CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Ostrava > Jak delat (nedelat) www stranky
12
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
michaelth
Junior Member

Registrován: 19.12.2002
Příspěvků: 221

taky se smeju Příspěvek č. 1 

__________________

Old Post 03.01.2004 v 22:42
michaelth je offline   Click Here to See the Profile for michaelth   Find more posts by michaelth   Click here to Send michaelth a Private Message   Click Here to Email michaelth   Visit michaelth's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ValXdater
Senior Member

Registrován: 14.12.2003
Příspěvků: 657

Xlibor dela stranky ve Frontpage nebo podobnem... Příspěvek č. 2 

Nechci se teda xlibora zastavat, ale ja teda nejsem taky silenym priznivce CSSka, tabulky usetri spoustu nervu a casu, kdyz se musi delat stranky a jeste tak, aby byly kompatibilni s vice prohlizeci...

Stejne mam pocit, ze xlibor stranky dela ve Frontpage nebo podobnem a ume se to snazi docsskovavat...

Doufal jsem, ze tady nebudeme rozebirat zdrojove kody internetovych stranek, ale pravda je, ze ty stranky nejen, ze nejsou datove setrne, ale vubec se mi nelibi, kdyby to udelal ve wordu jako dokument, exportoval do htmlocka, tak by mozna udelal lip... (to nemyslim ani na vterinu vazne - delat stranky ve wordu)


jo a jeste: ja napr. se*u na takove ty veci, ze objekty na jedne strance nesmi mit stejne idcko, vsak kdyz ten objekt nepotrebuju ve skriptovani, tak mi tyhlety veci jeste navic usetri misto - PROSTE: CCSko vzniklo moc pozde - absolutne nic nepodporuje a jeho implementace do htmlocka je pofiderni - DNESNI VYVOJ TECHNOLOGII VE TVORBE STRANEK JE HNUSNY !!!

Naposledy upravil ValXdater 03.01.2004 v 23:25

Old Post 03.01.2004 v 23:20
ValXdater je offline   Click Here to See the Profile for ValXdater   Find more posts by ValXdater   Click here to Send ValXdater a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
michaelth
Junior Member

Registrován: 19.12.2002
Příspěvků: 221

Re: Xlibor dela stranky ve Frontpage nebo podobnem... Příspěvek č. 3 

__________________

Old Post 04.01.2004 v 15:04
michaelth je offline   Click Here to See the Profile for michaelth   Find more posts by michaelth   Click here to Send michaelth a Private Message   Click Here to Email michaelth   Visit michaelth's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xlibor
Member

Registrován: 17.02.2003
Příspěvků: 324

Příspěvek č. 4 

Tak, aby bylo jasno, ty stranky resp. jejich tabulkovou strukturu jsem delal v mozille composer, coz je asi skoro stejne jako ve frontpage, takze jak ten kod vygeneroval tak je a nestravil jsem na tom vic jak 1 hod. CSS zatim nemam potrebu se ucit. Nikde jsem netvrdil, ze ty stranky jsou perfektni a taky to netvrdim.
Ja se vsechno ucim vicemene za pochodu a vsechno to vzniklo ve chvili, kdy sem cuchnul k php a mysql, protoze v ciste html by to bylo ubijejici, me se ty stranky proste dobre spravuji a jestli si profik na web tak nechapu, proc se semnou chces merit.
Jestli to je proto, ze jsem tu zesmesnil radegasta, ze ma spatne slozenou antenu, tak to bud klidny.
Ano, to se muze stat (treba i mi), ale podle tech fotek je videt, ze se mu to stavalo u kazde "akce" a vsude, kde se nechal s tou antenou fotit. V tom je prave ten paradox.

Old Post 04.01.2004 v 19:02
xlibor je offline   Click Here to See the Profile for xlibor   Find more posts by xlibor   Click here to Send xlibor a Private Message   Click Here to Email xlibor     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shake
Moderator

Registrován: 02.01.2003
Příspěvků: 1018

Team Member: MOD

Příspěvek č. 5 

Old Post 04.01.2004 v 19:36
Shake je offline   Click Here to See the Profile for Shake   Find more posts by Shake   Click here to Send Shake a Private Message   Click Here to Email Shake     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ValXdater
Senior Member

Registrován: 14.12.2003
Příspěvků: 657

Re: Re: Xlibor dela stranky ve Frontpage nebo podobnem... Příspěvek č. 6 

Class ma oproti id nekoliv nevyhod... proto jej nepouzivam...

Nemyslel jsem, ze je CSS malo podporovane, ale ze sam nepodporuje spoustu uzitecnych veci...

Nojo, ale dnesni zpusob vyvoje stranek je tak zbytecne slozity - potrebujes vedet hromadu jazyku a ty jsou ucelouve slepene tak, aby to jaks taks a nekde a nekdy mozna fungovalo... Budoucnost vidim v ASP... (VB pro generovani, VB pro databazi - ADO, VB pro DHTML - spatna podpora, jenom to HTMLocko s CSSkem tam zaostava...)

Old Post 04.01.2004 v 20:24
ValXdater je offline   Click Here to See the Profile for ValXdater   Find more posts by ValXdater   Click here to Send ValXdater a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xlibor
Member

Registrován: 17.02.2003
Příspěvků: 324

Příspěvek č. 7 

Tak jsem to rekl blbe...nastvalo me to s tou "netopyrackou" antenou

Old Post 04.01.2004 v 20:27
xlibor je offline   Click Here to See the Profile for xlibor   Find more posts by xlibor   Click here to Send xlibor a Private Message   Click Here to Email xlibor     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shake
Moderator

Registrován: 02.01.2003
Příspěvků: 1018

Team Member: MOD

Příspěvek č. 8 

Hadam, ze vsichni servery s jasotem preinstaluji na platformu windows, jen proto, ze vidis budoucnost v ASP. Budoucnost platformne nezavisle veci, jako jsou webove stranky, muze tezko byt v platformne zavislem reseni.

Old Post 04.01.2004 v 20:51
Shake je offline   Click Here to See the Profile for Shake   Find more posts by Shake   Click here to Send Shake a Private Message   Click Here to Email Shake     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dead.body
Newbie

Registrován: 29.03.2003
Příspěvků: 49

Příspěvek č. 9 

No jo jenomze ta platforma je tak masove rozsirena, a Bill Gates tlaci na pilu vic a vic

Old Post 04.01.2004 v 21:36
dead.body je offline   Click Here to See the Profile for dead.body   Find more posts by dead.body   Click here to Send dead.body a Private Message   Click Here to Email dead.body     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shake
Moderator

Registrován: 02.01.2003
Příspěvků: 1018

Team Member: MOD

Příspěvek č. 10 

No jenze tady jde hlavne o servery, a tam muze Bill zatim jenom tlacit.

Old Post 04.01.2004 v 21:38
Shake je offline   Click Here to See the Profile for Shake   Find more posts by Shake   Click here to Send Shake a Private Message   Click Here to Email Shake     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
michaelth
Junior Member

Registrován: 19.12.2002
Příspěvků: 221

Re: Re: Re: Xlibor dela stranky ve Frontpage nebo podobnem... Příspěvek č. 11 

__________________

Naposledy upravil michaelth 04.01.2004 v 21:51

Old Post 04.01.2004 v 21:47
michaelth je offline   Click Here to See the Profile for michaelth   Find more posts by michaelth   Click here to Send michaelth a Private Message   Click Here to Email michaelth   Visit michaelth's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petr.radegast
Junior Member

Registrován: 20.01.2003
Příspěvků: 170

to Xlibor Příspěvek č. 12 

Co máš pořád s tou netopýráckou anténou? Já vůbec nevím, kde jsou, natož abych s nima něco dělal!

BTW: Všechny fota, na kterých jsem vyfocený s blbě natočeným zářičem, jsou s jediného dne, kde jsme jeli s Peakem změřit 4 lidi, je celkem pochopitelné, že jsem tu anténu nerozmontoval. Do auta se mi vlezla.

Já jen, že bereš chu? ostatním lidem, kteří tuto činnost vyvíjejí ve svém volném čase a věnují tomu nemalé prostředky a nedělají to pro to, aby měli zisk. Místo, aby jsi mi napsal na ICQ, ozval se na našem DC hubu (byl jsi tam několikrát), nebo mi zavolal, tak děláš, to co děláš. Naštěstí, alespoň podle reakcí na fóru i mimo něj, to lidi pochopili a tu chu? si nenechají vzít. Nebo jsi to měl uloženo od svého chlebodárce?

__________________

http://www.poruba.net
ICQ# 78348625

Old Post 04.01.2004 v 22:20
petr.radegast je offline   Click Here to See the Profile for petr.radegast   Find more posts by petr.radegast   Click here to Send petr.radegast a Private Message   Click Here to Email petr.radegast   Visit petr.radegast's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rsaf
Senior Member
zastupce cloudu 10.152


Registrován: 16.01.2003
Příspěvků: 866

Příspěvek č. 13 

__________________

Lide v CZFree se dělí na tři skupiny: 1) deu; netdave 2) ti co znají jejich čísla 3) ti ostatní

Old Post 05.01.2004 v 06:39
rsaf je offline   Click Here to See the Profile for rsaf   Find more posts by rsaf   Click here to Send rsaf a Private Message   Click Here to Email rsaf     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shake
Moderator

Registrován: 02.01.2003
Příspěvků: 1018

Team Member: MOD

Příspěvek č. 14 

Je videt, ze nejsi z branze, protoze platformu si vetsinou zakaznik nevybira. Zakaznik prijde a rekne ja chci system, ktery bude umet to, to, to a navrhnete reseni ..
Jinak samozrejme existuji technologie jako Java servlets a JSP, ktera je diky jave zcela platformne nezavisla, tzn. funguje to treba i na AIX apod

Old Post 05.01.2004 v 11:14
Shake je offline   Click Here to See the Profile for Shake   Find more posts by Shake   Click here to Send Shake a Private Message   Click Here to Email Shake     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ValXdater
Senior Member

Registrován: 14.12.2003
Příspěvků: 657

Re: Re: Re: Re: Xlibor dela stranky ve Frontpage nebo podobnem... Příspěvek č. 15 

Old Post 05.01.2004 v 22:30
ValXdater je offline   Click Here to See the Profile for ValXdater   Find more posts by ValXdater   Click here to Send ValXdater a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ValXdater
Senior Member

Registrován: 14.12.2003
Příspěvků: 657

Příspěvek č. 16 

Old Post 05.01.2004 v 22:44
ValXdater je offline   Click Here to See the Profile for ValXdater   Find more posts by ValXdater   Click here to Send ValXdater a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:47.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz