CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Ostrava > Ostrava - Dubina
123
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Keldon
Newbie

Registrován: 19.10.2002
Příspěvků: 5

Arrow Příspěvek č. 1 

Nazdar jsem z Ostravy - Dubiny a chtel bych se informovat jestli je nekdo z okoli uz pripojeny nebo by se pripojit chtel.

Old Post 19.10.2002 v 15:19
Keldon je offline   Click Here to See the Profile for Keldon   Find more posts by Keldon   Click here to Send Keldon a Private Message   Click Here to Email Keldon   Visit Keldon's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Talisman
Newbie

Registrován: 11.10.2002
Příspěvků: 6

Příspěvek č. 2 

Zdravím, jsem z Vyškovic a chtel bych se pripojit.

__________________

MH

Old Post 20.10.2002 v 23:04
Talisman je offline   Click Here to See the Profile for Talisman   Find more posts by Talisman   Click here to Send Talisman a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keldon
Newbie

Registrován: 19.10.2002
Příspěvků: 5

Exclamation Příspěvek č. 3 

To je pekny, ale nas kontakt na nejaky jiny pripojny bod v ostrave protoze ja ne.

Old Post 21.10.2002 v 17:49
Keldon je offline   Click Here to See the Profile for Keldon   Find more posts by Keldon   Click here to Send Keldon a Private Message   Click Here to Email Keldon   Visit Keldon's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Axal
Newbie

Registrován: 30.07.2002
Příspěvků: 24

Příspěvek č. 4 

Zdar!

Muj bracha se prave nastehoval na dubinu. Ja jsem v praze, pripojeny na CZFree .. tak mi to zavidi a chce taky. Takze pokud bys do toho sel, dej vedet, on by se chtel urcite taky pripojit... akorat tomu moc nerozumi takze spis jako koncovy bod a spolupodilnik na AP.

Axal

Old Post 21.10.2002 v 18:08
Axal je offline   Click Here to See the Profile for Axal   Find more posts by Axal   Click here to Send Axal a Private Message   Click Here to Email Axal   Visit Axal's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keldon
Newbie

Registrován: 19.10.2002
Příspěvků: 5

Exclamation Příspěvek č. 5 

Hmm, ale ja jeste nemam zadny kontakt na zadny jiny bod v ostrave. Tak prosim vsechny ostatni kteri ctou tento clanek jestli by nebyli tak laskavi a nezdelili mi kde je nejaky ten pripojny bod v ostrave. A pak bychom mohli mluvit o dalsim rozsireni. Dekuji.

Old Post 21.10.2002 v 20:54
Keldon je offline   Click Here to See the Profile for Keldon   Find more posts by Keldon   Click here to Send Keldon a Private Message   Click Here to Email Keldon   Visit Keldon's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Talisman
Newbie

Registrován: 11.10.2002
Příspěvků: 6

Příspěvek č. 6 

muze nekdo me zdelit jak a kde zjistit pripojny bod.

__________________

MH

Old Post 30.10.2002 v 23:05
Talisman je offline   Click Here to See the Profile for Talisman   Find more posts by Talisman   Click here to Send Talisman a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keldon
Newbie

Registrován: 19.10.2002
Příspěvků: 5

Příspěvek č. 7 

To bohužel nevím... musíme sehnat jakýkoli přípojný nebo koncový bod v blízkosti ostravy-dubiny abychom se mohli připojit, jakmile ho seženeme tak to půjde jako po másle, všechno se propojí a bude to v pohodě.

Old Post 31.10.2002 v 18:15
Keldon je offline   Click Here to See the Profile for Keldon   Find more posts by Keldon   Click here to Send Keldon a Private Message   Click Here to Email Keldon   Visit Keldon's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Talisman
Newbie

Registrován: 11.10.2002
Příspěvků: 6

WiFi ve Vyškovicych Příspěvek č. 8 

No jo, ja to vím ale jak hledat a kde se informovat.
Na Fyfejdy pry už se buduje ale žadnou informace kolem toho nenasledovala???

__________________

MH

Old Post 31.10.2002 v 20:50
Talisman je offline   Click Here to See the Profile for Talisman   Find more posts by Talisman   Click here to Send Talisman a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keldon
Newbie

Registrován: 19.10.2002
Příspěvků: 5

Unhappy Příspěvek č. 9 

Hledal jsem hledal, ale nic jsem nenašel. Jedině co jsem našel byla mapa Prahy a ta je mi na NIC. Pak prý má být seznam přípojných bodů na mapy.atlas.cz, ale opět jsem tam nic nenašel.

Old Post 02.11.2002 v 10:03
Keldon je offline   Click Here to See the Profile for Keldon   Find more posts by Keldon   Click here to Send Keldon a Private Message   Click Here to Email Keldon   Visit Keldon's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tonka
Newbie

Registrován: 05.11.2002
Příspěvků: 1

Smile Příspěvek č. 10 

Ahooj...jsem ze Starého Zábřehu...až objevíte nějaký ten přípojný bod, tak dejte vědět...taky bych do toho šla.

Old Post 05.11.2002 v 08:41
Tonka je offline   Click Here to See the Profile for Tonka   Find more posts by Tonka   Click here to Send Tonka a Private Message   Click Here to Email Tonka     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ra
Newbie

Registrován: 20.09.2002
Příspěvků: 14

Thumbs up Příspěvek č. 11 

Cus lidi bydlím kousek od Carrefouru na Zelené ulici kdo by udělal někde v okolí přípojné body důležité!!
napiště mi prosím na email. Díky.

Old Post 07.11.2002 v 19:34
Ra je offline   Click Here to See the Profile for Ra   Find more posts by Ra   Click here to Send Ra a Private Message   Click Here to Email Ra     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fisherman
Newbie

Registrován: 14.11.2002
Příspěvků: 1

Conect Příspěvek č. 12 

Taky bych se velice rád připojil. Pokud něco budete mít dejte vědět. Jsem z Hrabůvky u Venuše

__________________

Fish

Old Post 14.11.2002 v 12:23
Fisherman je offline   Click Here to See the Profile for Fisherman   Find more posts by Fisherman   Click here to Send Fisherman a Private Message   Click Here to Email Fisherman     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Talisman
Newbie

Registrován: 11.10.2002
Příspěvků: 6

Question Příspěvek č. 13 

Pokud někdo je z Fyfejd a už je připojený, tak at nám poradí jak sehnal informace nebo jak našel připojovací bod.
Dříve jsem taky četl že už někdo se chystá instalovat anténu na dům sester v Porubě- Povedlo se mu nebo ne? Proč my Ostravaci málo komunikujeme mezi sebou, podivejte se v Praze kolik jich je už v provozu !?

__________________

MH

Old Post 14.11.2002 v 23:32
Talisman je offline   Click Here to See the Profile for Talisman   Find more posts by Talisman   Click here to Send Talisman a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chelaton
Newbie

Registrován: 04.03.2003
Příspěvků: 46

Nikdo nechce dělat AP na Dubině?? Příspěvek č. 14 

Je to zajímavé kolik lidí bydlí na dubině ale nikdo kdo by tam prdnul AP ....
Sháním nějaké AP na které bych dostříknul ze Staré Bělé. Jenže na mapě je koncoví uživatelé!
de chelaton
p.s. Berte to jako postěžování si od zoufalého který je off-line. ))

Old Post 24.09.2003 v 10:37
Chelaton je offline   Click Here to See the Profile for Chelaton   Find more posts by Chelaton   Click here to Send Chelaton a Private Message   Click Here to Email Chelaton     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gugo
Member

Registrován: 08.01.2003
Příspěvků: 329

mAPA Příspěvek č. 15 

hoši hoši, mapa pripojnych bodu existuje je v popozce Mapovy system serveru czfree.vsb.cz

A pokud chcete mit jistotu, ze ve vasem okoli nejaky pripojny bod je, nechte si promerit okoli (signal).

__________________

°°°°°°° Free neznamená zadarmo °°°°°°°

Old Post 24.09.2003 v 14:49
gugo je offline   Click Here to See the Profile for gugo   Find more posts by gugo   Click here to Send gugo a Private Message     Visit gugo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slim
Junior Member

Registrován: 18.02.2003
Příspěvků: 181

to Gugo Příspěvek č. 16 

Bohužel v tom má Chelaton pravdu, na Hrabůvce a zejména na Dubině není funkční ani plánované (v mapě) žádné AP. Koncových bodů je v mapě zaneseno hodně, ale AP žádné (AP AE nepočítám, tam to bohužel vypadá bledě).

Old Post 24.09.2003 v 15:07
Slim je offline   Click Here to See the Profile for Slim   Find more posts by Slim   Click here to Send Slim a Private Message   Click Here to Email Slim     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:44.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
123  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz