CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 9 > Satalice
1234567891011
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
washeck
Newbie

Registrován: 23.08.2002
Příspěvků: 59

sherwood, dns apod. Příspěvek č. 97 

Hlasim souhrn zmen, ktere jsem stacil udelat na sherwoodu pred odjezdem do Holandska:

* zprovozneni dns satalice.czf
primarni nameserver je sherwood, sekundar provozuje orgj
reverz pro 10.33.35.0/24 funguje taky, pro zprovozneni reverzu pro rozsah ap venosek potrebuju od venoska seznam ip adres a hostname

* zprovozneni statistik na sherwood a bratrk-sv

na sherwoodu jsou ted pripojeni 2 klienti, ansk a mad.

Old Post 13.01.2005 v 13:11
washeck je offline   Click Here to See the Profile for washeck   Find more posts by washeck   Click here to Send washeck a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
washeck
Newbie

Registrován: 23.08.2002
Příspěvků: 59

spoj do radonic Příspěvek č. 98 

Linka do Radonic by se hodila ze dvou duvodu:

* vytvoreni alternativniho spoje do czf nezavisleho na nekvalitnim spoji na bratrk-sv a take funkcnost spojeni i pri obcasnych vypadcich routeru bratrk

* IOJ nabizi pomerne vyhodne pripojeni k internetu, ktere by melo byt vyrazne spolehlivejsi nez byvaly Supernetwork

Vybudovani spoje ale neni zadarmo a ja uz nemam chut vrazet dalsi penize do CZF po te, co jsem zafinancoval AP sherwood a nezanedbatelnou cast AP venosek.

Samosebou, ze pouziju penize vybrane od klientu sherwoodu (2.000,-), ale zbytek nakladu by meli zaplatit dalsi uzivatele CZF v Satalicich.

Old Post 13.01.2005 v 13:37
washeck je offline   Click Here to See the Profile for washeck   Find more posts by washeck   Click here to Send washeck a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ansk
Newbie

Registrován: 28.07.2004
Příspěvků: 15

Příspěvek č. 99 

Otazka je, jestli link na Radonice je nejlepsim resenim. Radonice neresi vypadek bratrk, protoze data z Radonic a Vinore do zbytku czf tecou taky pres bratrk. Navic je to dost oklika.

Podle me zajimavejsi by bylo propojeni s Hornimi Pocernicemi ev. Cernym Mostem.

Old Post 13.01.2005 v 15:15
ansk je offline   Click Here to See the Profile for ansk   Find more posts by ansk   Click here to Send ansk a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IOJ
Junior Member

Registrován: 05.11.2003
Příspěvků: 192

Příspěvek č. 100 

A co Zápy - Prosek ?
Jsme připojení na Zápy.

__________________

admin oblasti Repna pola
vaslepsi.net - 724 76 68 17
Nejlepsi zesilovac je ANTENA ! Pp=Pv+Gv+Gp-Lfsl-L Lfsl=32,45+20logf(MHz) +20logR(km)

Old Post 13.01.2005 v 15:58
IOJ je offline   Click Here to See the Profile for IOJ   Find more posts by IOJ   Click here to Send IOJ a Private Message   Click Here to Email IOJ     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ansk
Newbie

Registrován: 28.07.2004
Příspěvků: 15

Příspěvek č. 101 

ok, tak to jsem nevedel - neni to v mape. Tak to pak jo, i kdyz to je oklika jeste vetsi. mmch kolik je tak ping z Radonic na Prosek pres Zapy?

Old Post 13.01.2005 v 16:16
ansk je offline   Click Here to See the Profile for ansk   Find more posts by ansk   Click here to Send ansk a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IOJ
Junior Member

Registrován: 05.11.2003
Příspěvků: 192

spoj Příspěvek č. 102 

Nevím, je to ale zase do centra Proseka

__________________

admin oblasti Repna pola
vaslepsi.net - 724 76 68 17
Nejlepsi zesilovac je ANTENA ! Pp=Pv+Gv+Gp-Lfsl-L Lfsl=32,45+20logf(MHz) +20logR(km)

Old Post 13.01.2005 v 16:37
IOJ je offline   Click Here to See the Profile for IOJ   Find more posts by IOJ   Click here to Send IOJ a Private Message   Click Here to Email IOJ     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 103 

__________________

Naposledy upravil kabelnet 15.01.2005 v 04:59

Old Post 15.01.2005 v 04:52
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Virnik
Senior Member

Registrován: 13.01.2004
Příspěvků: 604

Příspěvek č. 104 

__________________

V.I.R.N.I.K: Vigiliant Individual Responsible for Nocturnal Infiltration and Killing
Resistance is, and always has been futile...

Old Post 18.01.2005 v 09:32
Virnik je offline   Click Here to See the Profile for Virnik   Find more posts by Virnik   Click here to Send Virnik a Private Message   Click Here to Email Virnik   Visit Virnik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaD
Newbie

Registrován: 15.01.2003
Příspěvků: 26

Příspěvek č. 105 

Ahoj
Zprovozněn spoj do Radonic (DaJ - AP_Radonice)
Dále u mně běží v testovacím provozu AP na 13 kanále s PAN10, pol. horizontální směr node sherwood , ESSID: CZFree.Net.DaJ, DHCP 10.33.31.141-149
David

PS.: pls washecka, aby se se mnou spoji a zkusili doladit spoj DaJ-sherwood

Naposledy upravil MaD 27.02.2005 v 15:44

Old Post 27.02.2005 v 15:29
MaD je offline   Click Here to See the Profile for MaD   Find more posts by MaD   Click here to Send MaD a Private Message   Click Here to Email MaD     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Virnik
Senior Member

Registrován: 13.01.2004
Příspěvků: 604

Příspěvek č. 106 

chtel jsem se na nejakou IP ze Satalic podivat zda spojeni funguje, ale ty co zde byly uvedeny nevidim. jaky ip ma napr ap sherwood? jde mi jen o o vereni linky...nic vic, nic min.

__________________

V.I.R.N.I.K: Vigiliant Individual Responsible for Nocturnal Infiltration and Killing
Resistance is, and always has been futile...

Old Post 01.03.2005 v 07:28
Virnik je offline   Click Here to See the Profile for Virnik   Find more posts by Virnik   Click here to Send Virnik a Private Message   Click Here to Email Virnik   Visit Virnik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaD
Newbie

Registrován: 15.01.2003
Příspěvků: 26

Příspěvek č. 107 

Old Post 01.03.2005 v 08:55
MaD je offline   Click Here to See the Profile for MaD   Find more posts by MaD   Click here to Send MaD a Private Message   Click Here to Email MaD     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaD
Newbie

Registrován: 15.01.2003
Příspěvků: 26

Příspěvek č. 108 

Prozatím zrušen AP DaJ.
Změna DaJ na MaD_Satalice.
Na spoji MaD_Satalice - sherwood se pracuje.

Old Post 12.03.2005 v 01:19
MaD je offline   Click Here to See the Profile for MaD   Find more posts by MaD   Click here to Send MaD a Private Message   Click Here to Email MaD     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gattor
Newbie

Registrován: 21.02.2005
Příspěvků: 3

AP7XR Příspěvek č. 109 

zdravim vzduchoplavce,
chlapi, chytam nejaky AP7XR. Dostanu IP 10.0.0.8 a brana je 10.0.0.2. Nevite nekdo nahodou kdo nebo co to je? Protoze to chytam na WiFi klicenku, verim, ze daleko nebude. A protoze je pobliz Sherwood (ten to neni, uz jsme to probrali), ansk a MaD_Satalice, tak doufam, ze je to nekdo z Vas. mrknete pls na mapu kdo byste to mohl byt (muj node: Gattor). od MaD_Satalice brani snad jen 2 vysoke smrky (ale vysila?) a ansk vypada jako zbyvajici ostatni desitky jinejch baraku. DIKY

Old Post 15.03.2005 v 17:17
gattor je offline   Click Here to See the Profile for gattor   Find more posts by gattor   Click here to Send gattor a Private Message   Click Here to Email gattor     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gattor
Newbie

Registrován: 21.02.2005
Příspěvků: 3

Příspěvek č. 110 

tak po tom, co jsem si precetl cely obsah fora jsem se rozhodl investovat do HW. jestli Mad chyti Sherwood, tak nevidim duvod, proc bych ho nemel chytit ja. navic jsem jedna z budov, ktera tomu spojeni taky brani (cucel jsem na antenu MaDa) a navic jsem za tema dvema hnusnejma velkejma smrkama nebo co to je. takze kdyz mi nekdo poradi co koupit (v teto oblasti jsem amater a) mam notase i pc - takze nejlepe nejakou externi krabicku, tak bych byl ochoten snad (zalezi i na financich) i nejakej ten signal pustit do okoli a zlepsit propojeni mezi DaJem a Sherwoodem. Navic jsem o kousek vys nez ta nova zastavba s balkonem (nejaky pekny stozarek), takze bych mohl zasobil signalem i dalsi v teto oblasti. mrknete na mapu, node Gattor.

Old Post 15.03.2005 v 19:49
gattor je offline   Click Here to See the Profile for gattor   Find more posts by gattor   Click here to Send gattor a Private Message   Click Here to Email gattor     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 111 

Pokud je to czf.HMNet.AP7 Tak vysílá ve vertikální polariaci na kanálu číslo 2 z Laktosu a to je od satalic docela daleko Ydravím Karel

__________________

Old Post 16.03.2005 v 17:46
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IOJ
Junior Member

Registrován: 05.11.2003
Příspěvků: 192

Arrow Příspěvek č. 112 

AP MAD plně funkční a vysílá, zkuste ho chytit

__________________

admin oblasti Repna pola
vaslepsi.net - 724 76 68 17
Nejlepsi zesilovac je ANTENA ! Pp=Pv+Gv+Gp-Lfsl-L Lfsl=32,45+20logf(MHz) +20logR(km)

Old Post 30.03.2005 v 20:38
IOJ je offline   Click Here to See the Profile for IOJ   Find more posts by IOJ   Click here to Send IOJ a Private Message   Click Here to Email IOJ     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:12.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
1234567891011  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz