CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Síť > Vzdálená správa?
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
mana
Newbie

Registrován: 26.04.2004
Příspěvků: 32

Vzdálená správa? Příspěvek č. 1 

Zdravím všechny,
mám takový zajímavý problém, potřeboval bych se občas z práce dostat na svůj komp doma. Situace je taková: PC v práci - proxy - net - server s NAT - wifi - bridge - LAN - můj komp doma. Existuje nějaká možnost, jak se třeba přes PC Anywhere nebo podobný program dostat na moje PC, pokud jsem za NAT? Navíc bych asi měl uvést, že mi doma běží Norton Internet Security s firewallem...

Old Post 26.04.2004 v 02:57
mana je offline   Click Here to See the Profile for mana   Find more posts by mana   Click here to Send mana a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RadeK_B
Senior Member

Registrován: 05.06.2003
Příspěvků: 742

Příspěvek č. 2 

Nikdo sice neodpovedel, a je to uz celkem pozde, ale neco podobnyho uplne bezne pouizivam abych se dostal do prace/domu. Pouzivam pcAnywhera, pres TCP/IP, zadam primo IP adresu stroje, kde bezi host.
schema - moje PC-router s NAT-wifi - retranslace - wifi - router s NAT - PC
Uplne v pohode.
mam verejnou IP, dostanu se i odkudkoliv z netu. Parada a pohodicka

Old Post 03.06.2004 v 20:04
RadeK_B je offline   Click Here to See the Profile for RadeK_B   Find more posts by RadeK_B   Click here to Send RadeK_B a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
deka
Newbie

Registrován: 28.06.2003
Příspěvků: 17

Příspěvek č. 3 

když máš veřejnou ,tak je pohoda!

__________________

Ono není tak jisté že 1 není 0

Old Post 08.06.2004 v 11:14
deka je offline   Click Here to See the Profile for deka   Find more posts by deka   Click here to Send deka a Private Message   Click Here to Email deka     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
solva
Newbie

Registrován: 11.05.2003
Příspěvků: 46

Příspěvek č. 4 

__________________

Solva
-------------------------------
Kdyz se chce, vsechno jde :-)
a kdyz to nejde, tak se zeptam :-)

Old Post 10.06.2004 v 09:57
solva je offline   Click Here to See the Profile for solva   Find more posts by solva   Click here to Send solva a Private Message   Click Here to Email solva   Visit solva's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lankvil
Newbie

Registrován: 09.08.2003
Příspěvků: 55

Příspěvek č. 5 

no ja myslim ze by na serveru s NATem stacilo presmerovat jeden port k tobe domu. ale jestli to pusti ta proxyna v praci to netusim

Old Post 24.07.2004 v 11:52
lankvil je offline   Click Here to See the Profile for lankvil   Find more posts by lankvil   Click here to Send lankvil a Private Message   Click Here to Email lankvil   Visit lankvil's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:45.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz