Zobrazení Jediného Příspěvku
D-Evil
Junior Member

Registrován: 27.05.2003
Příspěvků: 240

Příspěvek č. 1 

Já situaci na Proseku a v Kobylisích neznám (a abych pravdu řek, ani jí znát nechci, mám svejch starostí dost). Vim jen o tom co tu Simandl a DJDodo prezentujou a možná pár detailů od dalších lidí. A z toho mi vychází, že ten "špatnej" je DJDodo. Z tohohle threadu je poměrně dobře vidět, že dlouhodobě nemá zájem o spolupráci na jiný než zákaznický úrovni. A pokud tim omezuje funkčnost infrastruktury, která na místě fungovala dřív, musí vyklidit pole. Jestli se to vyřeší udáním na ČTU, dohodou nebo ukončením peeringu je věc zástupců zmíněnejch částí sítě a já jim do toho kecat nehodlám. Nemám k tomu kompetence ani z hlediska znalosti problému, ani z hlediska příslušnosti ke zmíněný části sítě. Ale stát se to někde mě, peering s takovou sítí by pro mě byl nežádoucí už jen díky vědomí, že tohle do budoucna nemusí bejt jedinej problém ve spolupráci.

Old Post 31.03.2005 v 20:22
D-Evil je offline   Click Here to See the Profile for D-Evil   Find more posts by D-Evil   Click here to Send D-Evil a Private Message   Click Here to Email D-Evil     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[zavřít toto okno]