CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Bazaar > přijímač BREEZENET
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
janecek
Newbie

Registrován: 26.06.2003
Příspěvků: 8

přijímač BREEZENET Příspěvek č. 1 

Old Post 26.06.2003 v 11:04
janecek je offline   Click Here to See the Profile for janecek   Find more posts by janecek   Click here to Send janecek a Private Message   Click Here to Email janecek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
n.e.o.c.z
Senior Member

Registrován: 24.07.2002
Příspěvků: 1125

Re: přijímač BREEZENET Příspěvek č. 2 

__________________

----------------------------------------------
|Autor je možná lama a v sítích vůbec nevyzná|
----------------------------------------------

Old Post 26.06.2003 v 11:12
n.e.o.c.z je offline   Click Here to See the Profile for n.e.o.c.z   Find more posts by n.e.o.c.z   Click here to Send n.e.o.c.z a Private Message     Visit n.e.o.c.z's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
janecek
Newbie

Registrován: 26.06.2003
Příspěvků: 8

Příspěvek č. 3 

já se v tom absolutně nevyznám :-(
řekli mi jen že přijímací komplet SA-10 seženu blokovaný heslem do 5tisíc a že mi to přehrají a mohu se připojit...
to co mi píšeš ty je španělská vesnice...teda pro mne...
můžeš mi to trochu vysvětlit a říci ceny ?

děkuji...

Old Post 26.06.2003 v 11:21
janecek je offline   Click Here to See the Profile for janecek   Find more posts by janecek   Click here to Send janecek a Private Message   Click Here to Email janecek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skeptik
HF Assistant

Registrován: 05.09.2002
Příspěvků: 586

Re: Re: přijímač BREEZENET Příspěvek č. 4 

__________________


- Skeptik

Old Post 26.06.2003 v 12:16
skeptik je offline   Click Here to See the Profile for skeptik   Find more posts by skeptik   Click here to Send skeptik a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
n.e.o.c.z
Senior Member

Registrován: 24.07.2002
Příspěvků: 1125

Re: Re: Re: přijímač BREEZENET Příspěvek č. 5 

__________________

----------------------------------------------
|Autor je možná lama a v sítích vůbec nevyzná|
----------------------------------------------

Old Post 26.06.2003 v 15:26
n.e.o.c.z je offline   Click Here to See the Profile for n.e.o.c.z   Find more posts by n.e.o.c.z   Click here to Send n.e.o.c.z a Private Message     Visit n.e.o.c.z's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
janecek
Newbie

Registrován: 26.06.2003
Příspěvků: 8

Příspěvek č. 6 

no je sice hezké že to komunikuje ale já potřebuji něco hlavně sehnat aby to už běželo...

Old Post 26.06.2003 v 15:42
janecek je offline   Click Here to See the Profile for janecek   Find more posts by janecek   Click here to Send janecek a Private Message   Click Here to Email janecek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
n.e.o.c.z
Senior Member

Registrován: 24.07.2002
Příspěvků: 1125

Příspěvek č. 7 

__________________

----------------------------------------------
|Autor je možná lama a v sítích vůbec nevyzná|
----------------------------------------------

Old Post 26.06.2003 v 16:01
n.e.o.c.z je offline   Click Here to See the Profile for n.e.o.c.z   Find more posts by n.e.o.c.z   Click here to Send n.e.o.c.z a Private Message     Visit n.e.o.c.z's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
janecek
Newbie

Registrován: 26.06.2003
Příspěvků: 8

Příspěvek č. 8 

já nechci ani nové 18tis... ano pronájem cca 10tis !!!
vím že se dá koupit kolem 5tis. heslované....

Old Post 26.06.2003 v 16:28
janecek je offline   Click Here to See the Profile for janecek   Find more posts by janecek   Click here to Send janecek a Private Message   Click Here to Email janecek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
n.e.o.c.z
Senior Member

Registrován: 24.07.2002
Příspěvků: 1125

Příspěvek č. 9 

__________________

----------------------------------------------
|Autor je možná lama a v sítích vůbec nevyzná|
----------------------------------------------

Old Post 26.06.2003 v 17:06
n.e.o.c.z je offline   Click Here to See the Profile for n.e.o.c.z   Find more posts by n.e.o.c.z   Click here to Send n.e.o.c.z a Private Message     Visit n.e.o.c.z's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
p.salek
Moderator

Registrován: 08.09.2002
Příspěvků: 641

Team Member: MOD

Příspěvek č. 10 

Kup to na ebay.com, sezenes to i s postovnym tak do 3000kc.

Old Post 27.06.2003 v 07:32
p.salek je offline   Click Here to See the Profile for p.salek   Find more posts by p.salek   Click here to Send p.salek a Private Message   Click Here to Email p.salek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
janecek
Newbie

Registrován: 26.06.2003
Příspěvků: 8

Příspěvek č. 11 

rád bych to na EBAY koupil ale nevím co přesně mám chtít. proto jsem tu záměrně uvedl že scháním přijímací zařízení.... jinak bych asi možná vypsal přesně typy...
můžete mi teda napsat co konkrétně k tomu potřebuji a mám schánět ?

Old Post 27.06.2003 v 07:48
janecek je offline   Click Here to See the Profile for janecek   Find more posts by janecek   Click here to Send janecek a Private Message   Click Here to Email janecek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gwartass
Senior Member

Registrován: 14.01.2003
Příspěvků: 651

Příspěvek č. 12 

shanis SA-10 ;-D

__________________


vlasaty spravce AP Gwartass, Ostrava - Svinov
********
NH! ..a ve slove "krava" se nad prvnim "a" pise carka!!!

Old Post 27.06.2003 v 09:37
gwartass je offline   Click Here to See the Profile for gwartass   Find more posts by gwartass   Click here to Send gwartass a Private Message     Visit gwartass's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jezevec
Newbie

Registrován: 07.08.2002
Příspěvků: 90

Příspěvek č. 13 

Na preskocich funguje PROXIM, neni to sice nic moc, ale jede to. Jestli se to bavi bez problemu s SA10 nevim.

Old Post 10.07.2003 v 09:35
Jezevec je offline   Click Here to See the Profile for Jezevec   Find more posts by Jezevec   Click here to Send Jezevec a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cz_iceman
Junior Member

Registrován: 18.04.2003
Příspěvků: 171

Breezent vs ZBYTEK Příspěvek č. 14 

Proti Breezenetu pojede zas jen breezent !!! tyto zarizeni nejsou s nicim kompatibilni . NEO neverim ani omylem ze ti proti FHSS jel nejaky DSS zarizeni. Spise sis to spletl. Breezenet dela i DSSko a to uz je normalni wifi (ale chybude to)
Proxim ti proti tomu taky nepujde.

Proste musis mit SA-10, WB-10 nebo SA-40 - ostatne z SA se da prehranim firmware udelat v pohode Ap cko .
Starsi breeze se da sehnat mezi 5 a 10 tk.

Old Post 10.07.2003 v 09:43
cz_iceman je offline   Click Here to See the Profile for cz_iceman   Find more posts by cz_iceman   Click here to Send cz_iceman a Private Message   Click Here to Email cz_iceman     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:33.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz