CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 2 > Výtoň
12
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
SiGY
Newbie

Registrován: 23.02.2004
Příspěvků: 4

Praha 2 - Výtoň Příspěvek č. 1 

Chtěl bych se informovat na dostupnost připojení v ulici Plavecká (Praha 2, Výtoň, pár desítek metrů od Palackého náměstí).

Old Post 23.02.2004 v 21:19
SiGY je offline   Click Here to See the Profile for SiGY   Find more posts by SiGY   Click here to Send SiGY a Private Message   Click Here to Email SiGY   Visit SiGY's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SiGY
Newbie

Registrován: 23.02.2004
Příspěvků: 4

Lightbulb vyton.czfree.net Příspěvek č. 2 

Našel jsem si na mapě AP vyton.czfree.net, který je na stejné budově, v které já bydlím. Vlastníkem je podle všeho Deu, napsal sem mu do pošty, ale zatím neodpověděl.
Chtěl bych se tedy informovat jak se můžu k tomuto bodu připojit a co to obnáší?
Pokud to sem nepatří, budu rád když se mi ozvete alespoň na mail. Předem díky...

Old Post 25.02.2004 v 22:44
SiGY je offline   Click Here to See the Profile for SiGY   Find more posts by SiGY   Click here to Send SiGY a Private Message   Click Here to Email SiGY   Visit SiGY's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OMArt
Newbie

Registrován: 10.03.2004
Příspěvků: 1

Question Připojení na AP vyton.czfree.net Příspěvek č. 3 

Taky bych se rád připojil na AP vyton.czfree.net

V mapě jsem zaveden jako node OMArt.

Old Post 17.03.2004 v 14:27
OMArt je offline   Click Here to See the Profile for OMArt   Find more posts by OMArt   Click here to Send OMArt a Private Message   Click Here to Email OMArt   Visit OMArt's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Arab
Newbie

Registrován: 26.03.2004
Příspěvků: 10

Příspěvek č. 4 

Ahoj, bydlim v Katerinsky ulici c.10 a mam vyhled dolu na vyton nebo pak pres reku, taky bych se rad pripojil, sou k dispozici nejaky fotky mista ? abych vedel na co se orientovat

Old Post 28.03.2004 v 15:06
Arab je offline   Click Here to See the Profile for Arab   Find more posts by Arab   Click here to Send Arab a Private Message   Click Here to Email Arab     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cervenka
Newbie

Registrován: 05.03.2004
Příspěvků: 4

Příspěvek č. 5 

Ahoj
Tak já sem na tom podobně. Chtěl bych se připojit k bodu vyton.czfree.net mám i změřený signál. Zajímalo by mě koho mám kontaktovat když to vlastní DEU a ten nekomunikuje.

Old Post 01.04.2004 v 10:27
Cervenka je offline   Click Here to See the Profile for Cervenka   Find more posts by Cervenka   Click here to Send Cervenka a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sicario
Newbie

Registrován: 20.05.2004
Příspěvků: 2

pripojeni vyton Příspěvek č. 6 

Poradi nekdo jak lze pripojit se k internetu na vytoni???

Old Post 21.05.2004 v 12:21
sicario je offline   Click Here to See the Profile for sicario   Find more posts by sicario   Click here to Send sicario a Private Message   Click Here to Email sicario     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pstov
Newbie

Registrován: 25.05.2004
Příspěvků: 5

Výtoň nevysílá Příspěvek č. 7 

Ještě v pátek bylo možné se k výtoni připojit - dhcp a jelo to bez problémů. Nyní 3. den nejede, majitel - Deu se nehlásí. Neví někdo, zda to bude nadále funkční?

Old Post 17.08.2004 v 14:32
pstov je offline   Click Here to See the Profile for pstov   Find more posts by pstov   Click here to Send pstov a Private Message   Click Here to Email pstov     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Arab
Newbie

Registrován: 26.03.2004
Příspěvků: 10

Příspěvek č. 8 

ahoj, hele je nekdo pripojenej na vyton.czfree.net ? uz tejden je to spadly a nemuzu se dobrat priciny ?

Old Post 23.08.2004 v 14:51
Arab je offline   Click Here to See the Profile for Arab   Find more posts by Arab   Click here to Send Arab a Private Message   Click Here to Email Arab     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pstov
Newbie

Registrován: 25.05.2004
Příspěvků: 5

Příspěvek č. 9 

Majitel - Deu - je pry jeste nasledujici tyden na dovolene. AP zjevne v tuto chvili nevysila. Zda zacne Deu po navratu komunikovat s timto threadem si nejsem pri pohledu na prispevky tak jisty. Mailoval jsem mu s zadosti o trvale pripojeni asi pred 6 tydny.

Old Post 23.08.2004 v 15:08
pstov je offline   Click Here to See the Profile for pstov   Find more posts by pstov   Click here to Send pstov a Private Message   Click Here to Email pstov     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Arab
Newbie

Registrován: 26.03.2004
Příspěvků: 10

Příspěvek č. 10 

asakra, to jsou spatny zpravy -( uz tejden se zoufale snazim najit ve vzduchu vyton a ted koukam ze zbytecne -( f kazdym pripade potvrzuju ze vyton vubec nevysila
co se tyce tohodle threadu, tak na nej nikdy reakce nebyla... jedina moztnost je deua najit pres email, foun nebo icq...

Old Post 23.08.2004 v 15:21
Arab je offline   Click Here to See the Profile for Arab   Find more posts by Arab   Click here to Send Arab a Private Message   Click Here to Email Arab     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SiGY
Newbie

Registrován: 23.02.2004
Příspěvků: 4

Unhappy Deu Příspěvek č. 11 

Už, s postupem času, někdo vydedukoval jako kontaktovat id Deu nebo se připojit na vyton.czfree.net? Koukám na tu anténu z okna, mám fajn signál, ale nedostanu IP. :(

Old Post 02.10.2004 v 14:48
SiGY je offline   Click Here to See the Profile for SiGY   Find more posts by SiGY   Click here to Send SiGY a Private Message   Click Here to Email SiGY   Visit SiGY's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pstov
Newbie

Registrován: 25.05.2004
Příspěvků: 5

signal vytone zmizel Příspěvek č. 12 

Ad SiGY: V dobe, kdy jsi psal jsem jeste mel dobry signal i pripojeni. Vcera signal zmizel, myslel jsem, ze je zaruseny novym nodem strakonicka hned na sousednim kanale 13. Subnet vytone (10.55.10.0) vsak neni dosazitelny ani z jineho segmentu czf. Takze to asi spadlo. Deu se zrejme neda kontaktovat jinak nez pres prostrednika (napr. ptaq) nebo telefonem. Zkousim to, snad uspeju.

Old Post 06.10.2004 v 08:17
pstov je offline   Click Here to See the Profile for pstov   Find more posts by pstov   Click here to Send pstov a Private Message   Click Here to Email pstov     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ddave7
Newbie

Registrován: 28.11.2002
Příspěvků: 18

Re: signal vytone zmizel Příspěvek č. 13 

__________________

ddave7
-dd7-
mail: ddave7 {at} itip {dot} cz
UIN: 18807367

Old Post 17.10.2004 v 18:06
ddave7 je offline   Click Here to See the Profile for ddave7   Find more posts by ddave7   Click here to Send ddave7 a Private Message   Click Here to Email ddave7     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pstov
Newbie

Registrován: 25.05.2004
Příspěvků: 5

Příspěvek č. 14 

K pripojeni ho nepotrebujes. AP dava dynamicke IP adresy, masku i GW. Pokud mas dostatecny signal, nic vic nepotrebujes.

Old Post 17.10.2004 v 20:39
pstov je offline   Click Here to See the Profile for pstov   Find more posts by pstov   Click here to Send pstov a Private Message   Click Here to Email pstov     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Arab
Newbie

Registrován: 26.03.2004
Příspěvků: 10

Vypadek Příspěvek č. 15 

Ahoj, nevite nekdo co se deje na vytoni ? Uz pres mesic nevysila, a nejak se nic neresi... -( nasel nekdo nejakej kontakt na Deua ?

Old Post 10.02.2005 v 18:39
Arab je offline   Click Here to See the Profile for Arab   Find more posts by Arab   Click here to Send Arab a Private Message   Click Here to Email Arab     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pstov
Newbie

Registrován: 25.05.2004
Příspěvků: 5

výtoň Příspěvek č. 16 

Old Post 10.02.2005 v 19:06
pstov je offline   Click Here to See the Profile for pstov   Find more posts by pstov   Click here to Send pstov a Private Message   Click Here to Email pstov     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:52.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz