CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Severní Čechy > Teplice
123456789101112 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Jezevec
Newbie

Registrován: 07.08.2002
Příspěvků: 90

Příspěvek č. 81 

Naposledy upravil Jezevec 26.04.2004 v 18:11

Old Post 26.04.2004 v 17:59
Jezevec je offline   Click Here to See the Profile for Jezevec   Find more posts by Jezevec   Click here to Send Jezevec a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KrokodylTP
Newbie

Registrován: 23.04.2004
Příspěvků: 4

Příspěvek č. 82 

Infomapu nemám:-(
Ale zdá se mi, že jsem to docela trefil, jsem hned vedle toho bowlingu, takže když si to porovnám vůči Doubravce, zdá se mi to OK.

Old Post 28.04.2004 v 13:26
KrokodylTP je offline   Click Here to See the Profile for KrokodylTP   Find more posts by KrokodylTP   Click here to Send KrokodylTP a Private Message   Click Here to Email KrokodylTP     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jezevec
Newbie

Registrován: 07.08.2002
Příspěvků: 90

Příspěvek č. 83 

Naposledy upravil Jezevec 28.04.2004 v 21:31

Old Post 28.04.2004 v 21:22
Jezevec je offline   Click Here to See the Profile for Jezevec   Find more posts by Jezevec   Click here to Send Jezevec a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bartic
Newbie

Registrován: 13.04.2004
Příspěvků: 1

Souradnice Příspěvek č. 84 

Tak NOD uz je priblizne na CZFREE, ale na mapy.cz zadny souradnice neukazal :(

Old Post 28.04.2004 v 21:30
bartic je offline   Click Here to See the Profile for bartic   Find more posts by bartic     Click Here to Email bartic     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jezevec
Newbie

Registrován: 07.08.2002
Příspěvků: 90

Příspěvek č. 85 

Old Post 28.04.2004 v 21:40
Jezevec je offline   Click Here to See the Profile for Jezevec   Find more posts by Jezevec   Click here to Send Jezevec a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
$aidex
Newbie

Registrován: 10.04.2004
Příspěvků: 43

Problem s mapou Příspěvek č. 86 

Sakra, pry je to problem s povolenim vlastnika mapy k pouziti na webu ... Zkusim to jeste osefovat na MU v pondeli, treba se nebudou nejak branit.

2George I: Rad bych se podival na ty fotky od tvyho kamose co lital, nebyl by problem si je pujcit? Anebo na letisti uz nejaky fotky jsou... Rad bych se proletel sam s 5mpix v ruce

Naposledy upravil $aidex 01.05.2004 v 21:05

Old Post 01.05.2004 v 20:49
$aidex je offline   Click Here to See the Profile for $aidex   Find more posts by $aidex   Click here to Send $aidex a Private Message   Click Here to Email $aidex     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
$aidex
Newbie

Registrován: 10.04.2004
Příspěvků: 43

Nespime ze ne? Příspěvek č. 87 

No, tak jsem tam byl... Zacal jsem oddelenim skolstvi pak mne poslali dal, dal a dal a pak zas na oddelenim skolstvi Nikdo nic nevi, nic nevydaval, pouze maji mapy co dostali od statu a ty mne nedali. Jeste jsem od nich dostal adresy firem co poskituji ortofoto, ale stoji to uuuuuu...shit. Nevadi. V lete poletim sam, pujcim si fotak od kamose a nafotim to. Nevi nekdo nahodou kolik stoji se proletet letadlem nad mestem? Nekdo mi rikal ze 500...

Kazdopadne, v vyvoji projektu pokracuju dal. Stranku mam hotovou, potrebuji akorat nejakou dobrou domenu, nejlepsi by byla severfreee.net.

Videl jsem v Proseticich anteny - nekdo se uz spojil, jsou tady jeste lidi co jsou v connectu? Kdo by mohl zaridit umisteni AP na doubravce?(ja si myslim, ze Orlik neco o tom rikal?) Mohl bych na to dat svyho compa...

-----------
saidex

Old Post 16.05.2004 v 10:56
$aidex je offline   Click Here to See the Profile for $aidex   Find more posts by $aidex   Click here to Send $aidex a Private Message   Click Here to Email $aidex     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
$aidex
Newbie

Registrován: 10.04.2004
Příspěvků: 43

Příspěvek č. 88 

Tak, OK. Ono to tady chciplo. Jak jinak - venku je leto, slunicko sviti, ptacci zpivaji No, pockejte az v zime se vsichni vrateji do svych digitalnich jeskini... Kazdopadne, udelam to APcko sam - domluvim se na Doubravce, kvadroquad uz mam, vsesmerovku budu mit v nejblissi dobe, sitovky jsem nasel za 1700 (nebude problem jich par koupit), linux jakztakz ovladam. Jakmile to dokoncim, tak rozhazim po meste letaky a je to.

------------
>saidex<
------------

Old Post 28.05.2004 v 20:12
$aidex je offline   Click Here to See the Profile for $aidex   Find more posts by $aidex   Click here to Send $aidex a Private Message   Click Here to Email $aidex     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MrPedro
Newbie

Registrován: 29.11.2002
Příspěvků: 51

Nechciplo Příspěvek č. 89 

Nechciplo to, ale asi vsichni cekame na ten cerven "U Cesneka" . Apropo az to budes rozjizdet, klidne si koupim AP za 4K (videl jsem fajn D-link) poslu signal dal a sem v poradi

Old Post 28.05.2004 v 20:28
MrPedro je offline   Click Here to See the Profile for MrPedro   Find more posts by MrPedro   Click here to Send MrPedro a Private Message   Click Here to Email MrPedro     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JeryP
Newbie

Registrován: 01.06.2004
Příspěvků: 1

Příspěvek č. 90 

Tak jo v tech Teplicich jdu do toho s vami jsem na intru na vodnich stavbach. Jo a moje otezka je jestly mi to tam pujde vidim na cely město i božak. Cau Jery

Old Post 01.06.2004 v 10:25
JeryP je offline   Click Here to See the Profile for JeryP   Find more posts by JeryP   Click here to Send JeryP a Private Message   Click Here to Email JeryP     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
$aidex
Newbie

Registrován: 10.04.2004
Příspěvků: 43

Odpoved Příspěvek č. 91 

2JeryP: Vsechno jde, kdyz se chce. Prijd na sraz do cesneka - pokecame. Jo a nezapomen oznacit svoji polohu na mape.

---------
>saidex<
---------

Old Post 02.06.2004 v 18:37
$aidex je offline   Click Here to See the Profile for $aidex   Find more posts by $aidex   Click here to Send $aidex a Private Message   Click Here to Email $aidex     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CyberTom
Newbie

Registrován: 05.12.2002
Příspěvků: 11

Cesnek Příspěvek č. 92 

Zdravim

Musim rist ze jsem dneska cekal, trochu vetsi navstenost...
Precejenom se to hlasalo dost do predu...
A zvlast jsem nepochopil, proc se tam neukazal saidex, kterej to setkani zorganizoval... (doufam ze ma dobrou vymluvu :-))

Ma tady vubec nekdo zajem o bezdratovou sit v teplicich???

Jenom tak pro uplnost, na setkani se dostavilo 6 lidi a z toho 3 (vcetne mne) z fora...

Tomas

Old Post 12.06.2004 v 20:07
CyberTom je offline   Click Here to See the Profile for CyberTom   Find more posts by CyberTom   Click here to Send CyberTom a Private Message   Click Here to Email CyberTom     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MrPedro
Newbie

Registrován: 29.11.2002
Příspěvků: 51

Sraz Příspěvek č. 93 

Sorry, chtel jsem, ale bohuzel to nevyslo.
Co jste nakonec vyresily - zajem stale trva :P

Old Post 13.06.2004 v 09:48
MrPedro je offline   Click Here to See the Profile for MrPedro   Find more posts by MrPedro   Click here to Send MrPedro a Private Message   Click Here to Email MrPedro     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CyberTom
Newbie

Registrován: 05.12.2002
Příspěvků: 11

RE: Sraz Příspěvek č. 94 

No v tak malem poctu, prakticky nic...

2 kluci (jejich jmena si nevzpomenu, jsem sklerotik :-)) kteri byli krome mne, jedini z fora kteri nas poctili svou navstevou, bydlej kolem bozaku a hlavne se chtej spojit voni dva (vzhledem k tomu ze bydlej 40m od sebe tak to nebude problem :-))

A zbytek byl z prosetic (vzhledem k tomu ze jim tam dost pomaham se k nim taky hlasim, presto ze jsem z sanova), kde aktivne probiha rozvoj :-))
Mame zkusenosti se stavbou anten, umime to s linuxem a jsme posedlí pokrytím :-))

Dal jsme dosli k zaveru ze do prosetic neni moc videt, kdyz pominu Doubravku (tam nas nenechaj nic dat, uz jsem to zkousel...) a vodojem na Novy vsi (tam jsem to nezkousel ale rekl bych ze to tam bude drasticky zaruseny...)
to znamena ze je jen malo zpusobu jak dostat signal ven z prosetic, vymysleli jsme 10
01) pres letnou
10) pres hvezdarnu (ale to se este musi proverit)

Tak tet vite jak to vypada v Proseticich, doufam ze na pristim srazu se dozvim jak to vypada se siti u vas :-))

Tomas

P.S. Prosim dalsiho samozvaneho organizatora srazu, aby priste aspon prisel :-)

Old Post 13.06.2004 v 10:27
CyberTom je offline   Click Here to See the Profile for CyberTom   Find more posts by CyberTom   Click here to Send CyberTom a Private Message   Click Here to Email CyberTom     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
reverend_cz
Newbie

Registrován: 12.06.2004
Příspěvků: 24

RE: Sraz Příspěvek č. 95 

Old Post 13.06.2004 v 15:36
reverend_cz je offline   Click Here to See the Profile for reverend_cz   Find more posts by reverend_cz   Click here to Send reverend_cz a Private Message   Click Here to Email reverend_cz   Visit reverend_cz's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
$aidex
Newbie

Registrován: 10.04.2004
Příspěvků: 43

Ha... Příspěvek č. 96 

Old Post 13.06.2004 v 16:22
$aidex je offline   Click Here to See the Profile for $aidex   Find more posts by $aidex   Click here to Send $aidex a Private Message   Click Here to Email $aidex     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:50.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
123456789101112 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz