CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Bazaar > KoupÍm StarŠÍ Pc Na Router
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
critter
Nic mne nenapada...

Registrován: 15.02.2003
Příspěvků: 1136

Team Member: MOD

KoupÍm StarŠÍ Pc Na Router Příspěvek č. 1 

sháním starší PC na router, nemusí mít HDD... ozvěte se, spěchá... 777/641590

__________________

critter

Old Post 30.07.2004 v 15:31
critter je offline   Click Here to See the Profile for critter   Find more posts by critter   Click here to Send critter a Private Message   Click Here to Email critter     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mina
Newbie

Registrován: 24.09.2002
Příspěvků: 23

Příspěvek č. 2 

Old Post 30.07.2004 v 17:39
mina je offline   Click Here to See the Profile for mina   Find more posts by mina   Click here to Send mina a Private Message   Click Here to Email mina     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
critter
Nic mne nenapada...

Registrován: 15.02.2003
Příspěvků: 1136

Team Member: MOD

router s 626kou Příspěvek č. 3 

kdybys mi na to udělal doklad tak to beru i s tou 626 třeba za 1800... co ty na to? nebo bys chtěl víc? tan tvuj router má tak hodnotu 300 až 400 a 626ka nová stojí 1600, prodává se tu jetá tak okolo 1200 takže bych to viděl tak na 1600 ale jak říkám, jsem ochotnej dát i 1800, když to bude s dokladem...
p.s. ten doklad fakt hodně potřebuju.

__________________

critter

Old Post 30.07.2004 v 19:01
critter je offline   Click Here to See the Profile for critter   Find more posts by critter   Click here to Send critter a Private Message   Click Here to Email critter     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mina
Newbie

Registrován: 24.09.2002
Příspěvků: 23

Příspěvek č. 4 

Mno já sem bohužel jen fyzická osoba, která nijak nepodniká, takže bych ti asi doklad dát nemohl - jedině na tu 626ku, ale ten by byl už stašího data... (v těhle věcech se moc nevyznám, takže pokud existuje nějaká cesta, jak bych ti mohl vystavit doklad, klidně ti ho vystavim...)

Old Post 31.07.2004 v 09:55
mina je offline   Click Here to See the Profile for mina   Find more posts by mina   Click here to Send mina a Private Message   Click Here to Email mina     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
critter
Nic mne nenapada...

Registrován: 15.02.2003
Příspěvků: 1136

Team Member: MOD

no v podstatě Příspěvek č. 5 

vpodstatě by ten starej doklad od 626ky stačil když mi to celý dáš třeba za původní cenu tý 626ky což je vcelku reálný, ne, ta 626ka eště nedávno stála něco okolo 1800 :-) tak se dohodnem na těch 1800 s dokladem od 626ky?

__________________

critter

Old Post 31.07.2004 v 11:45
critter je offline   Click Here to See the Profile for critter   Find more posts by critter   Click here to Send critter a Private Message   Click Here to Email critter     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bart.Simpson
Junior Member

Registrován: 14.09.2003
Příspěvků: 145

**** Příspěvek č. 6 

dám 1999 Kč

Old Post 31.07.2004 v 12:09
Bart.Simpson je offline   Click Here to See the Profile for Bart.Simpson   Find more posts by Bart.Simpson   Click here to Send Bart.Simpson a Private Message   Click Here to Email Bart.Simpson   Visit Bart.Simpson's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
critter
Nic mne nenapada...

Registrován: 15.02.2003
Příspěvků: 1136

Team Member: MOD

Příspěvek č. 7 

běž do prdele s těma 1999 já ten router potřebuju! ok sem ochotnej dat dva litry.

__________________

critter

Old Post 31.07.2004 v 12:45
critter je offline   Click Here to See the Profile for critter   Find more posts by critter   Click here to Send critter a Private Message   Click Here to Email critter     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bart.Simpson
Junior Member

Registrován: 14.09.2003
Příspěvků: 145

*** Příspěvek č. 8 

nebuď sprostej !

dám 2.200 Kč

Old Post 31.07.2004 v 13:41
Bart.Simpson je offline   Click Here to See the Profile for Bart.Simpson   Find more posts by Bart.Simpson   Click here to Send Bart.Simpson a Private Message   Click Here to Email Bart.Simpson   Visit Bart.Simpson's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
critter
Nic mne nenapada...

Registrován: 15.02.2003
Příspěvků: 1136

Team Member: MOD

Re: *** Příspěvek č. 9 

__________________

critter

Old Post 31.07.2004 v 17:47
critter je offline   Click Here to See the Profile for critter   Find more posts by critter   Click here to Send critter a Private Message   Click Here to Email critter     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mina
Newbie

Registrován: 24.09.2002
Příspěvků: 23

Příspěvek č. 10 

Old Post 01.08.2004 v 09:48
mina je offline   Click Here to See the Profile for mina   Find more posts by mina   Click here to Send mina a Private Message   Click Here to Email mina     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blacks
Junior Member

Registrován: 30.07.2002
Příspěvků: 153

re: Příspěvek č. 11 

uzivateli Bart.Simpson bych uz nikdy nic na dobirku neposilal,
protoze se vam zbozi vrati, neodpovida na emaily, a jeho telefon bere radeji jeho pritelkyne nebo kdo to je a stale dookola ze je mimo a pryc atd... klasicke vymluvy ze zavola a ze se ozve pozdeji

Old Post 07.09.2004 v 15:06
blacks je offline   Click Here to See the Profile for blacks   Find more posts by blacks   Click here to Send blacks a Private Message   Click Here to Email blacks     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
critter
Nic mne nenapada...

Registrován: 15.02.2003
Příspěvků: 1136

Team Member: MOD

bart Příspěvek č. 12 

ja to rikam ze bart je hroznej srac!

__________________

critter

Old Post 07.09.2004 v 21:38
critter je offline   Click Here to See the Profile for critter   Find more posts by critter   Click here to Send critter a Private Message   Click Here to Email critter     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:57.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz