CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Software > Prism 2.5/3 Windows 2k/XP/2K3 WPA driver
1234567
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
koladci
Newbie

Registrován: 02.06.2005
Příspěvků: 5

Příspěvek č. 97 

Diky spec-cz za vyčerpávající odpověď,hned dneska to zkusim a když to nepomůže,tak holt zkusim přemlasknout wokna,aby tam nebyla ani sebemenčí zmíňka o nějakym prism nebo intersil.Ještě jednou díkes

Old Post 12.07.2005 v 13:30
koladci je offline   Click Here to See the Profile for koladci   Find more posts by koladci   Click here to Send koladci a Private Message   Click Here to Email koladci     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BMunihb
Newbie

Registrován: 06.01.2003
Příspěvků: 45

Příspěvek č. 98 

Old Post 13.07.2005 v 07:46
BMunihb je offline   Click Here to See the Profile for BMunihb   Find more posts by BMunihb   Click here to Send BMunihb a Private Message   Click Here to Email BMunihb   Visit BMunihb's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
3epox
Junior Member

Registrován: 19.11.2004
Příspěvků: 242

Příspěvek č. 99 

Old Post 13.07.2005 v 15:32
3epox je offline   Click Here to See the Profile for 3epox   Find more posts by 3epox   Click here to Send 3epox a Private Message   Click Here to Email 3epox     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koladci
Newbie

Registrován: 02.06.2005
Příspěvků: 5

Příspěvek č. 100 

Ovladač je standartně v c:\WINNT\system32\drivers\
OEM soubory jsou v c:\WINNT\inf\

Čau Mirek

Old Post 13.07.2005 v 15:38
koladci je offline   Click Here to See the Profile for koladci   Find more posts by koladci   Click here to Send koladci a Private Message   Click Here to Email koladci     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
3epox
Junior Member

Registrován: 19.11.2004
Příspěvků: 242

Příspěvek č. 101 

Old Post 13.07.2005 v 16:33
3epox je offline   Click Here to See the Profile for 3epox   Find more posts by 3epox   Click here to Send 3epox a Private Message   Click Here to Email 3epox     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
3epox
Junior Member

Registrován: 19.11.2004
Příspěvků: 242

Dalsia vychytavka Příspěvek č. 102 

Vsetko som odobral, vycistil reg. Naflashoval som cez WinUpdate 0.7 do karty firmware 1.8.2 a nainstaloval (cez disketu) driver 3.0.4.0 a aj spominanu zaplatu.
Ten najnovsi firmware 1.8.4 sa niejako nezadarilo (Nejde oznacit obe subory naraz pred flashom tak som to neriskoval)
Nezadarilo sa nainstalovat ani 3.0.5.0 driver ako pisem o prispevok vyssie.

Po instalacii:
1. Zistil som, ze adapter nejde zakazat zo Sietoveho pripojenia len cez spravcu hardware a nefunguje utilita na konfiguraciu pripojenia.
2. Karta nejde konfigurovat ani zo zalozky Obecne/Konfigurovat.
Zalozka kde su veskere nastavenia sa proste nezobrazuje.
3. Citlivost je extremna. Detekujem o 50% viac sieti no zda sa mi to nestabilne - zobrazi sa naraz dvadsat sieti a zrazu ziadna.. potom styri a zase nic. Niejaky tip? Dakujem.
eZ.

Old Post 14.07.2005 v 07:18
3epox je offline   Click Here to See the Profile for 3epox   Find more posts by 3epox   Click here to Send 3epox a Private Message   Click Here to Email 3epox     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
3epox
Junior Member

Registrován: 19.11.2004
Příspěvků: 242

Moja chyba Příspěvek č. 103 

Hmm zistil som, ze chyba je v mojom PC.
Predtym nez som to odinstaloval premeral som kolko coho chytim aby som zistil ako je to s proklamovanou citlivostou noveho firmware a ovladacov.

Takze karta Asus chipset Ralink: 80 sieti. To same mavanie antenou karta XI-626 na starych ovladacoch a firmware: 68 sieti.
Xi-626 na novom firmware a ovladacoch: 162 sieti.
eZ.

Old Post 15.07.2005 v 18:14
3epox je offline   Click Here to See the Profile for 3epox   Find more posts by 3epox   Click here to Send 3epox a Private Message   Click Here to Email 3epox     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
big-mig
Newbie

Registrován: 20.07.2005
Příspěvků: 1

Post XI-325H Příspěvek č. 104 

Zdravím odborníky !
Pořeboval bych malou radu. Jak jsem se tady pročítal tímto fórem, musím přiznat že jsem z toho docela vedle, tolik různých verzí ,ztrátil jsem přehled.

Zkrátka: Abych měl nejnovější drivery a firmware, musím mít tyto soubory?

Firmware 1.8.4 a driver 3.01.05 ????

V jakém pořadí to mám nahrát? napřed firmware nebo driver?

Ve firmware jsou 2 soubory sf010804.hex a su010804.hex ..který nahrát?

Jsem v tomto naprostý amatér, tak se na mě nezlobte !!

Thx !!!

Old Post 20.07.2005 v 11:33
big-mig je offline   Click Here to See the Profile for big-mig   Find more posts by big-mig   Click here to Send big-mig a Private Message   Click Here to Email big-mig     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koladci
Newbie

Registrován: 02.06.2005
Příspěvků: 5

Autorizace do site Příspěvek č. 105 

Ahoj mam nasledujici problem, po upgrade driveru na verzi 3.1.0.5 se mi po kazdem restartu XI-626 asi 2-3 minuty atorizuje do site nez se pripoji.Nemate s tim nekdo zkusenost,kde by mohl byt problem?Zkusil jsem odinstalovat 3.1.0.5 a nainstalovat starsi verzi 3.0.x a dela to stejne.

Old Post 30.09.2005 v 14:27
koladci je offline   Click Here to See the Profile for koladci   Find more posts by koladci   Click here to Send koladci a Private Message   Click Here to Email koladci     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AngelG
Newbie

Registrován: 08.07.2002
Příspěvků: 86

Příspěvek č. 106 

Pokud by ještě někdo náhodou sháněl ten upravený INF pro další položku v menu, pošlete mi PM; tady už nebyl, tak jsem si ho vytvořil, včetně pár vylepšení...

Old Post 08.06.2008 v 11:58
AngelG je offline   Click Here to See the Profile for AngelG   Find more posts by AngelG   Click here to Send AngelG a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kalousj
Newbie

Registrován: 27.12.2003
Příspěvků: 97

Re: Ten driver samozřejmě funguje ... Příspěvek č. 107 

Old Post 24.07.2008 v 01:12
kalousj je offline   Click Here to See the Profile for kalousj   Find more posts by kalousj   Click here to Send kalousj a Private Message   Click Here to Email kalousj     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AngelG
Newbie

Registrován: 08.07.2002
Příspěvků: 86

Příspěvek č. 108 

Podařilo se vám někomu sehnat driver pro Windows 7? Já zatím nic..

Old Post 27.10.2012 v 21:34
AngelG je offline   Click Here to See the Profile for AngelG   Find more posts by AngelG   Click here to Send AngelG a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AngelG
Newbie

Registrován: 08.07.2002
Příspěvků: 86

Příspěvek č. 109 

Po dlouhém laborování s dostupnými drivery pro XI-626 jsem zjistil následující:

1) Po upgrade Windows XP na verzi SP3 přestala korektně fungovat služba Wireless Zero Configuration ve spojení s ovladači od verze 3.0.4 výše, následkem čehož se nelze připojit k žádnému WPA/WPA2 AP, protože ve vlastnostech připojení se neobjevuje záložka Wireless Networks a klientský software od Intersilu také WPA nepodporuje.
Lze se tak připojit pouze k nešifrovaným nebo WEP AP.

2) Jediný driver, který i pod SP3 funguje s WZCS, je verze 1.7.37, která je ke stažení i přes Windows update. Driver však nepodporuje WPA, takže výsledek je stejný jako v předchozím případě.

Aktuálně tak s kartou XI-626 pod Windows XP zprovozníte WPA/WPA2 pouze se starším service packem (SP1, SP2 nebo bez SP).

3) Co se týče Windows 7, drivery oficiálně ani neoficiálně nejsou. Jediná verze, která tam funguje a nezpůsobuje BSOD, je zmíněná 1.7.37, kde se musí instalovat pouze samotný ovladač bez klientského SW, který na Win7 neběží.

Pokud by někdo objevil driver, který oficiálně podporuje Win7 a zároveň WPA/2, dejte pls vědět sem do toho vlákna.

Naposledy upravil AngelG 17.06.2013 v 14:13

Old Post 24.04.2013 v 20:02
AngelG je offline   Click Here to See the Profile for AngelG   Find more posts by AngelG   Click here to Send AngelG a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
daavidfischer
Newbie

Registrován: 08.11.2012
Příspěvků: 2

Příspěvek č. 110 

Old Post 26.11.2013 v 11:14
daavidfischer je offline   Click Here to See the Profile for daavidfischer   Find more posts by daavidfischer   Click here to Send daavidfischer a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:48.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
1234567  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz