CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 4 > Krč - Tempo, Modrý pavilon
1234
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Drakulaj
Newbie

Registrován: 14.11.2003
Příspěvků: 4

Re: Re: Modry pavilon a okoli Příspěvek č. 49 

Aha, tak to je jina.
Ta sit je spis nesit, mam ji udelanou pro PDA ( zajimam se o mobilni robotiku a PDA je idelani mozek robota ... ), ale jsem pripojenej na chello. Mimo jine antena je kus dratku nasunitej do wifiny. Spis by me zajimalo kdyby tady bylo nejaky AP, nez abych se jim stal - nemam natolik tichej comp aby mi mohl bezet pres noc a ani ho nemam uz kam jinam dat. Ale kdyby se nekdo potreboval pripojit na vybirani majla atd tak se mozna dohodnem - ale urcite se neda ocekavat nejaka stabilni provozni doba atd.

Old Post 02.09.2004 v 12:26
Drakulaj je offline   Click Here to See the Profile for Drakulaj   Find more posts by Drakulaj   Click here to Send Drakulaj a Private Message   Click Here to Email Drakulaj     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Diker
Newbie

Registrován: 06.04.2003
Příspěvků: 13

Příspěvek č. 50 

AP byt nemusis, to pripravuju prave z KAP-02, protoze tam mam zajisten pristup na stozar na strese.
Jsem rad, ze o tobe vim, mam uz par lidi z okoli co maji zajem o pripojeni.

Old Post 02.09.2004 v 12:35
Diker je offline   Click Here to See the Profile for Diker   Find more posts by Diker   Click here to Send Diker a Private Message   Click Here to Email Diker     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Drakulaj
Newbie

Registrován: 14.11.2003
Příspěvků: 4

Příspěvek č. 51 

Aha ted jsem zjistil ze me moje PDA klame a skenovaci sw si pamatuje kdo je kde a na jaky IP. Takze mi v metru ukazal ze sit Drak je pristupna .... Takze pocitam ze moje taksit funguje do par metru, idyz na balkone mam porad silenej prijem, ale buh vi. S tim pripojenim k KAP-02 si budu muset jeste promyslet. Ted mam trafic neco okolo 10G coz by czfree neslo, ale zas je to o jinejch penezich. Rozhodne mi pak dej vedet na jakym kanalu budete vysilat at se nerusime.

Old Post 02.09.2004 v 13:26
Drakulaj je offline   Click Here to See the Profile for Drakulaj   Find more posts by Drakulaj   Click here to Send Drakulaj a Private Message   Click Here to Email Drakulaj     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Diker
Newbie

Registrován: 06.04.2003
Příspěvků: 13

AP Příspěvek č. 52 

Tak vsechny zdravim,
ubehly tri mesice a jeste jsem nebyl schopen dat dohromady KAP-02. Jelikoz se blizi vanoce, tak to asi uz letos nestihnu, ale porad je to aktualni. Kdyby mel nekdo chut nejakym zpusobem pomoci budu jedine rad. Nyni po zmene prace by mohlo byt i vic casu, tak bych se to snad v prubehu ledna dalo zvladnout, zalezi na pocasi.

Diker

Old Post 06.12.2004 v 12:52
Diker je offline   Click Here to See the Profile for Diker   Find more posts by Diker   Click here to Send Diker a Private Message   Click Here to Email Diker     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marwi
Newbie

Registrován: 13.01.2004
Příspěvků: 3

Pripojeni Příspěvek č. 53 

Ahoj, rad bych take pridal.

Antenu mam, kartu take. Jsem v Hurbanove ul. vidim na Modrak, Casablancu, atd.

Ted chytam zadara casablancu (6 km), ale vzhledem ke vzdalenosti to casto pada. Takze radeji pouzivam gprs a to je pomale.

Ozvete se prosim nekdo.

Muzu dat k dispozici PC na firewall, elektrinu, pristup na strechu, stozar, antenu, atd.

Urcite bych sehnal i par dalsich zakazniku z naseho vchodu pro provoz, neni to ovsem podminka.

Dekuji

Marwi

Old Post 09.12.2004 v 14:51
marwi je offline   Click Here to See the Profile for marwi   Find more posts by marwi   Click here to Send marwi a Private Message   Click Here to Email marwi   Visit marwi's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Diker
Newbie

Registrován: 06.04.2003
Příspěvků: 13

AP Příspěvek č. 54 

To by bylo super.

Mas zaneseny nod v mape? Potrbeval bych vedet v kterym baraku ses, kvuly poloze (mozna i lepsi). Jestli budes mit chut, muzes se mi ozvat na ICQ a hodime rec.

Diker

Old Post 09.12.2004 v 20:56
Diker je offline   Click Here to See the Profile for Diker   Find more posts by Diker   Click here to Send Diker a Private Message   Click Here to Email Diker     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marwi
Newbie

Registrován: 13.01.2004
Příspěvků: 3

re Příspěvek č. 55 

Bohuzel, zatim nemam. Dnes ho tam zanesu a pak se ozvu.

Old Post 10.12.2004 v 07:12
marwi je offline   Click Here to See the Profile for marwi   Find more posts by marwi   Click here to Send marwi a Private Message   Click Here to Email marwi   Visit marwi's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hrosi
Newbie

Registrován: 16.08.2005
Příspěvků: 9

KrČ - SlÁdkoviČova Příspěvek č. 56 

KDO MÁ ZÁJEM PŘIPOJIT SE V LOKALITĚ KRČ - SLÁDKOVIČOVA ULICE (4 DLOUHÉ PANELÁKY A NĚKOLIK MENŠÍCH MEZI LIDLEM A J.MEINLEM), OZVĚTE SE PROSÍM NA MŮJ E-MAIL: mailto:rozkydalek@quick.cz .

ZKUSME SE DOHODNOUT NA SPOLEČNÉM POSTUPU, KANÁLECH, PŘÍPOJI ATD. PRO ZASÍ?OVÁNÍ OKOLÍ V SÍTI CZFree.Net.

PĚKNÝ DEN PŘEJE

MICHAL
tel.602745477

Old Post 18.08.2005 v 15:11
Hrosi je offline   Click Here to See the Profile for Hrosi   Find more posts by Hrosi   Click here to Send Hrosi a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hrosi
Newbie

Registrován: 16.08.2005
Příspěvků: 9

PRIPOJENI NA UL:SLADKOVICOVA - TESTOVACI PROVOZ Příspěvek č. 57 

Old Post 18.08.2005 v 16:27
Hrosi je offline   Click Here to See the Profile for Hrosi   Find more posts by Hrosi   Click here to Send Hrosi a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marwi
Newbie

Registrován: 13.01.2004
Příspěvků: 3

To je škoda Příspěvek č. 58 

Ahoj Hrosi.

Je škoda, že jsi se nenabídl dříve. Měl jsem eminentní zájem se připojit. Komunikace s dikerem selhala. Nejdříve měl zájem a poté nereagoval na e-maily. Tak jsem prohlížel komerční wifi v okolí a nutno říci, že poměr cena výkon není odpovídající. Před týdnem jsem objednal UPC a už mi běží k plné spokojenosti. Tak někdy příště a držím ti palce.

Marwi

Old Post 18.08.2005 v 16:46
marwi je offline   Click Here to See the Profile for marwi   Find more posts by marwi   Click here to Send marwi a Private Message   Click Here to Email marwi   Visit marwi's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Diker
Newbie

Registrován: 06.04.2003
Příspěvků: 13

Krč Příspěvek č. 59 

Zdravim,

uz pred vic jak pul rokem jsem zacal delat KAP02, ale vzhledem k problemum s konektivitou na KAP01 se to zastavilo, proto ten problem s komunikaci s marwim. Bohuzel jsem ho pak uz take nesehnal, tak jsem to snad ted uz vyresil trochu jinak. V tuto chvily je snad vse na dobre ceste. V mape je vse zakresleno, tak se podivej. Jsou tam i planovane linky.

Diker

Old Post 18.08.2005 v 20:32
Diker je offline   Click Here to See the Profile for Diker   Find more posts by Diker   Click here to Send Diker a Private Message   Click Here to Email Diker     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Diker
Newbie

Registrován: 06.04.2003
Příspěvků: 13

Krč Příspěvek č. 60 

Zdravim,

koukni do mapy na KAP02, neni to sice jeste cele hotove, ale bude to pres KAP01 spoj do Czfree.

Diker

Old Post 18.08.2005 v 20:57
Diker je offline   Click Here to See the Profile for Diker   Find more posts by Diker   Click here to Send Diker a Private Message   Click Here to Email Diker     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hrosi
Newbie

Registrován: 16.08.2005
Příspěvků: 9

STAZENI PRISPEVKU Příspěvek č. 61 

SVUJ ODPOLEDNI PRISPEVEK BERU ZPET - NELIBI SE MI ZE MODERATOR VYRAZNE UPRAVIL MUJ TEXT A UPRAVENY HO PUBLIKOVAL S MYM PODPISEM, ANIZ BY ME KDOKOLI POZADAL O AUTORIZACI, NEBO ASPON VUBEC INFORMOVAL.

KLUCI NEBLBNEME, Z JEDNE STRANY TADY PODPORUJEME TECHNARE PROTI ZVULI POLICAJTU, A Z DRUHE SAMI FALSUJEME CIZI PRISPEVKY A HRAJEME SI NA BOHY. KDE MAME MIT JISTOTU, ZE V TAKOVEHLE KOMUNITE NEBUDE NEKDO CIST NASE E-MAILY, DESIFROVAT NASE BANKOVNI PRIKAZY NEBO ODPOSLOUCHAVAT NASE IP TELEFONNI HOVORY ?

TEMA DISKUSE STAHUJI A PROSIM ADMINISTRATORA O LASKAVE PRERAZENI (NEUPRAVENEHO) PRISPEVKU DO TUCNAKOVA TEMATU KRC - TEMPO, MODRY PAVILON. TO JE ODSUD JEN PAR KROKU.

DIKEROVI DEKUJI ZA REPLY A DRZIM PALCE V BUDOVANI NODU KAP-02!

MICHAL

Old Post 18.08.2005 v 21:49
Hrosi je offline   Click Here to See the Profile for Hrosi   Find more posts by Hrosi   Click here to Send Hrosi a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plnt
Old Post 18.08.2005 22:09
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] (Moderated by Chevees) Příspěvek č. 62 
sway
Old Post 18.08.2005 22:17
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] (Moderated by Chevees) Příspěvek č. 63 
Ondra.Soukup
Old Post 20.08.2005 15:49
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] (Moderated by Chevees) Příspěvek č. 64 
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:04.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
1234  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz