CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Optické Pojítko > stavba ronji (bez flame) a la zaciatocnik
12
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
goose
Newbie

Registrován: 22.01.2004
Příspěvků: 24

stavba ronji (bez flame) a la zaciatocnik Příspěvek č. 1 

Old Post 24.06.2004 v 19:44
goose je offline   Click Here to See the Profile for goose   Find more posts by goose   Click here to Send goose a Private Message   Click Here to Email goose     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RadeK_B
Senior Member

Registrován: 05.06.2003
Příspěvků: 742

Příspěvek č. 2 

Old Post 24.06.2004 v 20:24
RadeK_B je offline   Click Here to See the Profile for RadeK_B   Find more posts by RadeK_B   Click here to Send RadeK_B a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kero
Newbie

Registrován: 18.10.2002
Příspěvků: 46

Příspěvek č. 3 

__________________

Symptoms of bonding with alien borg may include nauesia, dizziness and losing your humanity

Old Post 24.06.2004 v 20:29
Kero je offline   Click Here to See the Profile for Kero   Find more posts by Kero   Click here to Send Kero a Private Message   Click Here to Email Kero     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kero
Newbie

Registrován: 18.10.2002
Příspěvků: 46

Příspěvek č. 4 

__________________

Symptoms of bonding with alien borg may include nauesia, dizziness and losing your humanity

Old Post 24.06.2004 v 20:36
Kero je offline   Click Here to See the Profile for Kero   Find more posts by Kero   Click here to Send Kero a Private Message   Click Here to Email Kero     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lazna
Senior Member

Registrován: 29.10.2002
Příspěvků: 2614

User is Mapper

Příspěvek č. 5 

Mozna by nebylo od veci, kdyby sem nekdo, kdo to tak udelal napsal: Stavel jsem presne podle Clockova postupu a funguje mi to. Mozna tech lidi az tak moc nebude.

L.

__________________

Old Post 25.06.2004 v 07:57
lazna je offline   Click Here to See the Profile for lazna   Find more posts by lazna   Click here to Send lazna a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RadeK_B
Senior Member

Registrován: 05.06.2003
Příspěvků: 742

Příspěvek č. 6 

Stavel jsem 2xRx a 2xTX podle Clocka, oba moduly funguji bez problemu, NEDOPORUCUJI plosnak, u prijimace nedoporucuji NE592 v pouzdre s 8mi vyvody, byly s nim problemy (nejen v Ronji), postavili jsme i puvodni AUI interface, jeden slapal napoprve, ve druhem jsem mel chybu v zapojeni, nedavno jsem koukal ze AUI modul je ponekud prepracovany, ten jsem nestavel, nemam tedy praktickou zkusenost. Linka jede ve zkusebnim provozu na necelych 300m .

Old Post 25.06.2004 v 08:35
RadeK_B je offline   Click Here to See the Profile for RadeK_B   Find more posts by RadeK_B   Click here to Send RadeK_B a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kero
Newbie

Registrován: 18.10.2002
Příspěvků: 46

Příspěvek č. 7 

__________________

Symptoms of bonding with alien borg may include nauesia, dizziness and losing your humanity

Old Post 25.06.2004 v 09:59
Kero je offline   Click Here to See the Profile for Kero   Find more posts by Kero   Click here to Send Kero a Private Message   Click Here to Email Kero     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hojan
Newbie

Registrován: 26.11.2002
Příspěvků: 18

Příspěvek č. 8 

Old Post 25.06.2004 v 21:22
hojan je offline   Click Here to See the Profile for hojan   Find more posts by hojan   Click here to Send hojan a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RadeK_B
Senior Member

Registrován: 05.06.2003
Příspěvků: 742

Příspěvek č. 9 

NE592 je tzv. videozesilovac, pouzival se v satelitnich prijimacich pro zesileni videosignalu za demodulatorem, vystup se pripojoval pres antidisperzni obvod primo do videovstupu TV. Pri amaterske konstrukci sat.prijimacu jsem se setkal s tim, ze vetsina tech 8mi vyvodovych kmitala a byla malo odolna proti prebuzeni vstupnim signalem. V jednom prijimaci ronji jsem zaznamenal neco podobneho, merenim na kvalitnim osciloskopu se me to potvrdilo. Podstatne vice take zalezelo na rozmisteni okolnich soucastek a obvod byl citlivy napr. na priblizeni ruky a pod. S NE592 DIL14 jsem zadny takovy problem nezaznamenal. Linka sice jede, ale zprovozneni vyzadovalo ponekud vice experimnetu.

Old Post 26.06.2004 v 08:30
RadeK_B je offline   Click Here to See the Profile for RadeK_B   Find more posts by RadeK_B   Click here to Send RadeK_B a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
goose
Newbie

Registrován: 22.01.2004
Příspěvků: 24

SUMARE Příspěvek č. 10 

no a po precitani dalsich for je tu sumare:


brutalne chyba ceska dokumentacia. ceski a slovenski studentici,ktori neovladaju anglictinu su vo velmi neprijemnej polohe.. ( je mi zle uz len pri pomysleni ako niekolko hodin luskam manualove stranky na moj router s FreeBSD. )

chybaju skusenoti amaterov: napriklad pri stavbe homemade wifi anten bolo pre mna velmi prinosne citanie 30 pokusov stavat antenu.. vybral som si nieco z toho nieco z toho, kazdy mal ine obrazky, postupy...

to by zatial stacilo...

Old Post 06.07.2004 v 20:48
goose je offline   Click Here to See the Profile for goose   Find more posts by goose   Click here to Send goose a Private Message   Click Here to Email goose     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MiraCT
Junior Member

Registrován: 01.11.2002
Příspěvků: 276

NE592 Příspěvek č. 11 

Ahoj, mam dotaz kde sehnat NE592 v DIL14? A pokud mozno levne. Jsem z Olomouce, tak asi jedine postou.

Dik Mirek

Old Post 21.07.2004 v 22:26
MiraCT je offline   Click Here to See the Profile for MiraCT   Find more posts by MiraCT   Click here to Send MiraCT a Private Message   Click Here to Email MiraCT   Visit MiraCT's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RadeK_B
Senior Member

Registrován: 05.06.2003
Příspěvků: 742

Příspěvek č. 12 

Mam za to ze par kousku jeste mam z dob stavby satelitnich prijimacu. Do ol. se chystam pristi vikend do obi. Postovne by bylo drazsi nez ten brouk. Zkusim mrknout a kdyz tak by jsi se musel zastavit v OBI. KDyz tak me posli telefon a nejaky kontakt na tebe PMkem, pokud ho budu mit, domluvime se.

Old Post 22.07.2004 v 05:55
RadeK_B je offline   Click Here to See the Profile for RadeK_B   Find more posts by RadeK_B   Click here to Send RadeK_B a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kero
Newbie

Registrován: 18.10.2002
Příspěvků: 46

Re: SUMARE Příspěvek č. 13 

__________________

Symptoms of bonding with alien borg may include nauesia, dizziness and losing your humanity

Old Post 22.07.2004 v 11:29
Kero je offline   Click Here to See the Profile for Kero   Find more posts by Kero   Click here to Send Kero a Private Message   Click Here to Email Kero     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ziletka
Junior Member

Registrován: 22.10.2003
Příspěvků: 284

Re: Re: SUMARE Příspěvek č. 14 

Old Post 22.07.2004 v 18:42
Ziletka je offline   Click Here to See the Profile for Ziletka   Find more posts by Ziletka   Click here to Send Ziletka a Private Message   Click Here to Email Ziletka   Visit Ziletka's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RadeK_B
Senior Member

Registrován: 05.06.2003
Příspěvků: 742

Re: NE592 Příspěvek č. 15 

Old Post 22.07.2004 v 19:46
RadeK_B je offline   Click Here to See the Profile for RadeK_B   Find more posts by RadeK_B   Click here to Send RadeK_B a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RadeK_B
Senior Member

Registrován: 05.06.2003
Příspěvků: 742

Re: NE592 Příspěvek č. 16 

Old Post 28.07.2004 v 17:28
RadeK_B je offline   Click Here to See the Profile for RadeK_B   Find more posts by RadeK_B   Click here to Send RadeK_B a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:30.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz