CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Bazaar > nákup HW AP --- AIP-W630
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
svestka
Newbie

Registrován: 02.08.2004
Příspěvků: 91

nákup HW AP --- AIP-W630 Příspěvek č. 1 

UPDATE 25.1.12006: nasledny text jiz neplati, podle zkusenosti je to smejd


nazdar vsichni.

Asi pred rokem jsem kupoval 25ks XI-626 primo od vyrobce a tehdy se po nich jen zaprasilo a nikdo si nestezoval. Rikam to jen proto aby bylo jasny ze nejsem podvodnik co chce nekoho obrat.

Ted mam moznost koupit 100ks AIP-W630 taky primo od vyrobce, sam pro sebe chci ale jen 10 ks (pekne jsem si s tim sikmookym clovickem zamejloval ).

Takze 90 ks nabizim ... cena je 2200,- vcetne DPH, dopravy apod. Zaruka klasicka dle zakona, doklad a prohlaseni o shode neni problem. Zaloha predem je ale nutna.

Samozrejme akce probehne pouze tehdy, pokud bude dost zajemcu, nehodlam doma susit 90ks navic

Naposledy upravil svestka 25.01.2006 v 15:59

Old Post 21.01.2005 v 18:45
svestka je offline   Click Here to See the Profile for svestka   Find more posts by svestka   Click here to Send svestka a Private Message   Click Here to Email svestka   Visit svestka's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lhlavac777
Newbie

Registrován: 10.02.2004
Příspěvků: 79

Příspěvek č. 2 

Old Post 23.01.2005 v 13:01
lhlavac777 je offline   Click Here to See the Profile for lhlavac777   Find more posts by lhlavac777   Click here to Send lhlavac777 a Private Message   Click Here to Email lhlavac777     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxinoha
Nemám rád lamy :-)

Registrován: 10.10.2002
Příspěvků: 450

Re: nákup HW AP --- AIP-W630 Příspěvek č. 3 

Old Post 24.01.2005 v 16:33
Maxinoha je offline   Click Here to See the Profile for Maxinoha   Find more posts by Maxinoha   Click here to Send Maxinoha a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Doc
Old Post 24.01.2005 17:03
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] (Moderated by svestka) Příspěvek č. 4 
svestka
Newbie

Registrován: 02.08.2004
Příspěvků: 91

ale jo, uz se mi ozvali zajemci Příspěvek č. 5 

zatim to vypada ze je zajem o 50ks, uvidime co zbytek.

reklamace? a co by se jako melo prodrazit? nejdriv to zhodnotime my, jestli se treba uzivatel nepokousel flashnout FW sam (na to zaruka samozrejme neni) a pokud je to opravdu vada kusu, tak si to ve finale zaplati vyrobce sam. mezitim tu dopravu zainvestuju sam. nevidim v tom zadny problem

Old Post 25.01.2005 v 14:00
svestka je offline   Click Here to See the Profile for svestka   Find more posts by svestka   Click here to Send svestka a Private Message   Click Here to Email svestka   Visit svestka's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
p.salek
Moderator

Registrován: 08.09.2002
Příspěvků: 641

Team Member: MOD

Příspěvek č. 6 

Jasne, takze 95% reklamaci bude neopravnenych, protoze dokazat jestli uzivatel flashnul spatne firmware nebo krabice od rakosniku vyrobena nakolene v garazi uprostred dzungle proste jenom tak chcipla , tak to zavani cernou magii.

Chlape, tri prispevky mas a uz se snazis delat ksefty, no bud jsi podvodnik a nebo blazen.

Nebo spis je blazen ten kdo si to od tebe veme, kdyz to muze mit o par stovek draz v cechach, s korektni zarukou a do druhyho dne.

Achjo, co je to za svet.

Old Post 25.01.2005 v 15:19
p.salek je offline   Click Here to See the Profile for p.salek   Find more posts by p.salek   Click here to Send p.salek a Private Message   Click Here to Email p.salek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
svestka
Newbie

Registrován: 02.08.2004
Příspěvků: 91

pan chytrej Příspěvek č. 7 

kdyz mi ukazes tu garaz kde to tamani delaj na kolene, ja ti ukazu jak jde na tomto stroji poznat spatne flashlej fw. chytraku

na ty 626ky jsem nemel jedinou reklamaci, a i kdyby ... vymena kus za kus. S Mrs. Patelovou mam dohodu o nahrade z jejich strany v pripade spatnych kusu. Co bys chtel vic? chytraku

a jestli se ti 644,- Kc rozdilu v cene na jednom kusu zda malo, tak jsi asi vyhral v loterii a ted uz neznas cenu penez. zbohatliku

P.S. omlouvam se za ty vyrazy kterymi ho oslovuji, ale nazor tohohle cloveka me fakt vytocil, vazne jsem uvazoval o sprostych slovech ...

Old Post 25.01.2005 v 22:09
svestka je offline   Click Here to See the Profile for svestka   Find more posts by svestka   Click here to Send svestka a Private Message   Click Here to Email svestka   Visit svestka's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
p.salek
Moderator

Registrován: 08.09.2002
Příspěvků: 641

Team Member: MOD

Příspěvek č. 8 

Ted koukam ze mas web a neco docineni s freenetem, tak je mozny ze to taky treba myslis uprimne a narceni je neopravneny, takze se omlouvam, ale komu je dneska mozny verit? Jednoduse uz jsem se parkrat spalil takze projistotu neverimnikomu a kazdyho podezrivam z toho nejhorsiho.

Kazdopadne zanechavam svoji reakci jeste predtim nez jsem zjistil ten web, alespon pro pobaveni.

----------------------------------------------------------------------------



Neber si to osobne, tohle je realita, proste se mi tvoje nabidka nezda duverihodna, nikde jsem od tebe nevidel zadnej hmatatelnej dukaz o tom ze se treba pred tim nejakej obchod uz uspesne doresil.

Slovama me rozhodne nepresvedcis a sprostejma slovama nezaskocis, to je presne to co jsem cekal, zaskocil by jsi me hmatatelnym dukazem(faktura z nakupu XI-626, cokoliv co ma primou vazbu na jiz provedenej kseft), asi takhle.

Zadnej zbohatlik nejsem, 650 je sakra moc penez pri vetsich objemech nakupu, to moc dobre vim, ale zase nejsem tak bohatej abych vyhazoval penize jen tak nazdarbuh bez jakykoliv zaruky.


AD Garaz: To byla metafora, ale byt tebou tak si o kvalite vyroby iluze nedelam, uz jsi nekdy videl jak kvalitne je zpracovana VF cast?? Jenom priblbly osazeni soucastek? vypada to jak kdyby to osazovaci automat delal na lodi za boure.

Vsechno je to jenom muj nazor, nechci ti kazit kseft, urcite se nekdo najde kdo do toho pujde, lidi co maj radi adrenalinovy spor je spousta

PS: Omlouvam se Vam za tyto prispevky, ale nabidka tohoto cloveka me vnitrne pobourila a proto musim reagovat. Nikdy jsem neuvazoval o pouziti sprostych slov.





Naposledy upravil p.salek 25.01.2005 v 23:46

Old Post 25.01.2005 v 23:41
p.salek je offline   Click Here to See the Profile for p.salek   Find more posts by p.salek   Click here to Send p.salek a Private Message   Click Here to Email p.salek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spasitel
Old Post 15.07.2005 14:48
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] (Moderated by svestka) Příspěvek č. 9 
cipis
Senior Member

Registrován: 23.01.2003
Příspěvků: 4997

Příspěvek č. 10 

Old Post 15.07.2005 v 18:00
cipis je offline   Click Here to See the Profile for cipis   Find more posts by cipis   Click here to Send cipis a Private Message   Click Here to Email cipis   Visit cipis's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
svestka
Newbie

Registrován: 02.08.2004
Příspěvků: 91

Příspěvek č. 11 

Old Post 25.01.2006 v 15:41
svestka je offline   Click Here to See the Profile for svestka   Find more posts by svestka   Click here to Send svestka a Private Message   Click Here to Email svestka   Visit svestka's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skyscraper
Old Post 25.01.2006 16:45
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] (Moderated by svestka) Příspěvek č. 12 
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:34.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz