CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Střední Čechy > Vlašim
123
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
kuba.konas
Newbie

Registrován: 17.12.2002
Příspěvků: 39

Re: sraz Příspěvek č. 17 

Asi mam vidiny nebo psi mlhu. Pred vikendem jsem sem psal, ze rad prijedu - bylo to tady. Ted koukam a nikde nic. Snad se to tu neobjevi vickrat :-D

Old Post 23.02.2003 v 22:21
kuba.konas je offline   Click Here to See the Profile for kuba.konas   Find more posts by kuba.konas   Click here to Send kuba.konas a Private Message   Click Here to Email kuba.konas     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alex
Formerly known as Frogale
zastupce cloudu 10.38


Registrován: 29.12.2002
Příspěvků: 690

User is Mapper

Příspěvek č. 18 

No jo, ja jsem zase psal, ze nemuzu taky to tu nikde neni ))
Ja muzu tak max v nedeli

__________________

Old Post 24.02.2003 v 06:45
Alex je offline   Click Here to See the Profile for Alex   Find more posts by Alex   Click here to Send Alex a Private Message   Click Here to Email Alex   Visit Alex's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
orkesan
Newbie

Registrován: 09.02.2003
Příspěvků: 25

Exclamation Vlašim Příspěvek č. 19 

Jo jasan. Já jsem tu pozvánku na ten sraz psal taky dvakrát. O.K., dejte to vědět všem co znáte a kdo by chtěl přijet. Tak zatím je nás asi 7 lidiček. Přijeďte všici.

Old Post 24.02.2003 v 19:00
orkesan je offline   Click Here to See the Profile for orkesan   Find more posts by orkesan   Click here to Send orkesan a Private Message   Click Here to Email orkesan     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slabak
Newbie

Registrován: 04.10.2002
Příspěvků: 9

Ja taky pridu Příspěvek č. 20 



Se mnou muzete taky pocitat.

Old Post 25.02.2003 v 07:38
Slabak je offline   Click Here to See the Profile for Slabak   Find more posts by Slabak   Click here to Send Slabak a Private Message   Click Here to Email Slabak     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jenifer
Newbie

Registrován: 10.02.2003
Příspěvků: 9

Angry howto vlasimfree.cz Příspěvek č. 21 

Old Post 26.02.2003 v 10:35
jenifer je offline   Click Here to See the Profile for jenifer   Find more posts by jenifer   Click here to Send jenifer a Private Message   Click Here to Email jenifer     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alex
Formerly known as Frogale
zastupce cloudu 10.38


Registrován: 29.12.2002
Příspěvků: 690

User is Mapper

Příspěvek č. 22 

QOS na kabelovce neni vubec problem. jen nevim proc do toho tahat wokna. V Praze je taky UPC co garantuje 128/96. Verim, ze to je predrazeny a tak ve Vlasimi bych to cekal levnejsi. Jestli to opravdu chtej rozject, bude to fungovat. Nemuzou si dovolit nakoupit zesilovace na kabely, ktery potom budou nevyuzity...
Mimochodem kdo by poskytoval ten inet? Snad ne Contactel?

__________________

Old Post 26.02.2003 v 10:43
Alex je offline   Click Here to See the Profile for Alex   Find more posts by Alex   Click here to Send Alex a Private Message   Click Here to Email Alex   Visit Alex's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jenifer
Newbie

Registrován: 10.02.2003
Příspěvků: 9

Příspěvek č. 23 

Predpokladam ze klienti budou pouzivat win proc ne to je kazdeho vec. QoS/shaping/frontovani nejde resit primo na kabel modemech pracujou na L2 tzn. nelze nastavit restrikce na IP na L3 takze predpokladam ze kdyz bude kabel tel. pripojena k isp ty restrikce se budou nastavat na hranicnim routeru u kabel televize nebo budou pozivat nejaky proprietalni reseni napr. od cisca..... . Kdo bude delat providera kabelovce ve vlasimi to netusim celkem by me to i zajimalo nicmene to asi neovlivnime hlavne aby nejakeho vubec mela. Ale jestli to budou chtit rozjet neznamena ze jim to bude chodit pral bych si aby ano ale co jsem se koukal na tu strukturku tak ...certifikovna asi nebude alespon u nas v baraku ne :)).

Old Post 26.02.2003 v 12:04
jenifer je offline   Click Here to See the Profile for jenifer   Find more posts by jenifer   Click here to Send jenifer a Private Message   Click Here to Email jenifer     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
orkesan
Newbie

Registrován: 09.02.2003
Příspěvků: 25

Exclamation k sobotě Příspěvek č. 24 

Jelikož jsem sobotní sraz naplánoval jako volné setkání, budu rád, když nás přijde co nejvíc. Zatím mám info asi od dvanácti lidí, kteří se mi ozvali a přijdou. Nějakou kostru k projednání mám. Neni k projednání nic konkrétního, protože nic konkrétního alespoň já nevím. Rád bych abychom se seznámili, udělali nějakej seznam lidí, co kdo umí, co kdo zná a předali si kontakty. Já tam budu už od 17 h., takže kdo budete mít dát co k dobru, připravte si to a přijďte dřív, a? to nějak zkloubíme.

Old Post 26.02.2003 v 18:13
orkesan je offline   Click Here to See the Profile for orkesan   Find more posts by orkesan   Click here to Send orkesan a Private Message   Click Here to Email orkesan     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
orkesan
Newbie

Registrován: 09.02.2003
Příspěvků: 25

Smile Zpráva ze soboty Příspěvek č. 25 

Takže se nás v sobotu na srazu seběhlo 7 lidiček. Zájem je samozřejmě větší. Po dohodě bude slabákem založen web, kde budou aktuální informace. Adresu webu sem napíše - jukněte tam. Co jsme tak koukali, tak s vybudováním AP-éček po Vlašimi asi nebude problém. Máme mapu, na kterou jsme zaznamenali jednotlivá místa. Teď je potřeba sehnat lidičky, kteří by měli zájem se připojit na AP, abychom věděli, jak je směrovat a kde je vybudovat. Takže pište na adresy na webu. Mapa bude taky na webu. Budou tam i základní údaje o finanční náročnosti jak pro AP, tak pro jednotl. účastníky, dosah, teoret. rychlost apod. Proběhla i diskuze o Domašíně. Tam se o to postará blixa. Fotky, lidi apod. - on ví. Problém bude asi s upíchnutím na nějakej přípojnej bod. Tady slíbil jenifer, že se poptá, takže dá vědět. Nějaká šance snad bude. Takže pište, kdo se co dozví.

Old Post 02.03.2003 v 08:50
orkesan je offline   Click Here to See the Profile for orkesan   Find more posts by orkesan   Click here to Send orkesan a Private Message   Click Here to Email orkesan     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iextreme
Newbie

Registrován: 25.09.2002
Příspěvků: 12

TAk jo Příspěvek č. 26 

Ahoj ve Vlasimi, jsem sice z Prahy ale ve Vlasimi mam brachu ktery by se pres Vas rad taky pripojil. Ja mam funkcni node IEXTREME v Praze a tak mohu pomoci i z vystavbou. Cus IEXTREME

Old Post 10.03.2003 v 14:12
iextreme je offline   Click Here to See the Profile for iextreme   Find more posts by iextreme   Click here to Send iextreme a Private Message   Click Here to Email iextreme   Visit iextreme's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slabak
Newbie

Registrován: 04.10.2002
Příspěvků: 9

Exclamation Stranky http:\\vlasimfree.host.sk Příspěvek č. 27 

Old Post 11.03.2003 v 08:48
Slabak je offline   Click Here to See the Profile for Slabak   Find more posts by Slabak   Click here to Send Slabak a Private Message   Click Here to Email Slabak     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alex
Formerly known as Frogale
zastupce cloudu 10.38


Registrován: 29.12.2002
Příspěvků: 690

User is Mapper

Příspěvek č. 28 

Slabaku? Nebydlis nahodou v tom nizkem baraku v Dolnokralovicky? Da se rict ze bych byl tesne vedle tebe... (vchod 1298)
Dej mi vedet...
Dik

__________________

Old Post 11.03.2003 v 17:20
Alex je offline   Click Here to See the Profile for Alex   Find more posts by Alex   Click here to Send Alex a Private Message   Click Here to Email Alex   Visit Alex's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slabak
Newbie

Registrován: 04.10.2002
Příspěvků: 9

Ano Příspěvek č. 29 

Mas recht. Cislo baraku mam 1297.

Old Post 12.03.2003 v 10:52
Slabak je offline   Click Here to See the Profile for Slabak   Find more posts by Slabak   Click here to Send Slabak a Private Message   Click Here to Email Slabak     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pistvlasim
Newbie

Registrován: 12.03.2003
Příspěvků: 1

Smile Hlásím příchod Příspěvek č. 30 

Old Post 12.03.2003 v 16:55
pistvlasim je offline   Click Here to See the Profile for pistvlasim   Find more posts by pistvlasim   Click here to Send pistvlasim a Private Message   Click Here to Email pistvlasim     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slabak
Newbie

Registrován: 04.10.2002
Příspěvků: 9

Talking Nove stranky ! Příspěvek č. 31 

Old Post 17.03.2003 v 14:10
Slabak je offline   Click Here to See the Profile for Slabak   Find more posts by Slabak   Click here to Send Slabak a Private Message   Click Here to Email Slabak     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
partiovka
Newbie

Registrován: 03.03.2004
Příspěvků: 1

Rád budu další... Příspěvek č. 32 

... sice jsem nepoužitelenej jako technická podpora, ale snad bude v mých silách podílet se na nákladech. Vlašimská kabelovka je tak srandovní instituce, že nevěřím, že by se na něco třeba i do konce roku mohli vzmoct (i když těch 128 kbs za pětikilo bez limitu by bylo dobrý). Bydlím v paneláku pod Poštou, Zámecká 1489.

Old Post 03.03.2004 v 14:29
partiovka je offline   Click Here to See the Profile for partiovka   Find more posts by partiovka   Click here to Send partiovka a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:31.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
123  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz