CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Strojovna > TP-LINK TP-WL200+ má(m) problém
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
tauryii
Junior Member

Registrován: 07.05.2003
Příspěvků: 146

TP-LINK TP-WL200+ má(m) problém Příspěvek č. 1 

Potřebuju trošku pomoct. Koupil jsem AP TP-Link TP-WL200+ revize C a mám tkových několik problémů

Když připojím AP k počítači kříženým UTP5e tak se AP každých 10 sekund restartuje. To je dost velký trabl.

Nastavení se provádí přes web kde mám zadat IP 192.168.1.1., to by nebyl problém až na to, že AP neodpovídá a když už ho chytnu a podaří s mi vlézt do nastavení tak si to nepamatuje mnou nastavené hodnoty.

Jsem z toho smutnej protože jsem se na něj těšil, minimálně kvůli regulaci výkonu...

Stává se vám to taky? A pokud ano, nevíte jak na to?

__________________

Memento moris...

Old Post 10.06.2004 v 18:44
tauryii je offline   Click Here to See the Profile for tauryii   Find more posts by tauryii   Click here to Send tauryii a Private Message   Click Here to Email tauryii     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tauryii
Junior Member

Registrován: 07.05.2003
Příspěvků: 146

Příspěvek č. 2 

No nevadí, jen jsem se chtěl poradit... Tak zatím no...:(

__________________

Memento moris...

Old Post 15.06.2004 v 18:16
tauryii je offline   Click Here to See the Profile for tauryii   Find more posts by tauryii   Click here to Send tauryii a Private Message   Click Here to Email tauryii     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:46.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz