CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 9 > Letňany
« 45678910111213141516 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
mage111
Newbie

Registrován: 31.10.2003
Příspěvků: 56

Příspěvek č. 145 

2 Matej84:Tohle je letnanska diskuze,grrrr!!!Koukni se do prosecky(ale bacha,je desne dlouha),a kontaktuj pamoci PM,ICQ nebo mailu nejblizsi AP,na ktere vidis(u tebe asi Yenik).

2mickes:Ja jsem v siti od pondelka a TN nic moc(no jo,ale je si pripojeni nekoupil )
Kazdopadne BratrK te momentalne asi neveme,protoze kdyz se kouknu na stranky jeho routeru,je permanentne pripojeno asi 15 uzivatelu a celkem ma registrovanych k sobe asi 20.Takze je pretizenej.Ale uvidi se,jak se to vivine...

__________________

Be free,if you can!

Old Post 17.03.2004 v 12:14
mage111 je offline   Click Here to See the Profile for mage111   Find more posts by mage111   Click here to Send mage111 a Private Message   Click Here to Email mage111     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rullez
Newbie

Registrován: 14.01.2004
Příspěvků: 25

Příspěvek č. 146 

Snad se to co nejdřív nějak vyřeší,protože jsem docela fakt zapadlej a BratrK je pro mě asi tak nejlepší.Mno,ale chystám se vytáhnout anténu a zkusím chytnout nějakou rybu ... ;-)

Old Post 17.03.2004 v 13:24
Rullez je offline   Click Here to See the Profile for Rullez   Find more posts by Rullez   Click here to Send Rullez a Private Message   Click Here to Email Rullez     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mickes
Newbie

Registrován: 11.10.2003
Příspěvků: 6

A co takhle novej AP? Příspěvek č. 147 

Měl bych ještě jeden nápad: Založil bych na střeše novej AP. A přes reapera bych šel na Černýho. Je to poněkud paradoxní- zakládat AP 60 metrů od bratrka. Ale tak se mi zdá, že bych na vás dosáhl i bez antény a to by mi dost ušetřilo- rozhodně se necejtim na sestavení vlastní. Já a můj kámoš bysme se připojili přes kabely a kdyby byl zájem připojil bych ještě některý lidi z okolí, který se do bratrka nevešli.

Jo a mám takovej malej dotaz, sice trochu trapnej ale vrtá mi to hlavou: Sdílená rychlost netu je sdílená na AP nebo na co?

dík

Old Post 17.03.2004 v 18:04
mickes je offline   Click Here to See the Profile for mickes   Find more posts by mickes   Click here to Send mickes a Private Message   Click Here to Email mickes     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mickes
Newbie

Registrován: 11.10.2003
Příspěvků: 6

Příspěvek č. 148 

2 rulez

Kdybysme stavěli AP mohl by ses přidat. Jak se zdá rozumíš tomu vo něce líp :-) Jo a v jakym bydlíš patře?

Old Post 17.03.2004 v 18:29
mickes je offline   Click Here to See the Profile for mickes   Find more posts by mickes   Click here to Send mickes a Private Message   Click Here to Email mickes     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
caspel
Newbie

Registrován: 10.02.2004
Příspěvků: 1

ahoj Příspěvek č. 149 

chtěl bych se napojit.bydlím v domě číslo 515 (velký věžák) ve druhém patře.vidím na dedek 007 a jan marek.zvažji i připojení na Prosek.

Old Post 17.03.2004 v 20:31
caspel je offline   Click Here to See the Profile for caspel   Find more posts by caspel   Click here to Send caspel a Private Message   Click Here to Email caspel     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rullez
Newbie

Registrován: 14.01.2004
Příspěvků: 25

Příspěvek č. 150 

Old Post 17.03.2004 v 22:35
Rullez je offline   Click Here to See the Profile for Rullez   Find more posts by Rullez   Click here to Send Rullez a Private Message   Click Here to Email Rullez     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rullez
Newbie

Registrován: 14.01.2004
Příspěvků: 25

Re: ahoj Příspěvek č. 151 

Old Post 17.03.2004 v 22:37
Rullez je offline   Click Here to See the Profile for Rullez   Find more posts by Rullez   Click here to Send Rullez a Private Message   Click Here to Email Rullez     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Doc
Senior Member

Registrován: 27.11.2002
Příspěvků: 2331

Re: A co takhle novej AP? Příspěvek č. 152 

Old Post 17.03.2004 v 23:24
Doc je offline   Click Here to See the Profile for Doc   Find more posts by Doc   Click here to Send Doc a Private Message     Visit Doc's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MichalB
Newbie

Registrován: 26.02.2003
Příspěvků: 11

pro zajemce o tuto lokalitu Příspěvek č. 153 

Old Post 18.03.2004 v 00:29
MichalB je offline   Click Here to See the Profile for MichalB   Find more posts by MichalB   Click here to Send MichalB a Private Message   Click Here to Email MichalB     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mage111
Newbie

Registrován: 31.10.2003
Příspěvků: 56

Příspěvek č. 154 

__________________

Be free,if you can!

Old Post 18.03.2004 v 15:16
mage111 je offline   Click Here to See the Profile for mage111   Find more posts by mage111   Click here to Send mage111 a Private Message   Click Here to Email mage111     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mickes
Newbie

Registrován: 11.10.2003
Příspěvků: 6

Příspěvek č. 155 

OK ja už jsem mu psal, ale jaksi mi pořád neodpověděl. Se zařizovánim AP by to byl problém, protože tomu skoro vůbec nerozumim.

Rozhodně, pokud bych se připojoval. Na střechu bych si dal nějakej starej komp (seženu ve škole, nebo postavim) jako router, a z něj UTP na switch (mám 8- port) Takže ty z vás, kteří by byli blízko čísla 627 by se mohli připojit drátově.
takže bysme si postavili takovu malou(ale možná dlouhou) metalickou sí? a tu připojili, jako klienta na Reapera. S normálním sí?ováním už mám zkušenosti, ale nevim jak to funguje když je kabel douhej skoro 100m :-).

Takhle by to šlo a snad bysme to zvládli ne?

Jenem jedna věc na kterou chci upozornit: Chci rychlej net. Alespoň 128 kbps, ale spíš víc. Jste na tom podobně- Doufám, že jo.

Doufám, že nekecám blbosti a že to takhle funguje. Mám trochu zkušnosti s metalickoym sí?ováním z LAN pařeb, ale jak to jak u toho chybí dráty přestávám mít přehled. A tím se dostávám k dalšímu bodu: Chci totiž přes net hrát hry, takže by mě zajímalo jestli je únosný Ping

Old Post 18.03.2004 v 19:00
mickes je offline   Click Here to See the Profile for mickes   Find more posts by mickes   Click here to Send mickes a Private Message   Click Here to Email mickes     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mickes
Newbie

Registrován: 11.10.2003
Příspěvků: 6

Příspěvek č. 156 

2 rullez.

Tak jsem se koukal do mapy a... spojit se stebou drátem by mohla bejt docela sranda:-) 136 m vzdušnou čarou, to je nářez. Asi to bude chtít nějaké lepší řešení.

Jo a kolik jde dat od mně při downloadoovací rychlosti 128 kbps?

Old Post 18.03.2004 v 19:16
mickes je offline   Click Here to See the Profile for mickes   Find more posts by mickes   Click here to Send mickes a Private Message   Click Here to Email mickes     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mickes
Newbie

Registrován: 11.10.2003
Příspěvků: 6

Příspěvek č. 157 

Sakra, teď jsem si to po sobě přečet. Z toho poče do switche by nešlo UTP, ale kříženej kabel :-)

Old Post 18.03.2004 v 19:38
mickes je offline   Click Here to See the Profile for mickes   Find more posts by mickes   Click here to Send mickes a Private Message   Click Here to Email mickes     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mage111
Newbie

Registrován: 31.10.2003
Příspěvků: 56

Příspěvek č. 158 

Vcera nam s Reaperem spadnul net,takze se nedivim.

S tim internetem se to ma takhle:koukni se na czfree.trundernet.cz,tam je cenik,tam uvidis kolik bys platil za tu svoji 120kbps.

__________________

Be free,if you can!

Old Post 18.03.2004 v 21:15
mage111 je offline   Click Here to See the Profile for mage111   Find more posts by mage111   Click here to Send mage111 a Private Message   Click Here to Email mage111     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Doc
Senior Member

Registrován: 27.11.2002
Příspěvků: 2331

Příspěvek č. 159 

Old Post 19.03.2004 v 09:07
Doc je offline   Click Here to See the Profile for Doc   Find more posts by Doc   Click here to Send Doc a Private Message     Visit Doc's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Doc
Senior Member

Registrován: 27.11.2002
Příspěvků: 2331

Příspěvek č. 160 

Old Post 19.03.2004 v 09:14
Doc je offline   Click Here to See the Profile for Doc   Find more posts by Doc   Click here to Send Doc a Private Message     Visit Doc's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:47.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 45678910111213141516 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz