CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Unixové Systémy > CZF Debian
« 15161718192021222324252627 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
radekpv
Junior Member

Registrován: 24.02.2003
Příspěvků: 127

Příspěvek č. 321 

Ahoj,
mám czfdebian 0.2.4 na notebooku, ale nedaří se mi zprovoznit PCMCIA karty. např.3c589C nahrál jsem moduly
pcmcia_core
i82365 (nevím proč, ale bez něj to hlásí dál chyby)
ds
3c589_cs
ale v systému se mi zařízení eth0 neobjeví.
může mi někdo poradit, co dělám špatně?
kromě toho bych potřeboval připojit
Zcom xi-325H
díky za rady a nasměrování
radekpv

__________________

Radek Kohout
radekpv@pvfree.net

Old Post 28.09.2004 v 11:48
radekpv je offline   Click Here to See the Profile for radekpv   Find more posts by radekpv   Click here to Send radekpv a Private Message   Click Here to Email radekpv     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Peter
Team Leader

Registrován: 03.10.2002
Příspěvků: 311

Příspěvek č. 322 

musis mit pcmcia demona. Samotne nahrani modulu nefunguje. Musi tam byt jeste nejaka aplikace, ktera posle ioctl() aby se zarizeni pripojilo ke sbernici. Ten prvni module je ovladac pcmcia zarizeni, druhej je pro sitovku.

__________________

-- Dalibor Peter Straka

Old Post 28.09.2004 v 15:31
Peter je offline   Click Here to See the Profile for Peter   Find more posts by Peter     Click Here to Email Peter   Visit Peter's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Orange Juice
Member

Registrován: 23.05.2004
Příspěvků: 398

hdparm Příspěvek č. 323 

Ahoj rozjel sem hdparm, ale po resetu mi nejede, jak to pridam do cronu (dava se to tam ne)? dik

Old Post 28.09.2004 v 18:29
Orange Juice je offline   Click Here to See the Profile for Orange Juice   Find more posts by Orange Juice   Click here to Send Orange Juice a Private Message   Click Here to Email Orange Juice   Visit Orange Juice's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yupee
Member

Registrován: 15.11.2002
Příspěvků: 454

Příspěvek č. 324 

Jen pro informaci:
Cron je damon pro opakovane spousteni uloh.
Ne ze by to prez nej neslo, ale jsou dalsi 2 cesty jak to udelat (je jic tedy vic)
<no flame>
1. spravna: systemem run levelu.

Do /etc/rc3.d pridas link na soubor z /etc/init.d ktery ale musis sam vytvorit.
<osveta>
to "3" v rc3.d znamena runlevel 3 (multiuser + network tusim)
u souboru
- pocatecni S nebo K znamena start nebo kill pri prechodu to tohohle RL
- cislo znamena v jakem poradi spoustet
- pak je libovolny nazev
</osveta>
Kdyz se podivas na veci v /etc/rc*.d a /etc/init.d pochopis jak to beha.

2. prasarna:

Do /etc/init.d/setnet (ktery asi v jine nez czfree debian distribuci nenajdes) nacpes to co chces, aby se spoustelo pri startu :-)
Tipuju ze udelas tohle :-)

</no flame>

Bye Yupee

__________________

NOT connected node SklenikNET

Old Post 28.09.2004 v 20:32
yupee je offline   Click Here to See the Profile for yupee   Find more posts by yupee   Click here to Send yupee a Private Message   Click Here to Email yupee   Visit yupee's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Orange Juice
Old Post 29.09.2004 17:37
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] () Příspěvek č. 325 
frankie
Old Post 29.09.2004 20:32
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] () Příspěvek č. 326 
Orange Juice
Old Post 01.10.2004 16:27
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] () Příspěvek č. 327 
Peter
Team Leader

Registrován: 03.10.2002
Příspěvků: 311

Off Topic v teto konferenci Příspěvek č. 328 

Vazeni,

neplette si obecne Unixove problemy s threadem ciste o CZF-Debianu.

Dekuji,

__________________

-- Dalibor Peter Straka

Old Post 01.10.2004 v 17:12
Peter je offline   Click Here to See the Profile for Peter   Find more posts by Peter     Click Here to Email Peter   Visit Peter's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Peter
Old Post 01.10.2004 17:15
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] () Příspěvek č. 329 
MarekBrezik
Junior Member

Registrován: 27.09.2004
Příspěvků: 156

Příspěvek č. 330 

CZF-DEBIAN, jak je narocne do teto dostribuce doinstalovat Apache, PHP, MySQL, SAMBA, CUPS a GHOSTSCRIPT ???

Jestli vse dobre chapu, tak neni problem vyuzit apt-get, nicmene je jadro zkompilovano s podporou paralelniho portu, ci jine radisti ktere mohu potrebovat pro uvedenou konfiguraci ??

Old Post 05.10.2004 v 09:58
MarekBrezik je offline   Click Here to See the Profile for MarekBrezik   Find more posts by MarekBrezik   Click here to Send MarekBrezik a Private Message   Click Here to Email MarekBrezik     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Orange Juice
Member

Registrován: 23.05.2004
Příspěvků: 398

Lightbulb C kompilátor Příspěvek č. 331 

Je v CZF Debianu nějakej kompilátor?? Chci si zkompilovat eggdropa a háže to chybu: configure: chyba: zadny vyhovujici C kompiler nebyl nalezen v $PATH. Jde tam nějak doinstalit? Dík

Old Post 14.10.2004 v 18:56
Orange Juice je offline   Click Here to See the Profile for Orange Juice   Find more posts by Orange Juice   Click here to Send Orange Juice a Private Message   Click Here to Email Orange Juice   Visit Orange Juice's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tommm
Newbie

Registrován: 18.12.2003
Příspěvků: 70

CZF Debian FTP Příspěvek č. 332 

__________________

Tommm

Naposledy upravil tommm 15.10.2004 v 23:05

Old Post 15.10.2004 v 08:07
tommm je offline   Click Here to See the Profile for tommm   Find more posts by tommm   Click here to Send tommm a Private Message   Click Here to Email tommm   Visit tommm's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Thunder.m
Junior Member

Registrován: 23.03.2003
Příspěvků: 197

Ovladač pro sí?ovou kartu Intel Pro 100 Příspěvek č. 333 

Mám menší návrh, vyhodit horší ovladač eepro100 přímo z jádra dát ho jako modul a přidat modul e100, který je rychlejší a stabilnější v kombinaci s touto kartou.

Pokud mi ovšem poradíte jak zařídit aby se nepoužíval ovladač z jádra, ale ten který mu přidám jako modul tak to je jiná, zatím jsem na to bohužel nepřišel.

Díky, jinak distribuce je skvělá, chvála bohu za ní!

Old Post 24.10.2004 v 21:02
Thunder.m je offline   Click Here to See the Profile for Thunder.m   Find more posts by Thunder.m   Click here to Send Thunder.m a Private Message   Click Here to Email Thunder.m     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SiTH-
Newbie

Registrován: 24.05.2003
Příspěvků: 62

Příspěvek č. 334 

Je mozne nejakym zpusobem vyuzivat Arache iGw prometheus QoS?


K dispozici mam pouze Linux. Chtel bych stavajici igw migrovat z disku na CF reseni, a proto jsem se rozhodl pro CZF Deb. Ale toto me docela mrzi.

Any suggestions?


PS: nikde jsem nenasel dokumentaci k qosigw, o co jde? Potrebuji rozdelovat nevyuzite pasmo, jako u promethea. To je hlavni duvod proc ho vyuzivam.


EDIT: tak od xChaose jsem se dozvedel ze ano, ale jsou tam vsechny potrebne moduly? Hlavne pro ipt...

EDIT: beru zpet. mel jsem se podivat do .configu

Naposledy upravil SiTH- 26.10.2004 v 18:03

Old Post 24.10.2004 v 21:06
SiTH- je offline   Click Here to See the Profile for SiTH-   Find more posts by SiTH-   Click here to Send SiTH- a Private Message   Click Here to Email SiTH-   Visit SiTH-'s homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
A152
Old Post 26.10.2004 13:19
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] () Příspěvek č. 335 
SiTH-
Newbie

Registrován: 24.05.2003
Příspěvků: 62

Re: Ale ještě... Příspěvek č. 336 

Old Post 26.10.2004 v 18:02
SiTH- je offline   Click Here to See the Profile for SiTH-   Find more posts by SiTH-   Click here to Send SiTH- a Private Message   Click Here to Email SiTH-   Visit SiTH-'s homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:17.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 15161718192021222324252627 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz