Zobrazení Jediného Příspěvku
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 1 

promin ale, to je jako by jsi chtěl člověku co si koupí rodinej domek zakázat si tam dát anténu na TV, SAT a rádio i třebas na ten Internet. A když on sám bude podnikat s Inetem tak si zakáže sám sobě přístup na střechu. Sorry ale, to že, tu bydlím a vlastním není opravdu střet zájmů střet zájmů je třeba to že, Jablonka postavila sít na černo a pak když připojila představenstvo tak to legalizovala. To bych jako střet zájmů bral. Ale neberu to že, mne napíše někdo z družstva že, se nejdná o společný prostor a tudíž jdi do pryč jestli chceš tak ti to oscanuju včetně ostatního a pošlu at to vidíš jak to je a budeš se nad tím pozastavovat taky. co mne těší daleko víc je to že, se na tu anténu možná i vyprdnu mne totiž k radosti stačilo to že, střechu nelze považovat z hlediska BD za společný prostor Proč mne to udělalo radost no protože chytrej kabelnet si nechá vrátit prachy který dal do fondu oprav právě na společné prostory jako byla kdysi takto zminovaná střecha počítal jsem to a hodí pár desítek tisíc no a když navedu ještě pár dam v vchodě budou mít na družstvu celkem radost a já taky teda moje peněženka
Víš tohle je prostě o tom jak "kdo jinému jámu sám do ní sám" K.

__________________

Old Post 21.03.2008 v 02:24
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[zavřít toto okno]