CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Bazaar > TEW-303PI
12
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
janm
Newbie

Registrován: 28.08.2002
Příspěvků: 21

Question Příspěvek č. 1 

Nevíte někdo kde sehnat v nějaké dohlednější době katru Trendware TEW-303PI, nebo alespoň podobnou? Nenašel jsem žádnou firmu která by je tady prodávala.. Linksys je hrozně drahý a na Zcom se musí pár týdnů čekat :-(

Old Post 17.10.2002 v 17:14
janm je offline   Click Here to See the Profile for janm   Find more posts by janm   Click here to Send janm a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inzenyr
Senior Member

Registrován: 21.06.2002
Příspěvků: 620

Příspěvek č. 2 

Old Post 17.10.2002 v 17:57
inzenyr je offline   Click Here to See the Profile for inzenyr   Find more posts by inzenyr   Click here to Send inzenyr a Private Message     Visit inzenyr's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carLo
Newbie

Registrován: 27.09.2002
Příspěvků: 45

Post TEW-303PI Příspěvek č. 3 

Old Post 17.10.2002 v 21:22
carLo je offline   Click Here to See the Profile for carLo   Find more posts by carLo   Click here to Send carLo a Private Message   Click Here to Email carLo   Visit carLo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
janm
Newbie

Registrován: 28.08.2002
Příspěvků: 21

USA Příspěvek č. 4 

Dovoz není problém, ani clo nebo tak. Na pár kousků by to bylo možná i bez. Mám v USA kamaráda, může mi poslat co potřebuji, jde spíš o čas, než karty příjdou... Na druhou stranu, pokud by nás bylo víc, šlo by zaplatit za expesní dodávku a o náklady se podělit. Pak by to na jednoho nemuselo stát moc... Jiná situace je se zárukou, tam mimo zaslání zpět do států jinou možnost nevidím :( Jinak Linux podporovat má, popravdě jsem se ale nedíval abych to ověřil (potřebuji ji do WXP)

Old Post 18.10.2002 v 18:08
janm je offline   Click Here to See the Profile for janm   Find more posts by janm   Click here to Send janm a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
trenyrky
Newbie

Registrován: 27.06.2002
Příspěvků: 32

Re: USA Příspěvek č. 5 

Old Post 18.10.2002 v 21:26
trenyrky je offline   Click Here to See the Profile for trenyrky   Find more posts by trenyrky   Click here to Send trenyrky a Private Message   Click Here to Email trenyrky   Visit trenyrky's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
janm
Newbie

Registrován: 28.08.2002
Příspěvků: 21

linux Příspěvek č. 6 

asi máš pravdu, díval jsem se znovu na jejich web a už o linuxu není nikde zmínka. Nicméně taky bych řekl, že je to otázka času, právě kvůli rozšířenosti daného čipu...

Old Post 19.10.2002 v 09:40
janm je offline   Click Here to See the Profile for janm   Find more posts by janm   Click here to Send janm a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
janm
Newbie

Registrován: 28.08.2002
Příspěvků: 21

Dovoz Příspěvek č. 7 

Hmm, tak je tu co se mě týče trošku problém, díval jsem se na specifikaci té karty a má PCI 2.2 a já nevím jestli mi ji moje deska zvládne :( (asus tx97x) co vím podporuje jen 2.1 nevíte někdo čím se 2.1 a 2.2 liší? Nicméně, pokud se nás sejde alespoň 3 tak se objednat karty dají, prostě to risknu...

Old Post 19.10.2002 v 09:42
janm je offline   Click Here to See the Profile for janm   Find more posts by janm   Click here to Send janm a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carLo
Newbie

Registrován: 27.09.2002
Příspěvků: 45

pci2.2 Příspěvek č. 8 

Když nad tím tak přemejšlim, tak PCI2.2 pro me bude docela problem.
Věřím, že ovladače pod linux budou, ovšem s revizi pci asi chvili nic neudělám.

Mate někdo zkušenosti s dodacimi lhutami přes ocean a po Evropě?

carLo

Old Post 19.10.2002 v 23:04
carLo je offline   Click Here to See the Profile for carLo   Find more posts by carLo   Click here to Send carLo a Private Message   Click Here to Email carLo   Visit carLo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
janm
Newbie

Registrován: 28.08.2002
Příspěvků: 21

Thumbs down Dovoz Příspěvek č. 9 

Jojo, ta revize bude problém i pro mě :( tak to asi padne. ach jo.. nevadí, tak snad někdy jindy... někde jinde... Jinak dodací lhůty bývají různé, podle toho co si zaplatíš. můžeš to mít do týdne tady, nebo to pojede lodí dva měsíce (někdy to i lodí stihnou do měsíce, ale stalo se mi to jen jednou..)

Old Post 20.10.2002 v 09:53
janm je offline   Click Here to See the Profile for janm   Find more posts by janm   Click here to Send janm a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fyzik
Team Leader

Registrován: 23.05.2002
Příspěvků: 1102

Re: pci2.2 Příspěvek č. 10 

__________________

Old Post 20.10.2002 v 10:01
Fyzik je offline   Click Here to See the Profile for Fyzik   Find more posts by Fyzik   Click here to Send Fyzik a Private Message   Click Here to Email Fyzik   Visit Fyzik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carLo
Newbie

Registrován: 27.09.2002
Příspěvků: 45

Příspěvek č. 11 

vychazi to asi na 4kKc, pri 2kg zasilky z usa - pri deseti kusech celkem unosna taxa.

nepodarilo se mi ale nikde najit ( v evrope ) dodavatele XI-626, zda se, ze tento sortiment jaksi vymizel, neverim tomu, ze nekde nelezi par kousku za rozumnou cenu!

pokud nekdo o nekom vite, napiste to sem.

diky, carLo

Old Post 20.10.2002 v 19:14
carLo je offline   Click Here to See the Profile for carLo   Find more posts by carLo   Click here to Send carLo a Private Message   Click Here to Email carLo   Visit carLo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
janm
Newbie

Registrován: 28.08.2002
Příspěvků: 21

626 Příspěvek č. 12 

nevím, hledal jsem kde to šlo, ale je to v pr... Čekat se mi nechce, koupím Micronet. Stojí o 1200 víc, ale zadotuju to a budu ji mít aspoň hned...

Old Post 21.10.2002 v 17:51
janm je offline   Click Here to See the Profile for janm   Find more posts by janm   Click here to Send janm a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
highlander
Senior Member

Registrován: 05.08.2002
Příspěvků: 898

Příspěvek č. 13 

PCI 2.2 má využitý stádo pinů, který se u 2.1 nepoužívalo. Jde hlavně o PnP a power management.
Ale i jinou spoustu jiných ptákovinek, kterýma se to liší.
Spíš je to ale věcí motherboardu, jestli to bude nebo nebude fungovat. Je to prostě loterie. Zatim jsem neviděl motherboard s PCI 2.2. Je vůbec nějakej takovej běžně dostupnej ? A nebo to mají jen mobo do serverů za 20k Kč ?

Old Post 21.10.2002 v 19:15
highlander je offline   Click Here to See the Profile for highlander   Find more posts by highlander   Click here to Send highlander a Private Message   Click Here to Email highlander     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ager
Newbie

Registrován: 16.08.2002
Příspěvků: 30

PCI2.2 Příspěvek č. 14 

Old Post 21.10.2002 v 20:35
ager je offline   Click Here to See the Profile for ager   Find more posts by ager   Click here to Send ager a Private Message   Click Here to Email ager     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
highlander
Senior Member

Registrován: 05.08.2002
Příspěvků: 898

Příspěvek č. 15 

Myslim že SiSoft Sandra 2001 to zobrazuje.
Mněly by to zobrazit i jiný softy co ukazujou třeba ACPI strom zařízení. Myslim, že ta verze by mněla vypadnout po zavolání nějaký služby PCI BIOSu.

Old Post 21.10.2002 v 20:45
highlander je offline   Click Here to See the Profile for highlander   Find more posts by highlander   Click here to Send highlander a Private Message   Click Here to Email highlander     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ager
Newbie

Registrován: 16.08.2002
Příspěvků: 30

Příspěvek č. 16 

4 highlander

tak jsem sosnul Sisoft Sandru 2002 a bohuzel :-(
Board Gigabyte 7VRXP chipset KT333 (asi mesic stara deska) v manualu pisou,ze PCI 2.2 ma, ale Sandra vyhodila " PCI Bus(es) version 2.10.
Nahore uvedenej prg PCIBIOS.EXE ukazuje taky PCI 2.10 :-(
Tak vazne nevim jak to zjistit - wifi karta se musi vyzkouset a pak se uvidi :-)

Cau Ager

Old Post 21.10.2002 v 21:02
ager je offline   Click Here to See the Profile for ager   Find more posts by ager   Click here to Send ager a Private Message   Click Here to Email ager     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:16.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz