CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Troubleshooting > ripe.czfree.net
123
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
imhoteph
Newbie

ripe.czfree.net Příspěvek č. 1 

Můžete mi prosím někdo říct rozumný důvod, proč nejde ripe.czfree.net pro ty, kteří nejsou připojeni do czfree.net? Jak si můžu ověřit volnost nějakého rozsahu když plánujeme připojení k czfree?

Potíž je v trasování k ripe.czfree.net (81.31.22.4) za interoute.connection.cz (81.31.3.254), kde se mne marně snaží odkázat na 10.2.24.1 :( Písal jsem i na maily connection.cz, ale odpověď nulová.

Díky za info

Edit: 7.11.2005 jiz je vse v poradku. Dekuji

Naposledy upravil imhoteph 07.11.2005 v 05:48

Old Post 02.11.2005 v 06:12
imhoteph je offline   Click Here to See the Profile for imhoteph   Find more posts by imhoteph   Click here to Send imhoteph a Private Message   Click Here to Email imhoteph     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lazna
Senior Member

User is Mapper

Příspěvek č. 2 

RIPE o5 nefunkcni.

C:\>tracert ripe.czfree.net

Tracing route to ripe.czfree.net [81.31.22.218]
over a maximum of 30 hops:

1 1 ms 1 ms 4 ms sranda2lan.klamovka.kosire.czf [10.15.6.65]
2 2 ms 2 ms 1 ms 10.15.192.25
3 2 ms 3 ms 2 ms 82.113.63.65
4 4 ms 4 ms 8 ms 212.24.132.225
5 7 ms 6 ms 6 ms c4506-vlan100.dialtelecom.cz [82.119.245.5]
6 8 ms 5 ms 6 ms r3-ge1.dialtelecom.cz [82.119.245.3]
7 13 ms 16 ms 6 ms dial.cas.ip-anywhere.net [81.0.255.229]
8 12 ms 13 ms 12 ms nix.interoute.cz [194.50.100.127]
9 14 ms 13 ms 22 ms PO2-0.prg-001-access-1.interoute.net [212.23.50.77]
10 13 ms 16 ms 13 ms interoute.connection.cz [81.31.3.254]
11 * * * Request timed out.
12 * * * Request timed out.
13 * * * Request timed out.
14 * * * Request timed out.
15 * * * Request timed out.
16 * * * Request timed out.
17 * * * Request timed out.
18 * * * Request timed out.
19 ^C

L.

Old Post 02.11.2006 v 21:20
lazna je offline   Click Here to See the Profile for lazna   Find more posts by lazna   Click here to Send lazna a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
VitisEK
Registered
zastupce cloudu 10.120

User is Mapper

Příspěvek č. 3 

Cau.
Chtel bych se optat , jestli ripe.czfree.net jeste pude? Ted to totiz zas nakej ten patek nejde..

Vitis
http://www.mh2net.cz

Old Post 14.11.2006 v 23:05
VitisEK je offline   Click Here to See the Profile for VitisEK   Find more posts by VitisEK   Click here to Send VitisEK a Private Message     Visit VitisEK's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stybla
Senior Member

Příspěvek č. 4 

quote:
Originally posted by VitisEK
Cau.
Chtel bych se optat , jestli ripe.czfree.net jeste pude? Ted to totiz zas nakej ten patek nejde..

zeptej se svate trojice popr. apostolu

I'm doing bounty hunt for Jabba the Hutt
Posilat PM je zbytecne. E-mail i jabber jsou dohledatelne eg. googlem. Na irc sitich: ircnet, freenode a czf.
Nikde se neschovavam, jenom nejsem zde.

Old Post 15.11.2006 v 05:09
stybla je offline   Click Here to See the Profile for stybla   Find more posts by stybla   Click here to Send stybla a Private Message   Click Here to Email stybla     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lazna
Senior Member

User is Mapper

Příspěvek č. 5 

Hele, pokud se to s CZF RIPE ma tak, jak se to ma, tak se ptam: Kolik casu (penez) by stalo, aby to nekdo napsal znova a dal k potrebe komunite? Ja jsem ochoten zrod neceho takoveho spolusponzorovat jakoukoliv prijatelnou formou. Navic jsem ochoten to i zahostovat. Najde se nekdo, kdo by do toho sel?

L.

Old Post 15.11.2006 v 12:25
lazna je offline   Click Here to See the Profile for lazna   Find more posts by lazna   Click here to Send lazna a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frodo
Úlet

Příspěvek č. 6 

quote:
Originally posted by lazna
Hele, pokud se to s CZF RIPE ma tak, jak se to ma, tak se ptam: Kolik casu (penez) by stalo, aby to nekdo napsal znova a dal k potrebe komunite? Ja jsem ochoten zrod neceho takoveho spolusponzorovat jakoukoliv prijatelnou formou. Navic jsem ochoten to i zahostovat. Najde se nekdo, kdo by do toho sel?

L.

zavolej woodymu a nekdo si pro tu hucici potvoru zajedte

:::: whois -h whois.czfree.net 64550|grep ^descr

Old Post 15.11.2006 v 12:34
frodo je offline   Click Here to See the Profile for frodo   Find more posts by frodo   Click here to Send frodo a Private Message   Click Here to Email frodo   Visit frodo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stybla
Senior Member

Příspěvek č. 7 

quote:
Originally posted by lazna

L.

byl jsem ochotny se tomu venovat, lec nikdo neprojevil zajem.

I'm doing bounty hunt for Jabba the Hutt
Posilat PM je zbytecne. E-mail i jabber jsou dohledatelne eg. googlem. Na irc sitich: ircnet, freenode a czf.
Nikde se neschovavam, jenom nejsem zde.

Old Post 15.11.2006 v 13:45
stybla je offline   Click Here to See the Profile for stybla   Find more posts by stybla   Click here to Send stybla a Private Message   Click Here to Email stybla     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lazna
Senior Member

User is Mapper

Příspěvek č. 8 

quote:
Originally posted by stybla
byl jsem ochotny se tomu venovat, lec nikdo neprojevil zajem.

napis mi na ICQ 10127380

L.

Old Post 15.11.2006 v 14:08
lazna
Senior Member

User is Mapper

Příspěvek č. 9 

quote:
Originally posted by frodo

Nikde jsem nenasel cislo na nej, hod mi ho pls... do mejlu

lazna (at) volny (dot) cz

Old Post 15.11.2006 v 14:49
danny
faultfinder :c)
zastupce cloudu 10.24

Team Member: ADMIN

User is Mapper

Příspěvek č. 10 

quote:

dej nam z te hucici potvory databazi a scripty... a my uz ti reknem, kam mas nasmerovat prislusny Acko...

.: Beware, 'cos i'm your nitemare! | AS64524 admin with long fingers into another ASNs :-) | Praha12.Net board member | CZF-Praha & NFX netmaster | mapper | nic.czf member | CZF-IRC operator :.
.: Internet shut down due to maintenance :. .: Dulezite upozorneni: osoba je dle vseho ztelesnenym zlem a nic dobreho od ni rozhodne necekejte :-) :.

Old Post 15.11.2006 v 17:30
danny je offline   Click Here to See the Profile for danny   Find more posts by danny   Click here to Send danny a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frodo
Úlet

Příspěvek č. 11 

quote:
Originally posted by danny
dej nam z te hucici potvory databazi a scripty... a my uz ti reknem, kam mas nasmerovat prislusny Acko...

adresu, kde si tu hucici potvoru muzesh vzit znas

Old Post 16.11.2006 v 09:02
frodo je offline   Click Here to See the Profile for frodo   Find more posts by frodo   Click here to Send frodo a Private Message   Click Here to Email frodo   Visit frodo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
danny
zastupce cloudu 10.24

User is Mapper

Příspěvek č. 12 

quote:
adresu, kde si tu hucici potvoru muzesh vzit znas

Popravde - nevim - pusobite na vice lokacich, ale kdyz mi ji sdelis... dalsi problem jest, ze potvora neni moje a brat cizi stroj bez souhlasu dotycneho (pokud ti byl venovan, pak je to jina a jako bych nic nerek)...
Ja tu hucici potvoru ani nepotrebuju, me staci data, ktera s chuti velmi rychle rozbeham jinde na (asi) mene hucicich potvorach... netrepa palit dalsi elektriku, kdyz stroju je dostatek.

.: Beware, 'cos i'm your nitemare! | AS64524 admin with long fingers into another ASNs :-) | Praha12.Net board member | CZF-Praha & NFX netmaster | mapper | nic.czf member | CZF-IRC operator :.
.: Internet shut down due to maintenance :. .: Dulezite upozorneni: osoba je dle vseho ztelesnenym zlem a nic dobreho od ni rozhodne necekejte :-) :.

Old Post 16.11.2006 v 09:17
danny je offline   Click Here to See the Profile for danny   Find more posts by danny   Click here to Send danny a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frodo
Úlet

Příspěvek č. 13 

quote:
Originally posted by danny
Popravde - nevim - pusobite na vice lokacich, ale kdyz mi ji sdelis... dalsi problem jest, ze potvora neni moje a brat cizi stroj bez souhlasu dotycneho (pokud ti byl venovan, pak je to jina a jako bych nic nerek)...
Ja tu hucici potvoru ani nepotrebuju, me staci data, ktera s chuti velmi rychle rozbeham jinde na (asi) mene hucicich potvorach... netrepa palit dalsi elektriku, kdyz stroju je dostatek.

adresu znas, jestli ne, zavolej kolegovi do indie

Old Post 16.11.2006 v 09:40
danny
zastupce cloudu 10.24

User is Mapper

Příspěvek č. 14 

quote:
adresu znas, jestli ne, zavolej kolegovi do indie

Ach jo.. to je debata... Tachovske/Andel/neco_jineho ?

Old Post 16.11.2006 v 10:11
woody
Member

Příspěvek č. 15 

Ozvu se frodovi a hucici potvoru si pri nejblizsi prilezitosti vyzvednu...
Kdyz budu mit souhlas ND, tak pak klidne skripty & db nekam hodim.

Old Post 16.11.2006 v 10:12
woody je offline   Click Here to See the Profile for woody   Find more posts by woody   Click here to Send woody a Private Message     Visit woody's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
woody
Member

Příspěvek č. 16 

Stroj jsem nikomu nevenoval - pouze docasne zapujcil na RIPE. A celkem rad bych ho dostal zpatky (pokud mozno v celku) .

Old Post 16.11.2006 v 10:14
woody je offline   Click Here to See the Profile for woody   Find more posts by woody   Click here to Send woody a Private Message     Visit woody's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:05.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
123  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás