CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Ostrava > Mapovy system funkcni pouze v IE ?
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
ynezz
Newbie

Registrován: 25.06.2003
Příspěvků: 7

Mapovy system funkcni pouze v IE ? Příspěvek č. 1 

Cau,
zkousel jsem se pichnout do mapy z Mozilly(1.3b) a nejak to nefacha.
Pritom prazsky map. system mi jede bez problemu.

Old Post 25.06.2003 v 14:51
ynezz je offline   Click Here to See the Profile for ynezz   Find more posts by ynezz   Click here to Send ynezz a Private Message     Visit ynezz's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rsaf
Senior Member
zastupce cloudu 10.152


Registrován: 16.01.2003
Příspěvků: 866

Problém v mozille Příspěvek č. 2 

Když jsem mapový systám dělal, tak jsme ho testoval ve více browserech (ale pravda že hlavně pod windows!) Teď jsem taky zjistil, že to v mozille na Linuxu nějak nezvládá - resp. mezobrazí se obrázek při střední úrovni ZOOMU, což je samozřejmě BLBÝ a doufám, že se mi to povede vyřešit co nejdříve! (právě zjiš?uju, že to nefunguje ani na mozille pod windows!)

takže se na to podívám, SLIBUJU !

__________________

Lide v CZFree se dělí na tři skupiny: 1) deu; netdave 2) ti co znají jejich čísla 3) ti ostatní

Old Post 25.06.2003 v 14:56
rsaf je offline   Click Here to See the Profile for rsaf   Find more posts by rsaf   Click here to Send rsaf a Private Message   Click Here to Email rsaf     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gwartass
Senior Member

Registrován: 14.01.2003
Příspěvků: 651

Příspěvek č. 3 

Mi to tedka nejelo ani v IE pod oknama..

__________________


vlasaty spravce AP Gwartass, Ostrava - Svinov
********
NH! ..a ve slove "krava" se nad prvnim "a" pise carka!!!

Old Post 25.06.2003 v 14:59
gwartass je offline   Click Here to See the Profile for gwartass   Find more posts by gwartass   Click here to Send gwartass a Private Message     Visit gwartass's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rsaf
Senior Member
zastupce cloudu 10.152


Registrován: 16.01.2003
Příspěvků: 866

Mapa Příspěvek č. 4 

Tak potvrzuju, že střední zoom mapy je momentálně nefunkční!

Generátor obrázků (pro který je právě střední zoom nejnáročnější prací) mi hlásí nedostatek paměti pro skript!

budu to co nejdrive resit

__________________

Lide v CZFree se dělí na tři skupiny: 1) deu; netdave 2) ti co znají jejich čísla 3) ti ostatní

Old Post 25.06.2003 v 15:07
rsaf je offline   Click Here to See the Profile for rsaf   Find more posts by rsaf   Click here to Send rsaf a Private Message   Click Here to Email rsaf     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ynezz
Newbie

Registrován: 25.06.2003
Příspěvků: 7

Kdy by jsi chtel pomoct tak staci rict... Příspěvek č. 5 

Bez moznosti zasahu/nakouknuti do zdrojaku ti moc nepomuzu, max. ti napisu ze to nejede...
Zajimalo by me, jestli jsi se neptal na pouziti toho map. systemu na czfree.net

Old Post 25.06.2003 v 15:23
ynezz je offline   Click Here to See the Profile for ynezz   Find more posts by ynezz   Click here to Send ynezz a Private Message     Visit ynezz's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gwartass
Senior Member

Registrován: 14.01.2003
Příspěvků: 651

Příspěvek č. 6 

Mapovy system se neustale vylepsuje ;-D
Na pouziti prazskeho jsem se ptal a nedostalo se mi zadne odpovedi. Ja se ted snazim pretvorit mapu tak, aby mela vyhody prazske i Ostravske verze.
Coz mi pripomina, ze bych potreboval nekoho, kdo ma nejakeho znameho na magistrate - hodila by se ta orofoto mapa, co je na gisova.mmo.cz

__________________


vlasaty spravce AP Gwartass, Ostrava - Svinov
********
NH! ..a ve slove "krava" se nad prvnim "a" pise carka!!!

Old Post 25.06.2003 v 15:33
gwartass je offline   Click Here to See the Profile for gwartass   Find more posts by gwartass   Click here to Send gwartass a Private Message     Visit gwartass's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ynezz
Newbie

Registrován: 25.06.2003
Příspěvků: 7

Příspěvek č. 7 

zkus jim napsat je to pro neziskove ucely a ze jim hodis baner nekde pod mapu ci tak neco...

Old Post 25.06.2003 v 15:36
ynezz je offline   Click Here to See the Profile for ynezz   Find more posts by ynezz   Click here to Send ynezz a Private Message     Visit ynezz's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jantar.czHQ
Member

Registrován: 22.11.2002
Příspěvků: 377

nestscape 7 Příspěvek č. 8 

Taky to nejde...

__________________

M.M.M.
alias suptrebe

Old Post 25.06.2003 v 19:48
jantar.czHQ je offline   Click Here to See the Profile for jantar.czHQ   Find more posts by jantar.czHQ   Click here to Send jantar.czHQ a Private Message   Click Here to Email jantar.czHQ   Visit jantar.czHQ's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
k-ova
Newbie

Registrován: 21.06.2003
Příspěvků: 4

Ta mapa nejede..:) Příspěvek č. 9 

Ahoj

tak jsem zjistil za ta mapa nejede.....

mam win 3.11 a rozliseni 460x320

a jeden bod je velky jak barak ,cim to bude asi ?

dik k-ova


cus

Old Post 25.06.2003 v 20:13
k-ova je offline   Click Here to See the Profile for k-ova   Find more posts by k-ova   Click here to Send k-ova a Private Message   Click Here to Email k-ova     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:46.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz