CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Hardware > pls rada prepoj
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
parc
Newbie

Registrován: 03.04.2006
Příspěvků: 11

pls rada prepoj Příspěvek č. 1 

viem ze tu tato tema uz niekolko krat bola rozoberana, no urcite je vyvoj a aj skusenosti trosku dalej nez tomu bolo v dobe vzniku inych threadov a poreto sa pytam teraz... potrebujem prepojit 2 body na vzdialenost cca 5km no zariadenia budu na prakticky nedostupnych miestach preto by som potreboval nieco co naozaj pojde spolahlivo a nebude mrznut... zaroven aby to nebolo privelmi drahe... co by ste odporucili? linksys bude ok? alebo nieco ine? nejde mi o velke kapacity prenasane.... ide len o spolahlivost. Tiez co by ste odporucili ako ap? premyslal som nad 1120tkou resp jeho nahradou 1320 (taka cierna potvora) so sw appro... mate niekto naozaj realne skusenosti?

Old Post 04.04.2006 v 01:07
parc je offline   Click Here to See the Profile for parc   Find more posts by parc   Click here to Send parc a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dade_Marfi
Senior Member

Registrován: 22.05.2003
Příspěvků: 2371

Příspěvek č. 2 

compex wpe54ag + 60 parabola tyhan/dcom

__________________

..:: Nas-Net.org ::..
- programming
- build-up and management networks
- development
- freenet, education

Old Post 07.04.2006 v 07:43
Dade_Marfi je offline   Click Here to See the Profile for Dade_Marfi   Find more posts by Dade_Marfi   Click here to Send Dade_Marfi a Private Message   Click Here to Email Dade_Marfi   Visit Dade_Marfi's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
6host
Senior Member

Registrován: 13.03.2006
Příspěvků: 889

Příspěvek č. 3 

jo tak 1320 s appro-resp-zadara mas aplite jede super! na 5km bych nasadil normalni 24db andrewa-sic to resenis compexama je podstatne lespi ale kdyz to chces za nizkiu cenu....

Old Post 07.04.2006 v 08:23
6host je offline   Click Here to See the Profile for 6host   Find more posts by 6host   Click here to Send 6host a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
parc
Newbie

Registrován: 03.04.2006
Příspěvků: 11

Příspěvek č. 4 

dik za rady, no zatial to predsa len na skusku vypada na to appro hlavne po konzultacii s ich technikom ktory mi potvrdil ze ich riesenie ma opravenu chybu v ovladaci pre wifi (stara nemoc 1120tok) ale ine ma zaujima, tiez som pokukoval po tej parabole tyhan.... co je lepsie riesenie z pohladu citlivosti a odolnosti voci ruseniu? dat tam 26db csat? alebo 21-24db parabolu tyhan? na sk som zatial videl iba tie 21db paraboly ale obavam sa ci to nebude mat na tu vzdialenost nizku citlivost na prijem :-( pripadne oni tam tych parabol maju celu radu, ktoru z nich a preco by ste odporucili?

Old Post 07.04.2006 v 08:39
parc je offline   Click Here to See the Profile for parc   Find more posts by parc   Click here to Send parc a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:04.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz