CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Bazaar > Síto 24db na prodej
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
tauryii
Junior Member

Registrován: 07.05.2003
Příspěvků: 146

Thumbs up Síto 24db na prodej Příspěvek č. 1 

__________________

Memento moris...

Old Post 18.04.2004 v 14:38
tauryii je offline   Click Here to See the Profile for tauryii   Find more posts by tauryii   Click here to Send tauryii a Private Message   Click Here to Email tauryii     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hotkecup
Newbie

Registrován: 16.02.2003
Příspěvků: 6

Re: Síto 24db na prodej Příspěvek č. 2 

Old Post 19.04.2004 v 09:28
Hotkecup je offline   Click Here to See the Profile for Hotkecup   Find more posts by Hotkecup   Click here to Send Hotkecup a Private Message   Click Here to Email Hotkecup     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tauryii
Junior Member

Registrován: 07.05.2003
Příspěvků: 146

Příspěvek č. 3 

Kdy? to píšu!!! 1800 plus minus autobus!!! Zjisti kolik stoji normální plastovej autobus a odečti od ceny... Ne aby se mi to vyplatilo níž jak 1700 nejdu. Tolik.

__________________

Memento moris...

Old Post 19.04.2004 v 20:49
tauryii je offline   Click Here to See the Profile for tauryii   Find more posts by tauryii   Click here to Send tauryii a Private Message   Click Here to Email tauryii     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hotkecup
Newbie

Registrován: 16.02.2003
Příspěvků: 6

Příspěvek č. 4 

No o te cene by se dalo diskutovat.
V jakem je ta antena stavu?Jak dlouho jsi ji mel na strese?

Old Post 20.04.2004 v 02:12
Hotkecup je offline   Click Here to See the Profile for Hotkecup   Find more posts by Hotkecup   Click here to Send Hotkecup a Private Message   Click Here to Email Hotkecup     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
p0l0us
Junior Member

Registrován: 28.11.2003
Příspěvků: 261

Příspěvek č. 5 

o te cene by se mozna dalo diskutovat, ale 21db != 24db

__________________

p0l0us

Old Post 20.04.2004 v 08:19
p0l0us je offline   Click Here to See the Profile for p0l0us   Find more posts by p0l0us   Click here to Send p0l0us a Private Message   Click Here to Email p0l0us     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hotkecup
Newbie

Registrován: 16.02.2003
Příspěvků: 6

Příspěvek č. 6 

No jeste jsem se teda nedozvedel v jakem je stavu. Pokud je v pohode, tak ji za 1700,- vezmu

Old Post 20.04.2004 v 08:43
Hotkecup je offline   Click Here to See the Profile for Hotkecup   Find more posts by Hotkecup   Click here to Send Hotkecup a Private Message   Click Here to Email Hotkecup     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tauryii
Junior Member

Registrován: 07.05.2003
Příspěvků: 146

Příspěvek č. 7 

takže jste se ptali na stav. Teď jsem jí sundal ze střechy a světe div se, ani jeden rezavý flíček!!! Jako nová a je hned k odběru. Cena je stanovena na 1700,- a je konečná.

...Lidi, musí mi zbýt ješte na přechodový filtr na objektiv...

Takže pokud někdo chce a? zavolá na 723 254 186 nebo a? napíše svůj teflon do mého PMboxu a já mu zavolám.

A na závěr. Je mi líto, ale jen velmi nerad bych jí posílal poštou... Takže buď Praha, Jindřichův Hradec, nebo si pro to přijeďte...

__________________

Memento moris...

Old Post 23.04.2004 v 18:51
tauryii je offline   Click Here to See the Profile for tauryii   Find more posts by tauryii   Click here to Send tauryii a Private Message   Click Here to Email tauryii     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hotkecup
Newbie

Registrován: 16.02.2003
Příspěvků: 6

Příspěvek č. 8 

Napsal jsem ti smsku, jak a co. Beru ji jak jsme se domluvili.Cau Hotkecup

Old Post 24.04.2004 v 23:14
Hotkecup je offline   Click Here to See the Profile for Hotkecup   Find more posts by Hotkecup   Click here to Send Hotkecup a Private Message   Click Here to Email Hotkecup     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tauryii
Junior Member

Registrován: 07.05.2003
Příspěvků: 146

Příspěvek č. 9 

Hle pochybná pážata řádu rytířského. Dohoda byla učiněna. Již nepište více. Je dobojováno

__________________

Memento moris...

Old Post 25.04.2004 v 10:13
tauryii je offline   Click Here to See the Profile for tauryii   Find more posts by tauryii   Click here to Send tauryii a Private Message   Click Here to Email tauryii     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:17.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz