vinoř
1234567891011 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
czfogg
Newbie

Registrován: 06.01.2004
Příspěvků: 9

den Příspěvek č. 65 

Hele, nemoh by ten sraz bejt ve středu? Myslim si, že by to mnoha lidem (mně a Petrovi Dvořákovi) vyhovovalo víc

Old Post 13.02.2004 v 15:55
czfogg je offline   Click Here to See the Profile for czfogg   Find more posts by czfogg   Click here to Send czfogg a Private Message   Click Here to Email czfogg     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
samaell
Master Lama
zastupce cloudu 10.43


Registrován: 12.02.2003
Příspěvků: 226

Hlasovani Příspěvek č. 66 

Davam Hlasovat Streda/ctvrtek - uzaverka v nedeli. Jeden Hlas na jeden nick. me je to jedno. Pokud bude nerozhodne jsem pro ctvrtek

Naposledy upravil samaell 13.02.2004 v 16:37

Old Post 13.02.2004 v 16:10
samaell je offline   Click Here to See the Profile for samaell   Find more posts by samaell   Click here to Send samaell a Private Message   Click Here to Email samaell   Visit samaell's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kahana
Newbie

Registrován: 02.02.2004
Příspěvků: 13

Příspěvek č. 67 

Kdo dorazi z Prezletic, toho vezmu domu autem i kdybych mel jet dvakrat.

Old Post 13.02.2004 v 17:12
kahana je offline   Click Here to See the Profile for kahana   Find more posts by kahana   Click here to Send kahana a Private Message   Click Here to Email kahana     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pdvor
Newbie

Registrován: 04.02.2004
Příspěvků: 11

Příspěvek č. 68 

Czfoggu co to pises. To jsme si nedomluvili. Mne je to docela jedno. Ale priklanim se pro stredu. Jeste se pokusim zmamit par lidi z Prezletic.

Old Post 13.02.2004 v 18:20
pdvor je offline   Click Here to See the Profile for pdvor   Find more posts by pdvor   Click here to Send pdvor a Private Message   Click Here to Email pdvor     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sovicka2001
Newbie

Registrován: 08.03.2003
Příspěvků: 63

Příspěvek č. 69 

Mě je to osobně celkem jedno ... ale lepší bude asi ten čtvrtek...

Old Post 13.02.2004 v 18:33
sovicka2001 je offline   Click Here to See the Profile for sovicka2001   Find more posts by sovicka2001   Click here to Send sovicka2001 a Private Message   Click Here to Email sovicka2001   Visit sovicka2001's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
samaell
Master Lama
zastupce cloudu 10.43


Registrován: 12.02.2003
Příspěvků: 226

Příspěvek č. 70 

2x streda - pdvor, czfrogg
1x ctvrtek - sovicka2001
6x jedno - Samaell, Virnik, Hunter-Killer, Sovicka2001, Kahana, -drb-

Naposledy upravil samaell 15.02.2004 v 16:26

Old Post 13.02.2004 v 19:06
samaell je offline   Click Here to See the Profile for samaell   Find more posts by samaell   Click here to Send samaell a Private Message   Click Here to Email samaell   Visit samaell's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Virnik
Senior Member

Registrován: 13.01.2004
Příspěvků: 604

Příspěvek č. 71 

Pripis si me kam chces. Muzu v oba dva dny. Jen nevim, ja to zvladnu spolu se srazem na Proseku.

__________________

V.I.R.N.I.K: Vigiliant Individual Responsible for Nocturnal Infiltration and Killing
Resistance is, and always has been futile...

Old Post 13.02.2004 v 21:44
Virnik je offline   Click Here to See the Profile for Virnik   Find more posts by Virnik   Click here to Send Virnik a Private Message   Click Here to Email Virnik   Visit Virnik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nx_Rejza
Newbie

Registrován: 14.02.2004
Příspěvků: 1

Příspěvek č. 72 

Taky o tom uvazuju...o tom pripojeni. Muj nick je na mape.

Old Post 14.02.2004 v 16:45
Nx_Rejza je offline   Click Here to See the Profile for Nx_Rejza   Find more posts by Nx_Rejza   Click here to Send Nx_Rejza a Private Message   Click Here to Email Nx_Rejza     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hunter-Killer
Newbie

Registrován: 14.02.2004
Příspěvků: 1

Příspěvek č. 73 

jsem napojen pres uzivatele Virnik a vazne uzvazuju ze se pripojim samostatne.
Na sraz prijdu. je jedno jestli ve stredu nebo ve ctvrtek

__________________

You like the rest, you die like best

Old Post 14.02.2004 v 16:58
Hunter-Killer je offline   Click Here to See the Profile for Hunter-Killer   Find more posts by Hunter-Killer   Click here to Send Hunter-Killer a Private Message   Click Here to Email Hunter-Killer     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pdvor
Newbie

Registrován: 04.02.2004
Příspěvků: 11

Příspěvek č. 74 

Hergot tam bude lidi. To uz je 8 jestli se nepletu. Akorat Kahana jeste nehlasoval.

Old Post 14.02.2004 v 18:14
pdvor je offline   Click Here to See the Profile for pdvor   Find more posts by pdvor   Click here to Send pdvor a Private Message   Click Here to Email pdvor     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sovicka2001
Newbie

Registrován: 08.03.2003
Příspěvků: 63

Příspěvek č. 75 

Jsem sám, sám proti většině... ale já se nedám!!!

ne, vážně: je mi to úplně jedno... čt nebo st se mi v rozvrhu moc neliší...

Old Post 14.02.2004 v 19:14
sovicka2001 je offline   Click Here to See the Profile for sovicka2001   Find more posts by sovicka2001   Click here to Send sovicka2001 a Private Message   Click Here to Email sovicka2001   Visit sovicka2001's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Virnik
Senior Member

Registrován: 13.01.2004
Příspěvků: 604

Misto Příspěvek č. 76 

Cas uz bude brzy dohodnut, resp termin. Co dohodnute ale neni, je hospoda. Kdyz vynecham kurty, kde to smrdi, hygiena zadna a co chvili tam starej Placek chcije primo na zem (nehlede na to ze pivo chutna jako kdyby v nem byla mouka), Bajer je zavrenej uz pul roku, tak zbyvaji dve hospody. Kacer a Delfin. V obou obsluhu veskrze velmi dobre znam, je mozny objednat stul. U kacera je to diky mrnavymu prostoru maly a hodne se tam kouri, navic jim odesla klimatizace. Navrhoval bych proto Delfina. Samaell rad Plzen, coz bude asi rozhodujici - spravne vychlazenou ji maji ... hadejte kde? V obou.
Proto je to uplne sumak. Volim Delfina, je tam cistsi vzduch i zachody, min opilcu, hezke prostredi, fajn oblsluha a hlavne vic mista.

__________________

V.I.R.N.I.K: Vigiliant Individual Responsible for Nocturnal Infiltration and Killing
Resistance is, and always has been futile...

Old Post 14.02.2004 v 20:57
Virnik je offline   Click Here to See the Profile for Virnik   Find more posts by Virnik   Click here to Send Virnik a Private Message   Click Here to Email Virnik   Visit Virnik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sovicka2001
Newbie

Registrován: 08.03.2003
Příspěvků: 63

Příspěvek č. 77 

ještě bych docela rád věděl kde ten Delfínek leží... protože na chlastání léta ještě nemám tak bych rád věděl kde to v tom pr?avoučkym Vinoři leží...

take it easy, I'am living there for more than ten years!

Old Post 14.02.2004 v 21:02
sovicka2001 je offline   Click Here to See the Profile for sovicka2001   Find more posts by sovicka2001   Click here to Send sovicka2001 a Private Message   Click Here to Email sovicka2001   Visit sovicka2001's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Virnik
Senior Member

Registrován: 13.01.2004
Příspěvků: 604

Příspěvek č. 78 

Sovicka: To je jednoduchy, Delfin lezi vedle Kacera

__________________

V.I.R.N.I.K: Vigiliant Individual Responsible for Nocturnal Infiltration and Killing
Resistance is, and always has been futile...

Old Post 14.02.2004 v 21:07
Virnik je offline   Click Here to See the Profile for Virnik   Find more posts by Virnik   Click here to Send Virnik a Private Message   Click Here to Email Virnik   Visit Virnik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kahana
Newbie

Registrován: 02.02.2004
Příspěvků: 13

Příspěvek č. 79 

JInak hlasuje ze je mi to fuk taky. Streda nebo ctvrtek je OK. Teda jestli me nebudou honit kapitalisti.

Old Post 14.02.2004 v 23:32
kahana je offline   Click Here to See the Profile for kahana   Find more posts by kahana   Click here to Send kahana a Private Message   Click Here to Email kahana     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
-drb-
Newbie

Registrován: 18.09.2002
Příspěvků: 7

Příspěvek č. 80 

Dorazím na sraz taky. Termínově mi to je buřt. Středa i čtvrtek jsou pro mne přijatelné.

__________________

In omnibus reguiem quaesivi, et nusquam inveni nisi in finis terrae.

(Všude jsem hledal klid a nikde jej nenašel, leda na konci země.)

Old Post 15.02.2004 v 11:51
-drb- je offline   Click Here to See the Profile for -drb-   Find more posts by -drb-   Click here to Send -drb- a Private Message   Click Here to Email -drb-     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:07.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
1234567891011 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz