CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 4 > Krč - Tempo, Modrý pavilon
1234
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Diker
Newbie

Registrován: 06.04.2003
Příspěvků: 13

Příspěvek č. 33 

Dej urcite vedet jak si dopadl s merenim. Zajimalo by me jestli tam nameris a v jak KAP01. Je zatim v testu, jak jsem ti psal, ale vysila.
Jinak to AP u modreho pavilonu stale plati, uz je i strecha, ale to uz take vis.

Old Post 20.05.2004 v 06:49
Diker je offline   Click Here to See the Profile for Diker   Find more posts by Diker   Click here to Send Diker a Private Message   Click Here to Email Diker     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cdm
Newbie

Registrován: 21.05.2004
Příspěvků: 1

Modry Pavilon - to zni slibne ... Příspěvek č. 34 

Kdy planujete oziveni ?

Old Post 21.05.2004 v 15:19
cdm je offline   Click Here to See the Profile for cdm   Find more posts by cdm   Click here to Send cdm a Private Message   Click Here to Email cdm     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sleepless
Newbie

Registrován: 11.09.2003
Příspěvků: 7

Příspěvek č. 35 

Old Post 21.05.2004 v 15:29
sleepless je offline   Click Here to See the Profile for sleepless   Find more posts by sleepless   Click here to Send sleepless a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ptak
Team Leader
zastupce cloudu 10.27


Registrován: 17.09.2002
Příspěvků: 755

Team Member: ADMIN

User is Mapper

Příspěvek č. 36 

zdravim,

1. upresnil jsem jmeno threadu pro vetsi prehlednost fora.
2. zkuste zkontaktovat node SHF - nemate to tam tak daleko a pokud vim ma se ktor vasim smerem.

__________________

Old Post 29.05.2004 v 23:44
ptak je offline   Click Here to See the Profile for ptak   Find more posts by ptak       Visit ptak's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Diker
Newbie

Registrován: 06.04.2003
Příspěvků: 13

Příspěvek č. 37 

Old Post 30.05.2004 v 18:07
Diker je offline   Click Here to See the Profile for Diker   Find more posts by Diker   Click here to Send Diker a Private Message   Click Here to Email Diker     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sleepless
Newbie

Registrován: 11.09.2003
Příspěvků: 7

Příspěvek č. 38 

No mereni jsem udelal, ale je to tam u mne proste spatny, presne jak jsem predpokladal
Vecer sem hodim namerene vysledky, ale jedinej bod, ktery spada do CZFREE je nejspise Neady .. zkusim se s nim dohodnout, jak je na tom

ad KAP01 > ode mne ani tuk, je to opravdu dalka a hlavne ten smer je ode mne bohuzel uplne zabitej vyssima panelakama (on i ten modrak by nemusel byt pruchozi)
ad SHF > na "monitoru" to vypada slibne, ale zase v ceste vysokej panelak a taky netusim, co tam dela se signalem to antenni hnizdo na Eltodu ...

fotky zatim nemam, protoze jsem sebou nemel fotak, ale budou ...

Naposledy upravil sleepless 31.05.2004 v 12:23

Old Post 31.05.2004 v 12:12
sleepless je offline   Click Here to See the Profile for sleepless   Find more posts by sleepless   Click here to Send sleepless a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
(CZ)Agressor
Newbie

Registrován: 08.11.2003
Příspěvků: 11

Štúrova Příspěvek č. 39 

Old Post 16.06.2004 v 12:12
(CZ)Agressor je offline   Click Here to See the Profile for (CZ)Agressor   Find more posts by (CZ)Agressor   Click here to Send (CZ)Agressor a Private Message   Click Here to Email (CZ)Agressor     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Diker
Newbie

Registrován: 06.04.2003
Příspěvků: 13

Modry Pavilon Příspěvek č. 40 

Zdravim vsechny,
tak jsem mel par dotazu ohledne AP u Modreho pavilonu a zaroven se naskytla moznost dalsiho propojeni. Rad bych timto zjistil zajem o pripojeni a pripadne podileni se na provozu a vystavbe tohoto AP.
Nerad bych se poustel do neceho zbytecneho.

Preji vsem hezke prazdniny a dovolene

Old Post 06.07.2004 v 14:56
Diker je offline   Click Here to See the Profile for Diker   Find more posts by Diker   Click here to Send Diker a Private Message   Click Here to Email Diker     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WJirka
Newbie

Registrován: 24.03.2004
Příspěvků: 2

Připojení v krči Příspěvek č. 41 

Ahoj,
potřeboval bych poradit: "na koho se mám obrátit ohledně připojení v Růžinovské ulici".
Díval jsem se na mapu, ale je to tam samej panelák, takze se tam neorientuju .

Díky Jirka

Old Post 10.07.2004 v 08:58
WJirka je offline   Click Here to See the Profile for WJirka   Find more posts by WJirka   Click here to Send WJirka a Private Message   Click Here to Email WJirka     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Diker
Newbie

Registrován: 06.04.2003
Příspěvků: 13

Re: Připojení v krči Příspěvek č. 42 

Old Post 13.07.2004 v 12:36
Diker je offline   Click Here to See the Profile for Diker   Find more posts by Diker   Click here to Send Diker a Private Message   Click Here to Email Diker     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Diker
Newbie

Registrován: 06.04.2003
Příspěvků: 13

Nove AP Příspěvek č. 43 

Zadny zajem o mozne pripojeni do CZFree?
Ze by oblast kolem Modreho pavilonu byla uplne mrtva???

Old Post 28.07.2004 v 13:02
Diker je offline   Click Here to See the Profile for Diker   Find more posts by Diker   Click here to Send Diker a Private Message   Click Here to Email Diker     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sleepless
Newbie

Registrován: 11.09.2003
Příspěvků: 7

Příspěvek č. 44 

Pripojil bych se rad, ale bohuzel od sebe ze strechy na "Modrak" nevidim Jsem na monitoru jako sleepless > ulice V Stihlach.

Old Post 28.07.2004 v 14:55
sleepless je offline   Click Here to See the Profile for sleepless   Find more posts by sleepless   Click here to Send sleepless a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Diker
Newbie

Registrován: 06.04.2003
Příspěvků: 13

Příspěvek č. 45 

Old Post 28.07.2004 v 19:13
Diker je offline   Click Here to See the Profile for Diker   Find more posts by Diker   Click here to Send Diker a Private Message   Click Here to Email Diker     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sleepless
Newbie

Registrován: 11.09.2003
Příspěvků: 7

Příspěvek č. 46 

O vikendu fotky udelam a pokusim se je pres GPRS nekam postnout (mam ted bohuzel na tri mesice prerusenou dodavku chella ...).
Jde ale o to, ze ten muj panelak je jenom 7-patrovej a kolem je to vsechno mnohem vyssi No uvidime ... zajem o czfree mam opravdu velkej ...

Old Post 29.07.2004 v 07:32
sleepless je offline   Click Here to See the Profile for sleepless   Find more posts by sleepless   Click here to Send sleepless a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Drakulaj
Newbie

Registrován: 14.11.2003
Příspěvků: 4

Modry pavilon a okoli Příspěvek č. 47 

Ahoj,
je to sice trochu mimo, ale bydlim pred modrym pavilonem. Node Drakulaj ( je chyba v mape, takze se zobrazi pouze lokalita a ne node, ale jsem uhloprickou od KAP-02 pres to piskovy hriste smerem nahoru. ). Mam tady sit AD-HOC s nazvem Drak,na internet je pripojena, vysilam na 11 kanalu, funkcnost zahadna - konfigurace je od WIN ...nevysilam pernamentne jen kdyz jsem u PC, moznost pripojeni dohodou, ale tak maximalne na mejla atd... Kdybych nahodou nekoho rusil tak mi napiste majla a dohodnem se.

Old Post 02.09.2004 v 07:08
Drakulaj je offline   Click Here to See the Profile for Drakulaj   Find more posts by Drakulaj   Click here to Send Drakulaj a Private Message   Click Here to Email Drakulaj     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ptak
Team Leader
zastupce cloudu 10.27


Registrován: 17.09.2002
Příspěvků: 755

Team Member: ADMIN

User is Mapper

Re: Modry pavilon a okoli Příspěvek č. 48 

__________________

Old Post 02.09.2004 v 07:39
ptak je offline   Click Here to See the Profile for ptak   Find more posts by ptak       Visit ptak's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:13.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
1234  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz