CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Unixové Systémy > CZF Debian
« 78910111213141516171819 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
xchaos
Samozvany gubernator

Registrován: 13.05.2002
Příspěvků: 3362

Team Member: MOD

Re: Re: Re: Prvni dojmy z CZF Debianu Příspěvek č. 193 

__________________

Old Post 22.03.2004 v 14:43
xchaos je offline   Click Here to See the Profile for xchaos   Find more posts by xchaos   Click here to Send xchaos a Private Message   Click Here to Email xchaos   Visit xchaos's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
moti
Newbie

Registrován: 14.02.2003
Příspěvků: 57

Re: Re: Re: Re: Prvni dojmy z CZF Debianu Příspěvek č. 194 

Old Post 22.03.2004 v 16:16
moti je offline   Click Here to See the Profile for moti   Find more posts by moti   Click here to Send moti a Private Message   Click Here to Email moti     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xchaos
Samozvany gubernator

Registrován: 13.05.2002
Příspěvků: 3362

Team Member: MOD

Re: Re: Re: Re: Re: Prvni dojmy z CZF Debianu Příspěvek č. 195 

__________________

Old Post 23.03.2004 v 08:44
xchaos je offline   Click Here to See the Profile for xchaos   Find more posts by xchaos   Click here to Send xchaos a Private Message   Click Here to Email xchaos   Visit xchaos's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dzus
Member

Registrován: 30.01.2003
Příspěvků: 387

Re: Re: Re: Re: Re: Prvni dojmy z CZF Debianu Příspěvek č. 196 

__________________

Dzus - Spojovaci.Net (Strasnice)

Old Post 23.03.2004 v 10:24
Dzus je offline   Click Here to See the Profile for Dzus   Find more posts by Dzus   Click here to Send Dzus a Private Message   Click Here to Email Dzus   Visit Dzus's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Peter
Team Leader

Registrován: 03.10.2002
Příspěvků: 311

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Prvni dojmy z CZF Debianu Příspěvek č. 197 

__________________

-- Dalibor Peter Straka

Naposledy upravil Peter 23.03.2004 v 14:10

Old Post 23.03.2004 v 11:55
Peter je offline   Click Here to See the Profile for Peter   Find more posts by Peter     Click Here to Email Peter   Visit Peter's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fidel
Newbie

Registrován: 26.07.2003
Příspěvků: 33

padá, padá a furt padá Příspěvek č. 198 

mám takovej menší "velkej" problém. Mám CZFDebiána (2.4.24 hostap 0.1.2) s XI626kou v modu master s hostap_pci. To celé jelo jak na 486 100Mhz tak i ted na PC Duron 800Mhz. Problém spočívá v tom, že po spuštění a nastavení to běží v pohodě chvíli se dá přes sít komunikovat....hrát atd. ale pak najednou ŠMITEC. Prostě jak kdyby AP přestalo vysílat pro lidi venku, ale já se na něj po kabelu(tpčku) připojím bez problémů a vlastně pro mě na oko funguje furt i když propingám karty co tam mám daný tak je odezva v pohodě. Ale ostatním zmizí z dohledu a mě pomůže jen jediná věc,to celý restartovat a pak ho zase všici vidějí. A takhle to je po každým resetu že u bez zátěže to dříve nebo později spadne :S:S Už nevím čím by to mohlo být . Nemáte někdo s něčím podobným zkušenosti ,nebo nevíte čím to je??? thx

Old Post 26.03.2004 v 22:28
Fidel je offline   Click Here to See the Profile for Fidel   Find more posts by Fidel   Click here to Send Fidel a Private Message   Click Here to Email Fidel   Visit Fidel's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Peter
Team Leader

Registrován: 03.10.2002
Příspěvků: 311

Příspěvek č. 199 

Ahoj,

nehlasi neco dmesg? Co rikaji logy? Moc jsi nam toho nenapsal. V jinem pocitaci wifi a sitovka chodi dobre? Neprehriva se ti procesor (velmi casty duvod padani).

Hezky vecer,

__________________

-- Dalibor Peter Straka

Old Post 27.03.2004 v 01:10
Peter je offline   Click Here to See the Profile for Peter   Find more posts by Peter     Click Here to Email Peter   Visit Peter's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tiliko
Junior Member

Registrován: 04.10.2002
Příspěvků: 215

Mrkni se na stránky P.Simandla ... Příspěvek č. 200 

__________________

Zřizovatel a provozovatel přípojných bodů P.M., Geo Olomouc.

Naposledy upravil tiliko 27.03.2004 v 08:17

Old Post 27.03.2004 v 08:02
tiliko je offline   Click Here to See the Profile for tiliko   Find more posts by tiliko   Click here to Send tiliko a Private Message   Click Here to Email tiliko   Visit tiliko's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fidel
Newbie

Registrován: 26.07.2003
Příspěvků: 33

... Příspěvek č. 201 

Old Post 27.03.2004 v 15:50
Fidel je offline   Click Here to See the Profile for Fidel   Find more posts by Fidel   Click here to Send Fidel a Private Message   Click Here to Email Fidel   Visit Fidel's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tiliko
Junior Member

Registrován: 04.10.2002
Příspěvků: 215

i486 ... Příspěvek č. 202 

... bylo by to moc fajn, kdyby platilo, že i486 jsou pro provoz dostačující.
Chce to spolehlivý stroj s větší pamětí.
Jinak je to o nervy.
Máme tu na nodech pentia na 200 MHz.
Já jedu přez WiFi LAN PCMCIA Orinoco z noteebooka.
Volil jsem to kvůli mobilitě, abych měl konektivitu z oblíbené restaurace.
Začalo to konečně fungovat.

__________________

Zřizovatel a provozovatel přípojných bodů P.M., Geo Olomouc.

Naposledy upravil tiliko 27.03.2004 v 22:49

Old Post 27.03.2004 v 17:38
tiliko je offline   Click Here to See the Profile for tiliko   Find more posts by tiliko   Click here to Send tiliko a Private Message   Click Here to Email tiliko   Visit tiliko's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fidel
Newbie

Registrován: 26.07.2003
Příspěvků: 33

Příspěvek č. 203 

No tak to nepomáhá preflashoval jsem všechny karty v síti podařilo se, na 1.5.6, o kterym sem četl že je to nejlepší standart a funguje všude ale jak vydno tak nepomohlo ....Apčko (P 133 a to na něm běží jenom slabej routing) vydrží cca necelej den a "spadne" ale přitom jak sem už psal jede, jenom Wifina asi prestane vysilat ci co)..... připomínám že už sem zkoušel tři kompli a dvě karty panebože co s tim může bejt že by soft??? jádro či hostap :S:S fakt nevim. Pokud by měl někdo čas a byl tak ochotný můžeme to klidně řesit realtimově viz ICQ 289407767 thx

Naposledy upravil Fidel 29.03.2004 v 16:34

Old Post 29.03.2004 v 16:30
Fidel je offline   Click Here to See the Profile for Fidel   Find more posts by Fidel   Click here to Send Fidel a Private Message   Click Here to Email Fidel   Visit Fidel's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
covex
Member
zastupce cloudu 10.18


Registrován: 26.07.2002
Příspěvků: 234

Příspěvek č. 204 

Problem s irq? Zkus kartam prideli irq natvrdo a ruzne kombinace. Nektere desky jsou ale znacne nevhodne a proste to na nich chodit nebude..

Naposledy upravil covex 29.03.2004 v 18:45

Old Post 29.03.2004 v 18:40
covex je offline   Click Here to See the Profile for covex   Find more posts by covex   Click here to Send covex a Private Message     Visit covex's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fidel
Newbie

Registrován: 26.07.2003
Příspěvků: 33

pomožte :) Příspěvek č. 205 

Teď nevim nevhodné na co? na přidělování natvrdo irq (da se v linu nejakym prikazem tohle ucinit?)nebo na APčko??? Jinak myslím že by to deskou nebylo říkám zkoušel jsem už tři kompy - furt to nejde Mám chut to rozkopat (takhle to je se vsim nic se nedari a to uz nasere )

Old Post 29.03.2004 v 20:27
Fidel je offline   Click Here to See the Profile for Fidel   Find more posts by Fidel   Click here to Send Fidel a Private Message   Click Here to Email Fidel   Visit Fidel's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
p.salek
Moderator

Registrován: 08.09.2002
Příspěvků: 641

Team Member: MOD

Příspěvek č. 206 

To Fidel:
Ted mi to zacalo jedno AP delat taky. Flashovani nepomohlo.
Nahodil jsem tam script a ten to restartuje. Mam pocit ze to dela asi nejakej client, protoze predtim to bylo celou dobu ok a ted po pripojeni asi dalsich cca 3 lidi to zacalo delat. Takze je to pravdepodobne nejakou klientskou kartu -> asi ma nejakej shitovej firmware a hostap to nerozchodi.

Old Post 29.03.2004 v 20:38
p.salek je offline   Click Here to See the Profile for p.salek   Find more posts by p.salek   Click here to Send p.salek a Private Message   Click Here to Email p.salek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fidel
Newbie

Registrován: 26.07.2003
Příspěvků: 33

... Příspěvek č. 207 

nebo to nezvládne už tolik klientů já nevim no já ještě u sebe zkusim ten firmware 1.7.4 a hodim ho nahoru a uvidim jak to pojede (ale pry tam zas nejak nefunguje regulace vykonu a 1.8.0 ma zas nejaky mouchy) Jestli to nepujde tak muzu zkusit dat vsem na siti novejsi firmware taky na 1.7.4 ale taky nevim jestli to pomuze, pak by me zbylo jit niz z hostapem tj. z 0.1.2 na 0.1.1 ale nevim jestli by to pohmolo všichni říkaj že jim to s hotapem 0.1.2 chodi dobře Jinak pls jaký script je na to aby to resetnul?

Old Post 30.03.2004 v 15:22
Fidel je offline   Click Here to See the Profile for Fidel   Find more posts by Fidel   Click here to Send Fidel a Private Message   Click Here to Email Fidel   Visit Fidel's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
moti
Newbie

Registrován: 14.02.2003
Příspěvků: 57

Re: ... Příspěvek č. 208 

Old Post 31.03.2004 v 00:52
moti je offline   Click Here to See the Profile for moti   Find more posts by moti   Click here to Send moti a Private Message   Click Here to Email moti     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:13.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 78910111213141516171819 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz