CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Bazaar > Andrew 24dBi
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
tesla
Newbie

Registrován: 21.02.2003
Příspěvků: 31

Antény Andrew 24dBi Příspěvek č. 1 

Na prodej 3ks nových antén. Cena 900Kč
Starší kousky, funkční a zachovalé. Cena 600Kč

Naposledy upravil tesla 06.02.2007 v 10:58

Old Post 01.02.2007 v 18:52
tesla je offline   Click Here to See the Profile for tesla   Find more posts by tesla   Click here to Send tesla a Private Message   Click Here to Email tesla     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jsara
Newbie

Registrován: 25.01.2006
Příspěvků: 55

Příspěvek č. 2 

co takto cena, nebo jsou zadarmo

__________________

správce sítě olbramNET a jinak borec

Old Post 01.02.2007 v 19:37
jsara je offline   Click Here to See the Profile for jsara   Find more posts by jsara   Click here to Send jsara a Private Message     Visit jsara's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kennikr
Junior Member

Registrován: 12.06.2005
Příspěvků: 226

Re: Andrew 24dBi Příspěvek č. 3 

Old Post 01.02.2007 v 20:52
kennikr je offline   Click Here to See the Profile for kennikr   Find more posts by kennikr   Click here to Send kennikr a Private Message   Click Here to Email kennikr     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rhyza1
Newbie

Registrován: 21.02.2005
Příspěvků: 19

Pacific 15dB - prosba o rezervaci Příspěvek č. 4 

<omluva - uťal jsem se>

Prosím o rezervaci Pacifika 15dB do 5.2.2007 08:00. Zítra půjdu na střechu měřit, pokus bude signál od AP, vzal bych si ho za 500+poštovné. Rozhodnutí potvrdím/odvolám do 5.2.2007 přes PM. Dík za pochopení.


Má reakce patří do threadu antény 2,4 GHz.
Upřímně se omlouvám.

Radek
</omluva - uťal jsem se>

Naposledy upravil rhyza1 02.02.2007 v 08:24

Old Post 02.02.2007 v 08:16
rhyza1 je offline   Click Here to See the Profile for rhyza1   Find more posts by rhyza1   Click here to Send rhyza1 a Private Message   Click Here to Email rhyza1     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kennikr
Junior Member

Registrován: 12.06.2005
Příspěvků: 226

Re: Pacific 15dB - prosba o rezervaci Příspěvek č. 5 

Old Post 02.02.2007 v 08:22
kennikr je offline   Click Here to See the Profile for kennikr   Find more posts by kennikr   Click here to Send kennikr a Private Message   Click Here to Email kennikr     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Red
Former as MikeRoland

Registrován: 17.04.2004
Příspěvků: 584

User is Mapper

Příspěvek č. 6 

ty anteny uz jsem jednou koupil a nevim proc mi nebyly poslany prestoze jsem trikrat potvrdil ze ano a poslal adresu?

__________________

Já jsem jenom malej blázen...

-----Ursprüngliche Nachricht-----
Von: Ernst Ingmar Bergman <ingmar.bergman@coopergay.cz>
Gesendet: 16-2, 2:14

Old Post 02.02.2007 v 08:37
Red je offline   Click Here to See the Profile for Red   Find more posts by Red   Click here to Send Red a Private Message   Click Here to Email Red   Visit Red's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kennikr
Junior Member

Registrován: 12.06.2005
Příspěvků: 226

Re: Pacific 15dB - prosba o rezervaci Příspěvek č. 7 

Old Post 02.02.2007 v 08:43
kennikr je offline   Click Here to See the Profile for kennikr   Find more posts by kennikr   Click here to Send kennikr a Private Message   Click Here to Email kennikr     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:19.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz