CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Troubleshooting > VOIP pres Compex WP11
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
RAket
Junior Member

Registrován: 25.08.2004
Příspěvků: 222

Unhappy VOIP pres Compex WP11 Příspěvek č. 1 

Ahoj, potřebuji radu:

mám Compex WP11A v režimu Wireless Routing Client..má zabudovaný firewall. Potřebuji volat přes net (např. ICQ ), ale compex blokuje.

Zkoušel jsem již nastavit Port forwarding na porty, kde by měl tenhle trafic probíhat, ale nic...
Máte prosím někdo zkušennost? Dík moc mi to pomůže.
Raket

ps:samotný firewall se v téhle mašině nastavovat nedá..je tam IP a port forwarding, packet filtering (myslím jen vnitřní sí?)

Old Post 11.07.2005 v 22:33
RAket je offline   Click Here to See the Profile for RAket   Find more posts by RAket   Click here to Send RAket a Private Message   Click Here to Email RAket     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JaHo
Junior Member

Registrován: 07.01.2003
Příspěvků: 200

Příspěvek č. 2 

jestli pouzivas NAT, tak je to tim

jinak ten firewall samozrejme nastavovat de, tim zpusobem co si popisoval (forwardovani portu a sluzeb), jak jinak by si ho take chtel nastavovat?

moje rada, budto si ho prepni do modu neroutujici klient a nebo si forwardni vsechny TCP i UDP porty na jednu lokalni IP

a na kecani si misto icq nainstalyj skype

__________________

Old Post 27.07.2005 v 10:48
JaHo je offline   Click Here to See the Profile for JaHo   Find more posts by JaHo   Click here to Send JaHo a Private Message   Click Here to Email JaHo     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RAket
Junior Member

Registrován: 25.08.2004
Příspěvků: 222

Příspěvek č. 3 

Diky za vysvětlení,

NAT samozřejmě používám, ale pač mám připojených pár lidí nechám to tak..
jelikož se ale sem tam compex seká..šupnu tam asi linux router a bude klid..díky!!!
...skype určitě testnu..beztak ho používá většina lidí..

Old Post 07.08.2005 v 19:02
RAket je offline   Click Here to See the Profile for RAket   Find more posts by RAket   Click here to Send RAket a Private Message   Click Here to Email RAket     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:22.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz