CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Ostrava > Třinec, Jablůňkov
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
black
Newbie

Registrován: 27.08.2002
Příspěvků: 3

Question Příspěvek č. 1 

Jsem tu poprve a tenhle projekt se mi moc libi. Mam 2 dotazy. Co mam udelat kdyz se chci pripojit z Třince (Severni Morava) a druhy dotaz - plati se po zakoupeni aparatury a potrebneho hardwaru jeste nejake poplatky?

__________________

black

Old Post 27.08.2002 v 21:18
black je offline   Click Here to See the Profile for black   Find more posts by black   Click here to Send black a Private Message   Click Here to Email black     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
manboy
Newbie

Registrován: 18.09.2002
Příspěvků: 1

Příspěvek č. 2 

jsem z návsí a taky bych to asi zkusil.ozvi se.díky

Old Post 18.09.2002 v 08:45
manboy je offline   Click Here to See the Profile for manboy   Find more posts by manboy   Click here to Send manboy a Private Message   Click Here to Email manboy   Visit manboy's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kolchi
Newbie

Registrován: 26.09.2002
Příspěvků: 3

Vysilac na Kozubove Příspěvek č. 3 

Zdravim. Panove, v planu je vystavba vysilace na Kozubove. Majitel zarizeni je rozumny chlap, myslim, ze by se dalo domluvit na uvolneni casti pasma pro free pouziti. Nevim, jak to bude vypadat z kvalitou signalu, zalezi to na konkretni lokalite. Pokud budu vedet neco konkretniho, tak se ozvu. Kolchi.

Old Post 26.09.2002 v 09:45
Kolchi je offline   Click Here to See the Profile for Kolchi   Find more posts by Kolchi   Click here to Send Kolchi a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zard
Newbie

Registrován: 27.09.2002
Příspěvků: 1

Wink třinec Příspěvek č. 4 

snad bude pokrytí dobré, taky by mě to docela zajímalo... těším se :-)))

Old Post 27.09.2002 v 11:10
zard je offline   Click Here to See the Profile for zard   Find more posts by zard   Click here to Send zard a Private Message   Click Here to Email zard   Visit zard's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kwas
Newbie

Registrován: 07.05.2003
Příspěvků: 13

trinec +jablunkov Příspěvek č. 5 

jak se pripojit popripade udelat vlastni sit

kdo by mel zajem napiste

kdo by mel zajem o bezdrat v jablunkove prosim napiste
pokusim se rozjet v lete sit

Naposledy upravil kwas 14.05.2003 v 17:16

Old Post 07.05.2003 v 16:26
kwas je offline   Click Here to See the Profile for kwas   Find more posts by kwas   Click here to Send kwas a Private Message   Click Here to Email kwas     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Megasoft
Newbie

Registrován: 03.06.2003
Příspěvků: 1

Příspěvek č. 6 

Jó, měl bych zájem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

__________________

-----
Mario Hroš

Old Post 03.06.2003 v 19:13
Megasoft je offline   Click Here to See the Profile for Megasoft   Find more posts by Megasoft   Click here to Send Megasoft a Private Message   Click Here to Email Megasoft   Visit Megasoft's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kwas
Newbie

Registrován: 07.05.2003
Příspěvků: 13

Příspěvek č. 7 

chtelo by to vice lidi a aspon priblizne vzdalenost od namesti v jablunkove

Old Post 04.06.2003 v 20:01
kwas je offline   Click Here to See the Profile for kwas   Find more posts by kwas   Click here to Send kwas a Private Message   Click Here to Email kwas     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Katoo
Newbie

Registrován: 10.06.2003
Příspěvků: 3

Příspěvek č. 8 

Taky bych měl zájem,ale jsem z Návsí

Old Post 10.06.2003 v 17:41
Katoo je offline   Click Here to See the Profile for Katoo   Find more posts by Katoo   Click here to Send Katoo a Private Message   Click Here to Email Katoo     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Katoo
Newbie

Registrován: 10.06.2003
Příspěvků: 3

Příspěvek č. 9 

a vím o dalších lidech,co by taky měli zájem

Old Post 10.06.2003 v 17:42
Katoo je offline   Click Here to See the Profile for Katoo   Find more posts by Katoo   Click here to Send Katoo a Private Message   Click Here to Email Katoo     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Katoo
Newbie

Registrován: 10.06.2003
Příspěvků: 3

Jak se připojit v Návsí (Jablunkov) Příspěvek č. 10 

Zajimaly by mě možnosti,jak bych se mohl tady připojit a co vše je k tomu potřeba.

Dík za rady,Katoo

Old Post 10.06.2003 v 18:20
Katoo je offline   Click Here to See the Profile for Katoo   Find more posts by Katoo   Click here to Send Katoo a Private Message   Click Here to Email Katoo     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
flaxa
Newbie

Registrován: 04.09.2002
Příspěvků: 2

Příspěvek č. 11 

No z Jablunkova je do Prahy pomerne daleko. Ja jsem tento problem vyresil tak, ze mam ADSL. Jsem z Trince.

Old Post 10.06.2003 v 19:21
flaxa je offline   Click Here to See the Profile for flaxa   Find more posts by flaxa   Click here to Send flaxa a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ne_gr
Newbie

Registrován: 11.12.2003
Příspěvků: 3

3nec Příspěvek č. 12 

v nejblizsi dobe spustim v Trinci bod na namesti TGM. kdo ma zajem o pripojeni napiste...

Old Post 11.12.2003 v 01:45
ne_gr je offline   Click Here to See the Profile for ne_gr   Find more posts by ne_gr   Click here to Send ne_gr a Private Message   Click Here to Email ne_gr     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
szkandi
Newbie

Registrován: 28.01.2004
Příspěvků: 4

Hnojník Příspěvek č. 13 

Cau, jsem z Hnojnika... jak se ti to povedlo v tom Třinci udělat? Dik za odpověď.

Old Post 30.01.2004 v 07:54
szkandi je offline   Click Here to See the Profile for szkandi   Find more posts by szkandi   Click here to Send szkandi a Private Message   Click Here to Email szkandi     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lubmo
Newbie

Registrován: 02.04.2004
Příspěvků: 1

Třinec a freenet Příspěvek č. 14 

Jsem tady nováček, může mi někdo říct jestli existuje přípojný bod v okolí Třince?

Old Post 06.04.2004 v 18:51
lubmo je offline   Click Here to See the Profile for lubmo   Find more posts by lubmo   Click here to Send lubmo a Private Message   Click Here to Email lubmo     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rsaf
Senior Member
zastupce cloudu 10.152


Registrován: 16.01.2003
Příspěvků: 866

Příspěvek č. 15 

Pokud vím tak v okolí Třince nic moc podobného nefunguje. hop do toho a ten freenet si tam postavte !

__________________

Lide v CZFree se dělí na tři skupiny: 1) deu; netdave 2) ti co znají jejich čísla 3) ti ostatní

Old Post 06.04.2004 v 23:26
rsaf je offline   Click Here to See the Profile for rsaf   Find more posts by rsaf   Click here to Send rsaf a Private Message   Click Here to Email rsaf     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:17.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz