CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Optické Pojítko > 100Mb není limit
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Vox
Junior Member

Registrován: 23.10.2002
Příspěvků: 114

Příspěvek č. 1 

Old Post 23.10.2002 v 13:59
Vox je offline   Click Here to See the Profile for Vox   Find more posts by Vox   Click here to Send Vox a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Clock
Senior Member

Registrován: 10.04.2002
Příspěvků: 976

Neco vic Příspěvek č. 2 

__________________

Neposílejte prosím žádosti o uživatelskou podporu od Ronji na moje PM, ale posílejte je na Ronja mailing list.

Old Post 23.10.2002 v 14:08
Clock je offline   Click Here to See the Profile for Clock   Find more posts by Clock   Click here to Send Clock a Private Message     Visit Clock's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ondrej.Tesar
Junior Member

Registrován: 12.04.2002
Příspěvků: 256

co vic Příspěvek č. 3 

Ahoj,
a hlavne procti mistni fora. Zde ziskas minimalne kontakty na lidi.
OndraT

Old Post 23.10.2002 v 16:31
Ondrej.Tesar je offline   Click Here to See the Profile for Ondrej.Tesar   Find more posts by Ondrej.Tesar   Click here to Send Ondrej.Tesar a Private Message   Click Here to Email Ondrej.Tesar   Visit Ondrej.Tesar's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Clock
Senior Member

Registrován: 10.04.2002
Příspěvků: 976

A vubec se mi nelibi... Příspěvek č. 4 

Ze ten thread jsi pojmenoval 100Mbps neni limit kdyz o to u tebe vubec nejde, akorat chces z nas tahat konzultaci zadarmo. Ten odkaz na to zadeadlinkovane PR nejaky firmy vubec na nic Gbps nevede. A mimochodem neni to nic novyho, existujou pojitka 2.5GBps/1km a 0.622 Gbps/3.4km. Ale my tu zatim mame akorat funkcni 10Mbps a na 100Mbps se (podle vsech indicii) pracuje, takze nevidim duvod proc by se mel resit takovej extremizmus jako 1Gbps. Jeste rekni, ze bysme meli myslet na budoucnost a letovat rovnou neco na 10Gbps, kde uz je elektrickej signal zralej na mikropasky. Vzit rychlost posledniho modelu, vynasobit ji 10 a rict ze by to uz chtelo umi kazdej debil.

Jestli mas pocit ze se 100Mbps vyvojem ses schopen pomoct, tak si napred problematiku nastuduj, ptej se vyvojaru na konkretni veci ktery chces provadet ve vyvoji (a ne aby oni ti o tom prednaseli) a pak dodej funkcni prototyp
a kompletni vyvojovou dokumentaci uverejni. Teorie ani reci nas nespasej, bezvlaknova optika je masivni ducharina a jediny co zde plati jsou funkcni ozkouseny prototypy namontovany na linkach ktery spolehlive jedou radove mesice.

__________________

Neposílejte prosím žádosti o uživatelskou podporu od Ronji na moje PM, ale posílejte je na Ronja mailing list.

Old Post 23.10.2002 v 18:42
Clock je offline   Click Here to See the Profile for Clock   Find more posts by Clock   Click here to Send Clock a Private Message     Visit Clock's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vox
Junior Member

Registrován: 23.10.2002
Příspěvků: 114

Příspěvek č. 5 

Vox > Clock

Hm, to sem to slíznul.
Sorry Clocku, ale jak sem psal, tak o czfree vim jen krátce. Myslel sem že nabídnutý linky můžou s něčím pomoct. Jak vidím, máš jinej striktně opačnej názor.
Mimochodem sem neměl v oumyslu založit nový téma, akorát sem se z neznalosti systému uklep (teď už se to nestane).

Co se týče mojí minulý prosby:
Fóra samozřejmě čtu a snažim se shánět info i bokem. Myslel sem si, že by majitelum nějakejch materiálů v elektronický podobě nic neudělalo, kdyby mi něco z toho poslali. Nezlob se na mě, ale kdyby někdo něco podobnýho chtěl odemne, klidně bych to poslal, protože mi to nic neudělá a navíc to dělám s vědomím, že někomu případně hilfnu.

K vyšším přenosovejm rychlostem Ronji:
Je mi jasný, že víc než 100M pojítko v rámci czfree je prozatím čirá utopie, ale když už existujou propustnější systémy, tak musí bejt cesta jak to udělat. Myslím tim, že z těch profi výrobků se dá ledacos okoukat a poučit se z jejich konstrukce.

A nakonec tvoje "rada" o nákupu osciloskopu a součástek.
Tak za jedničku osciloskop je docela drahá sranda a navíc já nejsem člověk, kterej může podobný zařízení efektivně využít
No a za druhý do elektroniky zas tak hluboce nevidim, abych zvládal návrhy obvodů.

To je tak zhruba vše co sem ti k tomu chtěl říct.
Zdar

Old Post 04.11.2002 v 15:34
Vox je offline   Click Here to See the Profile for Vox   Find more posts by Vox   Click here to Send Vox a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:59.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz