CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Bazaar > P: Ronja Twister součástky
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
milanc
Member

Registrován: 27.12.2002
Příspěvků: 452

P: Ronja Twister součástky Příspěvek č. 1 

Ahoj,
zbylo mi po stavbě několik součástek (úplně nové, nepoužité, nevěděl jsem že GME posílá na vícekrát a mezitím jsem chybějící zakoupil jinde...).

8x 74HC4040
2x CD74HCT164
2x QO 16MHZ8 DIL8 (krystal.osc.)

7x 3K3
6x 12R
2x 39R
20x 220R
20x 100R
6x 89R
2x 3K3
2x 33R
2x 1K2

Cena v GME cca 292Kč. Představu mám tak 240,- případně nabídněte. Možnost předání osobně (pouze příští týden) v Praze. Jinak bych to poslal asi i zdarma. Pokud nebudou nabídky, klidně si vše ponechám na náhradní díly. :-)

Milan

Old Post 25.07.2004 v 00:32
milanc je offline   Click Here to See the Profile for milanc   Find more posts by milanc   Click here to Send milanc a Private Message     Visit milanc's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxinoha
Nemám rád lamy :-)

Registrován: 10.10.2002
Příspěvků: 450

Prodám material na výrobu optického pojítka RONJA Příspěvek č. 2 

Old Post 14.10.2005 v 16:57
Maxinoha je offline   Click Here to See the Profile for Maxinoha   Find more posts by Maxinoha   Click here to Send Maxinoha a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:00.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz