CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Strojovna > ASUS WL500b - kernel
12345678 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
p.salek
Moderator

Registrován: 08.09.2002
Příspěvků: 641

Team Member: MOD

Příspěvek č. 17 

Old Post 07.05.2004 v 13:11
p.salek je offline   Click Here to See the Profile for p.salek   Find more posts by p.salek   Click here to Send p.salek a Private Message   Click Here to Email p.salek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ChemiK
Newbie

Registrován: 13.10.2002
Příspěvků: 47

Příspěvek č. 18 

Old Post 07.05.2004 v 13:54
ChemiK je offline   Click Here to See the Profile for ChemiK   Find more posts by ChemiK   Click here to Send ChemiK a Private Message   Click Here to Email ChemiK     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
raptik
Junior Member

Registrován: 11.02.2003
Příspěvků: 267

Příspěvek č. 19 

__________________

Old Post 07.05.2004 v 14:39
raptik je offline   Click Here to See the Profile for raptik   Find more posts by raptik   Click here to Send raptik a Private Message   Click Here to Email raptik   Visit raptik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
p.salek
Moderator

Registrován: 08.09.2002
Příspěvků: 641

Team Member: MOD

Příspěvek č. 20 

OK, tak jsem doplnil ty shared knihovny, pokousel jsem se to slinkovat staticky, ale je to pak prilis moc velky.

vaerze 1.11

zkuste nekdo opet ten prikaz ip.

Uz abych mel toho asusa, takhle je to peklo.

Old Post 07.05.2004 v 23:45
p.salek je offline   Click Here to See the Profile for p.salek   Find more posts by p.salek   Click here to Send p.salek a Private Message   Click Here to Email p.salek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Molekula
Junior Member

Registrován: 02.04.2003
Příspěvků: 163

Příspěvek č. 21 

Old Post 08.05.2004 v 00:39
Molekula je offline   Click Here to See the Profile for Molekula   Find more posts by Molekula   Click here to Send Molekula a Private Message   Click Here to Email Molekula     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ChemiK
Newbie

Registrován: 13.10.2002
Příspěvků: 47

Příspěvek č. 22 

Old Post 08.05.2004 v 06:23
ChemiK je offline   Click Here to See the Profile for ChemiK   Find more posts by ChemiK   Click here to Send ChemiK a Private Message   Click Here to Email ChemiK     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
p.salek
Moderator

Registrován: 08.09.2002
Příspěvků: 641

Team Member: MOD

Příspěvek č. 23 

OK, zkusim opravit ten web, ten asus script to nejak prasi a porad nevim proc.
Ten telnet taky opravim.
Pridam tam tc pro shaping.

Ten bug s tim ip addr bude asi tim ze jsem ten balik ip lehce znasilnil a nektery veci musely jit ven, protoze nebylo mozny je skompilovat s uclibc knihovnama.

Naposledy upravil p.salek 08.05.2004 v 09:38

Old Post 08.05.2004 v 09:22
p.salek je offline   Click Here to See the Profile for p.salek   Find more posts by p.salek   Click here to Send p.salek a Private Message   Click Here to Email p.salek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
p.salek
Moderator

Registrován: 08.09.2002
Příspěvků: 641

Team Member: MOD

Příspěvek č. 24 

Naposledy upravil p.salek 08.05.2004 v 10:49

Old Post 08.05.2004 v 10:38
p.salek je offline   Click Here to See the Profile for p.salek   Find more posts by p.salek   Click here to Send p.salek a Private Message   Click Here to Email p.salek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Molekula
Junior Member

Registrován: 02.04.2003
Příspěvků: 163

Příspěvek č. 25 

Old Post 08.05.2004 v 11:45
Molekula je offline   Click Here to See the Profile for Molekula   Find more posts by Molekula   Click here to Send Molekula a Private Message   Click Here to Email Molekula     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hwsoft
Moderator
zastupce cloudu 10.101


Registrován: 11.10.2002
Příspěvků: 2100

Příspěvek č. 26 

__________________

ITF - FreeNet Liberec
DesSto
jabber: hwsoft@linjab.org

Old Post 08.05.2004 v 11:53
hwsoft je offline   Click Here to See the Profile for hwsoft   Find more posts by hwsoft   Click here to Send hwsoft a Private Message     Visit hwsoft's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pupik
Junior Member

Registrován: 17.05.2003
Příspěvků: 209

editor Příspěvek č. 27 

Nenasel jsem v tomto vlakne,
jaky Asus ma v sobe editor, nebo cokoliv, cim sedituju textovy soubory.

Old Post 08.05.2004 v 12:28
pupik je offline   Click Here to See the Profile for pupik   Find more posts by pupik   Click here to Send pupik a Private Message   Click Here to Email pupik   Visit pupik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrQv
Junior Member

Registrován: 26.05.2003
Příspěvků: 104

Příspěvek č. 28 

nechcete tam nekdo pridat etherwake? (pro wakeonlan). je to slozity udelat si vlastni fw. zvladne to prumernej linuxar? je nekde naky howto? dikes

Old Post 08.05.2004 v 12:59
mrQv je offline   Click Here to See the Profile for mrQv   Find more posts by mrQv   Click here to Send mrQv a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
p.salek
Moderator

Registrován: 08.09.2002
Příspěvků: 641

Team Member: MOD

Příspěvek č. 29 

uz jsem kapnul na ten problem s tim upgrade, nejak se mi premazal version.conf kde je ulozeny co je to za typ na kterym to pobezi a loadoval se tam defaultne WL600

upgradnul jsem to libm, snad to uz pobezi.

odstranil jsem web interface, ale buh vi jestli pujde upgradovat ten firmware, bude se to muset asi jeste doladit

heslo a username je jako bylo do web interfacu, s tim ze pokud se zmeni pres passwd a da se saveetc a nvram commit tak po restartu uz funguje to heslo zmeny pres paswd

v setnet je po startu nahozenej jenom httpserver, jako index.asp je stranka upgradu.

Je potreba to jeste poradne procistit, je tam spousta zbytecnyho balastu.

HWSOFT> Portace wispa by urcite sla, ale nebude to nic lehkyho, jednodusi by asi bylo udelat pouze ala wisp menu na nastavovani.

PUPIK> editor tam zatim neni, protoze e3 sice behalo, ale neumelo ukladat, nevim proc, a vi z busyboxu mi porad hlasil segmentation faults, nekdy to poresim a dodam ho tam.

Jinak na editaci pouzit SCP, pretahnout k sobe a zase zpet na router.

Old Post 08.05.2004 v 13:18
p.salek je offline   Click Here to See the Profile for p.salek   Find more posts by p.salek   Click here to Send p.salek a Private Message   Click Here to Email p.salek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
p.salek
Moderator

Registrován: 08.09.2002
Příspěvků: 641

Team Member: MOD

Příspěvek č. 30 

Tak jsem zjistil ze olegova verze ma funkcni vi v busyboxu, tak se kouknu jak to zprovoznil a dodelam to do moji verze busyboxu.

Sice tomu moc neverim, ze to bude fungovat, ale prave se kompiluje novej busybox s vi, tak ho dam v dalsim fw na web.

fw. 1.14

Naposledy upravil p.salek 08.05.2004 v 13:40

Old Post 08.05.2004 v 13:30
p.salek je offline   Click Here to See the Profile for p.salek   Find more posts by p.salek   Click here to Send p.salek a Private Message   Click Here to Email p.salek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Molekula
Junior Member

Registrován: 02.04.2003
Příspěvků: 163

Příspěvek č. 31 

Takze dalsi pokus s fw 1.14 dopadl takto:

editor vi OK

web stranka upgrade chodi, ale upgrade nejde. Navic prestal hlasit verzi Firmware, Bootloaderu i Hardware (hlasi 1.0.0.0) a Product ID stale hlasi WL600

utilita TC stale stejna chyba :

tc: error while loading shared libraries: tc: symbol log, version GLIBC_2.0 not defined in file libm.so.6 with link time reference

PUPIK> Ja editaci souboru resim ze si spustim daemona stupid-ftpd s jiz pripravenym konfiguracnim souborem ktery mam ulozen ve slozce etc. Tim se mi zpristupni cely souborovy system pres FTPcko.

Naposledy upravil Molekula 08.05.2004 v 14:52

Old Post 08.05.2004 v 14:32
Molekula je offline   Click Here to See the Profile for Molekula   Find more posts by Molekula   Click here to Send Molekula a Private Message   Click Here to Email Molekula     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
p.salek
Moderator

Registrován: 08.09.2002
Příspěvků: 641

Team Member: MOD

Příspěvek č. 32 

jak jsem zjistil tak ten web je vazanej na spoustu veci - > uplne jsem ho vyhodil

u toho TC uz si nevim rady, jeste jsem tam dal malinkopoopravenou libm, ale asi to stejne nepujde, protoze zadna takova funkcnce jakou tam hlasa ze by tam mela bejt tam neni.

na upgrade firmware udelam script, ten bude fungovat tak ze se mu zada odkud si ma stahnout firmware z webu/ftpka a on si ho sosne + naflashuje.

zkusil jsem tam dat jenom pro test staticky skompilovany TCcko, jmenuje se tctest, tak ho prubni jestli bude fungovcat.


fw. 1.15

Old Post 08.05.2004 v 15:01
p.salek je offline   Click Here to See the Profile for p.salek   Find more posts by p.salek   Click here to Send p.salek a Private Message   Click Here to Email p.salek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:31.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12345678 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz