CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Severní Čechy > Teplice
1234567 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
pyta
Newbie

Registrován: 27.08.2002
Příspěvků: 12

Příspěvek č. 1 

Ahoj,

mate nekdo zajem o budovani CZFree Net v Teplicich ?

Pyta

Old Post 27.09.2002 v 18:21
pyta je offline   Click Here to See the Profile for pyta   Find more posts by pyta   Click here to Send pyta a Private Message   Click Here to Email pyta   Visit pyta's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
George I.
Newbie

Registrován: 05.10.2002
Příspěvků: 9

Příspěvek č. 2 

Old Post 05.10.2002 v 10:31
George I. je offline   Click Here to See the Profile for George I.   Find more posts by George I.   Click here to Send George I. a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pyta
Newbie

Registrován: 27.08.2002
Příspěvků: 12

Příspěvek č. 3 

Aktualni to je, otazkou je, zda se najde dostatek lidi....

Dva je zatim preci jen velmi malo.

Bydlim na Sanove. Co ty ?

Old Post 09.10.2002 v 14:13
pyta je offline   Click Here to See the Profile for pyta   Find more posts by pyta   Click here to Send pyta a Private Message   Click Here to Email pyta   Visit pyta's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
George I.
Newbie

Registrován: 05.10.2002
Příspěvků: 9

Příspěvek č. 4 

Jsem z Krupky, v Teplicích jsem zaměstnán. Vidím perfektně na Doubravku. Právě sonduji trh na možnost nákupu karet XI-626. Uvidíme, třeba se mi povede něco rozjet. Potřeboval bych nějaké legální připojení na min. 128kb, nevíš o něčem? Bezdrát už bych rozjel ...

Old Post 09.10.2002 v 17:17
George I. je offline   Click Here to See the Profile for George I.   Find more posts by George I.   Click here to Send George I. a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lyra
Junior Member

Registrován: 26.09.2002
Příspěvků: 258

Teplice a okolí Příspěvek č. 5 

Zdravím... dělám pro Rakovník a zatím ještě nám to tady neběhá,ale už to bude. Co chci říct.. Znal bych dalšího zájemce co bydlí vedle Duchcova (Jeníkov) a určitě by byl zájem z jeho strany ,já ho budu kontaktovat brzy a už jste 3 .-)) Já vím málo,ale alespon něco.
Tak at se daří
V Rakovníku přislíbená účast zatím 15 lidí pokud to pojede rychle to bude přibývat. Tak čau

Jo a byl by to možná i dobrý bod pro AP,jenže ne na Teplice spíš Duchcov a okolí.

Old Post 10.10.2002 v 21:07
lyra je offline   Click Here to See the Profile for lyra   Find more posts by lyra   Click here to Send lyra a Private Message   Click Here to Email lyra   Visit lyra's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krab
Newbie

Registrován: 20.10.2002
Příspěvků: 3

Příspěvek č. 6 

ahoj

jsem z novosedlic. zajimalo by me co to je CZfreeNET
a mozna ze bych mel zajem se do toho pustit jen mi prosim vas nekdo vysvetlete co to secko obnasi...

krab

p.s.:uplne tupej nejsem

__________________

Old Post 20.10.2002 v 23:21
krab je offline   Click Here to See the Profile for krab   Find more posts by krab   Click here to Send krab a Private Message   Click Here to Email krab   Visit krab's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zorg
Newbie

Registrován: 24.10.2002
Příspěvků: 1

Příspěvek č. 7 

Ahoj
Jsem z Bystřice mam výhled na Šanov a Boží prst možná i Krupka-Vrchoslav ale je to daleko :-( a mam zajem na spojení.
Chystáme se vybudovat kabelovou sít s kámošem (cca 40m) a pak k dalšímu bezdrátem (cca 350m).


Zorg





Reklama:
Hrajeme Tactical Ops a pořádáme 1x za 14 dní Lan Párty
účast cca 8-10Lidí pravidelně. Kdo máte zájem z Teplic a okolí, kontaktujte mě, zašlu podrobnosti.

__________________

Old Post 24.10.2002 v 23:32
Zorg je offline   Click Here to See the Profile for Zorg   Find more posts by Zorg   Click here to Send Zorg a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
charlei5
Newbie

Registrován: 19.11.2002
Příspěvků: 1

Teplice Příspěvek č. 8 

Ahoj
Jsem taky z Teplic a měl bych zájem se účastnit na projektu.
Jsem tu poprvé, takže až si prostuduju co je potřeba, ozvu se...

Old Post 19.11.2002 v 22:37
charlei5 je offline   Click Here to See the Profile for charlei5   Find more posts by charlei5   Click here to Send charlei5 a Private Message   Click Here to Email charlei5     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
celny
Newbie

Registrován: 21.11.2002
Příspěvků: 2

Krupka podruhé Příspěvek č. 9 

Ahoj všichni, jsem také z Krupky a pokud je stále zájem jsem pro.

Old Post 21.11.2002 v 10:20
celny je offline   Click Here to See the Profile for celny   Find more posts by celny   Click here to Send celny a Private Message   Click Here to Email celny     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MrPedro
Newbie

Registrován: 29.11.2002
Příspěvků: 51

Thumbs up Teplice Příspěvek č. 10 

Zájem by byl i z mé strany (vidím Doubravku i "Božák") Na kolik by vyšlo a kdy. Dejte víc informací

Old Post 29.11.2002 v 12:39
MrPedro je offline   Click Here to See the Profile for MrPedro   Find more posts by MrPedro   Click here to Send MrPedro a Private Message   Click Here to Email MrPedro     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sigal
Newbie

Registrován: 01.12.2002
Příspěvků: 1

Teplice Příspěvek č. 11 

Nevíte někdo, jestli to už v Teplicích šlape???

Old Post 02.12.2002 v 20:49
sigal je offline   Click Here to See the Profile for sigal   Find more posts by sigal   Click here to Send sigal a Private Message   Click Here to Email sigal     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CyberTom
Newbie

Registrován: 05.12.2002
Příspěvků: 11

Příspěvek č. 12 

Ahoj

Jsem z Duchcova a mel bych zajem taky se pripojit.
Jak ste dalekko v teplicich??? Uz je nekdo pripojenej???

CyberTom

Old Post 05.12.2002 v 19:49
CyberTom je offline   Click Here to See the Profile for CyberTom   Find more posts by CyberTom   Click here to Send CyberTom a Private Message   Click Here to Email CyberTom     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pyta
Newbie

Registrován: 27.08.2002
Příspěvků: 12

Příspěvek č. 13 

Ahoj vsichni,

v posledni dobe se mne ptalo nekolik lidi na stav FreeNet v Teplicich. Musim tedy uvest na pravou miru, ze vetsinu casu travim v Praze. V Tce se vyskytuji prevazne o vikendu a tedy v tomto case se jsem schopen venovat budovani site.
Nevim o tom, ze by nekde v okrese Teplice neco jako FreeNet fungovalo - v pripade, ze se mylim, tak mne opravte.

Soucasne navrhuji, v pripade, ze je zde dostatecny zajem, se nekdy sejit probrat predstavy a moznosti jednotlivych ucastniku. Jak se divam do kalendare, tak jako mozny termin se mi zda predvanocni vikend 21.,22. ? Jak to kdo vidite ?

Petr Pytelka

Old Post 05.12.2002 v 23:31
pyta je offline   Click Here to See the Profile for pyta   Find more posts by pyta   Click here to Send pyta a Private Message   Click Here to Email pyta   Visit pyta's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CyberTom
Newbie

Registrován: 05.12.2002
Příspěvků: 11

Příspěvek č. 14 

Ahoj
ja bych mel zajem, i kdyz spis pouze informativni pac duchcov je trochu stranou a nedokazu si uplne predstavit ze bych "koukal" na doubravku....
22.12.02 mam cas

Old Post 06.12.2002 v 20:11
CyberTom je offline   Click Here to See the Profile for CyberTom   Find more posts by CyberTom   Click here to Send CyberTom a Private Message   Click Here to Email CyberTom     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MrPedro
Newbie

Registrován: 29.11.2002
Příspěvků: 51

Příspěvek č. 15 

Old Post 09.12.2002 v 09:23
MrPedro je offline   Click Here to See the Profile for MrPedro   Find more posts by MrPedro   Click here to Send MrPedro a Private Message   Click Here to Email MrPedro     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dragon
Newbie

Registrován: 07.01.2003
Příspěvků: 1

Arrow Příspěvek č. 16 


A neco kolem Bíliny by nebylo ?

Old Post 07.01.2003 v 20:12
Dragon je offline   Click Here to See the Profile for Dragon   Find more posts by Dragon   Click here to Send Dragon a Private Message   Click Here to Email Dragon     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:26.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
1234567 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz