Zobrazení Jediného Příspěvku
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 1 

ad 1) to brečím blbě ale, edoras to tam domlouval spoj se mnou realizoval že spoj není plně v jeho kompetenci mne řekl až letos kdy jsme ho spolu po roce rozjeli
ad 2) jizák ze jde netuším není to v mé správě Letopt rád bych udělal ale, jaksinení neplacené místo tři neplacená místa rozebral Síma na potřeby jeho cloudu. Co se týká peeru tak pokud vím určité dohody proběhly a mělo by to být funkční určitě ale, toto není info co by tu mělo viset určitě ti to Gookin kvůli tomuto splitne celé do pryč nebo vymaže.
Ad3) v mapě je v plánu ode mne na Letoptu spoj na prosek a zbytek světa. Proč to tam není protože dělám ve zdravotnictví ověř si jakou mám vejplatu pak pochopíš proč mne vše tak trvá.
ad4) Domluva byla ale, Síma naní peče proto se rozčiluju.
ad5) to bylo jen že, tu řešíme blbost v srovnání s reklamou která tu běží což mne překvapuje víe než mé malicherné problémy
Na spoj na tebe nekašlu ale prostě fakt nemám jen to blbé rádio které by tam mělo fachat :( pokud by jsi mne poradil jaká karta je funkční do D-Link rev C tak bych tam mohl vrazit hned dva d-linky Stačí jeden

__________________

Old Post 19.06.2006 v 10:49
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[zavřít toto okno]