CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 9 > Letňany
« 3456789101112131415 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Lord Thomas
Newbie

Registrován: 14.06.2003
Příspěvků: 32

AP Reaper Příspěvek č. 129 

čuste lidi, můžete mi pls říct kdy by měl bejt spuštěnej reaper? a kdke to přesně bude? dík

Old Post 29.02.2004 v 18:46
Lord Thomas je offline   Click Here to See the Profile for Lord Thomas   Find more posts by Lord Thomas   Click here to Send Lord Thomas a Private Message   Click Here to Email Lord Thomas     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mage111
Newbie

Registrován: 31.10.2003
Příspěvků: 56

Příspěvek č. 130 

Bude to tam,kde je node Reaper v mape
A kdy bude spustenej nevim,dela na tom uz dost dlouho...

__________________

Be free,if you can!

Old Post 29.02.2004 v 19:06
mage111 je offline   Click Here to See the Profile for mage111   Find more posts by mage111   Click here to Send mage111 a Private Message   Click Here to Email mage111     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bratrk
Junior Member

Registrován: 20.12.2002
Příspěvků: 141

Příspěvek č. 131 

S Reaperem to vypada takhle: Router je nainstalovany, ceka se na natazeni elektriky do boudicky. Pry to bude v utery (2.3.), spis to vidim na pozdejc. Pak je potreba vyvrtat diry pro kabely k antenam, natahnout UTP. Jakmile bude elektrika tak se tam touter hodi. Pomct muzete ze se Reaperovi ozvete a domluvite se treba na tom vrtani, a tahani kabelu...

Az bude tohle vsechno hotove tak se reaper rozbehne...

Old Post 29.02.2004 v 22:01
bratrk je offline   Click Here to See the Profile for bratrk   Find more posts by bratrk   Click here to Send bratrk a Private Message   Click Here to Email bratrk   Visit bratrk's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Reaper
Newbie

Registrován: 27.03.2003
Příspěvků: 4

AP Reaper Příspěvek č. 132 

Cau lidi jak tak koukam tak zajem by byl . Vypada to tak ze zatim vse zacalo a temer skoncilo na elektrikari kterej se na me vy...l a tak jsem nasel jineho ktery nam na baraku bude delat nejake opravy jde o to jak rychle bude schopen a ochoten udelat tu blbou zasuvku a pak uz je to jen otazka manualni prace aby se udelaly diry a natahly kabely jak naznacil BratrK. Pravda je ovsem takova ze naprosta vetsina z tech co se ozvali vyjma Mage(a) a Stepana Sipala se ani nenamahala nejakou nabidkou jakekoliv pomoci( no nic obejdeme se bez nich a v mem kontaktlistu uz nejsou ) chtela pouze internet a nic vic. Ja osobne doufam ze to tukonecne rozjedem co nejdriv a ze budeme vsichni spokojeni. Tak mi drzte palce
PS: nemate nekdo nahodou malej treba i cernobilej monitor k darovani, ten nas umrel :(
Dik

Old Post 01.03.2004 v 12:32
Reaper je offline   Click Here to See the Profile for Reaper   Find more posts by Reaper   Click here to Send Reaper a Private Message   Click Here to Email Reaper     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mage111
Newbie

Registrován: 31.10.2003
Příspěvků: 56

Příspěvek č. 133 

Ja na HW zrovna moc dobrej nejsem,spis se hrabu v Linuxu a programuju,takze v tomhle smeru by moje pomoc nebyla moc platna...
Vim,o cem CZF je,uz jsem na ni byl...(ale na opacnem konci Prahy a dostat se na router Bratrk je pekna fuska...)
Jo jinak kdyby neco,pristi tejden tu nejsem,jelikoz jako vsichni skolaci mam prazdniny


Mage

__________________

Be free,if you can!

Old Post 01.03.2004 v 17:37
mage111 je offline   Click Here to See the Profile for mage111   Find more posts by mage111   Click here to Send mage111 a Private Message   Click Here to Email mage111     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
net man
Newbie

Registrován: 02.09.2003
Příspěvků: 50

Re: AP Reaper Příspěvek č. 134 

Old Post 05.03.2004 v 11:48
net man je offline   Click Here to See the Profile for net man   Find more posts by net man   Click here to Send net man a Private Message   Click Here to Email net man     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Reaper
Newbie

Registrován: 27.03.2003
Příspěvků: 4

Re: Re: AP Reaper Příspěvek č. 135 

__________________

No one can run, no one can hide Reaper gets you when your time has come :-)

Old Post 06.03.2004 v 20:51
Reaper je offline   Click Here to See the Profile for Reaper   Find more posts by Reaper   Click here to Send Reaper a Private Message   Click Here to Email Reaper     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
net man
Newbie

Registrován: 02.09.2003
Příspěvků: 50

Re: Re: Re: AP Reaper Příspěvek č. 136 

Old Post 08.03.2004 v 10:36
net man je offline   Click Here to See the Profile for net man   Find more posts by net man   Click here to Send net man a Private Message   Click Here to Email net man     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xjoska
Newbie

Registrován: 03.03.2003
Příspěvků: 50

Arrow AP Joska Příspěvek č. 137 

Old Post 08.03.2004 v 11:26
xjoska je offline   Click Here to See the Profile for xjoska   Find more posts by xjoska   Click here to Send xjoska a Private Message   Click Here to Email xjoska     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Reaper
Newbie

Registrován: 27.03.2003
Příspěvků: 4

AP Reaper Příspěvek č. 138 

__________________

No one can run, no one can hide Reaper gets you when your time has come :-)

Old Post 14.03.2004 v 19:43
Reaper je offline   Click Here to See the Profile for Reaper   Find more posts by Reaper   Click here to Send Reaper a Private Message   Click Here to Email Reaper     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rullez
Newbie

Registrován: 14.01.2004
Příspěvků: 25

Příspěvek č. 139 

Tak jak to tak sleduju,tak to vypadá,že přopijení v Letňanech se začíná pěkně rozjíždět!To je moc fajn a zajímalo by mě,jestli BratrK příjme další zájemce o připojení .... Mám pořád zájem ....

Old Post 14.03.2004 v 21:41
Rullez je offline   Click Here to See the Profile for Rullez   Find more posts by Rullez   Click here to Send Rullez a Private Message   Click Here to Email Rullez     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bratrk
Junior Member

Registrován: 20.12.2002
Příspěvků: 141

Příspěvek č. 140 

Konečně tu nejsem sám, už jsem se začínal bát :-)

Old Post 14.03.2004 v 22:54
bratrk je offline   Click Here to See the Profile for bratrk   Find more posts by bratrk   Click here to Send bratrk a Private Message   Click Here to Email bratrk   Visit bratrk's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Matej84
Newbie

Registrován: 16.03.2004
Příspěvků: 4

Příspěvek č. 141 

Cau bydlim na proseku v novostavbe od skansy hned vedle kompresorů. Kostomlatska 684/2. 1. patro. primy vyhled na gym. ceskolipska. prave jsem se prihlasil a zjistuju jak to v tyhle lokalite vypada. mel bych zajem o predevsim o pripojeni na internet - jsem tedu u t-mobile gprs a to je moc peněz za malo muziky. poradte mi prosim jestli je v okoli nekdo kdo ma acces point pripadne pokud by nas tady bylo vic tak by se dalo nejak domluvit na financovani vlastniho. jeste mam brachu o dva baraky dal v chotěšovský - ten by měl taky zájem. težce se tady neorientuju tak jestli je to blbej post tak se omlouvam...

Old Post 16.03.2004 v 11:05
Matej84 je offline   Click Here to See the Profile for Matej84   Find more posts by Matej84   Click here to Send Matej84 a Private Message   Click Here to Email Matej84     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Doc
Senior Member

Registrován: 27.11.2002
Příspěvků: 2331

Příspěvek č. 142 

Old Post 16.03.2004 v 11:54
Doc je offline   Click Here to See the Profile for Doc   Find more posts by Doc   Click here to Send Doc a Private Message     Visit Doc's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Matej84
Newbie

Registrován: 16.03.2004
Příspěvků: 4

Příspěvek č. 143 

tak jsem vložil bod do mapy jako maej84 - t jsem nekdy ztratil bracha ma bod identickej s flickem nebo michalkem. jinak presnost meho bodu neni nic moc - blbe se to do pole trefuje

Old Post 16.03.2004 v 15:38
Matej84 je offline   Click Here to See the Profile for Matej84   Find more posts by Matej84   Click here to Send Matej84 a Private Message   Click Here to Email Matej84     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mickes
Newbie

Registrován: 11.10.2003
Příspěvků: 6

Taky bych se přidal Příspěvek č. 144 

Nazdarek

Tak jsem se jen šel podívat, jak to vypadá tady na fóru a dozvěděl se jak se nám to pěkně v Letňanech rozjíždí. Chtěl jsem se připojit už někdy v září, ale poněvadž jsem nemohl přes bratrka (protože nikoho nebral a zatim ani nebere) zase jsem to ukončil, ale teďko to vypadá docelo slibně.

Bydlim v ostravský což by byl úplně ideální přístup na Bratrk(maximálně 50m) , ale na vás bych taky dohlíd, kdybych si dal anténu na střechu (paneláku, takže v poho) Jo a byli bysme dva.

Taky by mě zajímalo jak je to se stabilitou thundernetu- co si pamatuju když jsem pročítal jejich fóra byla to předtím samá stížnost (prej to běželo 14 dní z měsíce).

zatim zdar Pásovec

Old Post 16.03.2004 v 20:49
mickes je offline   Click Here to See the Profile for mickes   Find more posts by mickes   Click here to Send mickes a Private Message   Click Here to Email mickes     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:50.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 3456789101112131415 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz