CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Strojovna > Mate nekdo skusenosti s DLINK 700AP?
« 6789101112131415161718 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Fandah
Newbie

Registrován: 01.12.2002
Příspěvků: 30

Laborace s DWLkem Příspěvek č. 177 

Ten soubor šel stahnout a poslal jsem Ti ho do jako soukromý vzkaz - je to dlouhý. Dál tam jsou adresáře a odkaz na obsah adresářů.
Umět SNMP v plném rozsahu by vyřešilo teměř všechny potřeby práce s AP, možná problémy.

Old Post 11.01.2004 v 09:23
Fandah je offline   Click Here to See the Profile for Fandah   Find more posts by Fandah   Click here to Send Fandah a Private Message   Click Here to Email Fandah   Visit Fandah's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pspf
Newbie

Registrován: 21.10.2003
Příspěvků: 2

Příspěvek č. 178 

Zkuste otevrit na AP stranku /frame_setup.htm. Je tam pokrocile nastaveni pres HTML. Nic moc se mi nepodarilo zmenit, ale je to dost pekne udelany, pochybuji, ze by to byly jen zbytky po prekladu.

Old Post 11.01.2004 v 10:33
pspf je offline   Click Here to See the Profile for pspf   Find more posts by pspf   Click here to Send pspf a Private Message   Click Here to Email pspf     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Minutus
Newbie

Registrován: 11.10.2002
Příspěvků: 31

Unhappy frame_setup.htm Příspěvek č. 179 

tak jsem zkousel to menu frame_setup.htm jsou tam myslim vsechni funkce ktere potrebujem jen nevim na kolik to funguje...skousel jsem tam neco zmenit a vysledkem bylo to, ze se AP nejak podivne zablokovalo... Nejde pingnout ani nacist jeho WEB rozhrani, ale jinak funguje dal. Predtim pracovalo v rezimu klient, to bezi porad dal a funguje spojeni na AP a na pocitace za nim. Odpoledne ho zkusim jit vyresetovat tim tlacitkem na nem a modlim se aby se to vratilo do tovarniho nastaveni jinak jsem se prave odrezal od cele zpravy AP.
Presto to menu je pokorok a jestli se zjisti, ze jsem mel pouze jen smulu a zamrzloto (jako mrznou menu od Dlinku) jen nahodou a neni to pravidlo, pak by to byla bomba... Tolik funkci od zarizeni za 2000kc bych necekal

Old Post 11.01.2004 v 11:35
Minutus je offline   Click Here to See the Profile for Minutus   Find more posts by Minutus   Click here to Send Minutus a Private Message   Click Here to Email Minutus     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gogoo
Member

Registrován: 27.09.2002
Příspěvků: 416

Příspěvek č. 180 

No vetsina toho frame_setup menu se tyka routovani, NATu atd. Moc neverim, ze to pujde zprovoznit, protoze jsou pravdepodobne potrebne hardwarove rozhrani neosazene...daleko zajimavejsi je tam ten mod bridge.. vyzkousim to.

__________________

Michal Klečka

Old Post 11.01.2004 v 11:40
gogoo je offline   Click Here to See the Profile for gogoo   Find more posts by gogoo   Click here to Send gogoo a Private Message     Visit gogoo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
p.salek
Moderator

Registrován: 08.09.2002
Příspěvků: 641

Team Member: MOD

Příspěvek č. 181 

Naposledy upravil p.salek 11.01.2004 v 12:23

Old Post 11.01.2004 v 11:59
p.salek je offline   Click Here to See the Profile for p.salek   Find more posts by p.salek   Click here to Send p.salek a Private Message   Click Here to Email p.salek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fandah
Newbie

Registrován: 01.12.2002
Příspěvků: 30

Příspěvek č. 182 

Ví bůch ale nemůžu otevřít tu stránku frame_setup.htm

Old Post 11.01.2004 v 13:13
Fandah je offline   Click Here to See the Profile for Fandah   Find more posts by Fandah   Click here to Send Fandah a Private Message   Click Here to Email Fandah   Visit Fandah's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fandah
Newbie

Registrován: 01.12.2002
Příspěvků: 30

Laborace s DWLkem Příspěvek č. 183 

Už mi to maká ta strana /frame_setup.htm. To jsem blázen že jsem to přehlíd, jdu testnout co funguje.

Old Post 11.01.2004 v 13:35
Fandah je offline   Click Here to See the Profile for Fandah   Find more posts by Fandah   Click here to Send Fandah a Private Message   Click Here to Email Fandah   Visit Fandah's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JaHo
Junior Member

Registrován: 07.01.2003
Příspěvků: 200

Příspěvek č. 184 

To: pspf
tak to je bomba, jak si na to prosimte prisel? Mas jeste nake takovehle tipy?

Bohuzel se mi to nedari prepnout, do rezimu router a stale tvrdosine zustava v rezimu gateway. Zato staticke routovani se zmenam nebrani - vyzkousim to jestli bude take fungovat.

Naposledy upravil JaHo 11.01.2004 v 16:21

Old Post 11.01.2004 v 14:40
JaHo je offline   Click Here to See the Profile for JaHo   Find more posts by JaHo   Click here to Send JaHo a Private Message   Click Here to Email JaHo     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dertoas
Newbie

Registrován: 13.02.2003
Příspěvků: 60

divna rychlost Příspěvek č. 185 

Mam 700ap a provozuji ho jako ap, a k nemu je pripojen Compex WP11B+ jako client, ale rychlot mezi nimi je jen kolem 50kb/s. SIgnal je dobrej, tim to urcite neni.
Pokud s tim mate nekdo zkusenosti, tak poradte.
Dekuji moc

Old Post 11.01.2004 v 17:17
Dertoas je offline   Click Here to See the Profile for Dertoas   Find more posts by Dertoas   Click here to Send Dertoas a Private Message   Click Here to Email Dertoas     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pspf
Newbie

Registrován: 21.10.2003
Příspěvků: 2

Příspěvek č. 186 

Frame_setup.htm je vycteny z dekomprimovanyho firm, je pakovany v gz. Zajimavy je wizard /frame_wizard_tz.htm.

Old Post 11.01.2004 v 19:01
pspf je offline   Click Here to See the Profile for pspf   Find more posts by pspf   Click here to Send pspf a Private Message   Click Here to Email pspf     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
p.salek
Moderator

Registrován: 08.09.2002
Příspěvků: 641

Team Member: MOD

Příspěvek č. 187 

A cim si ho depakoval???
Me se to nepodarilo standatnim gunzip

Old Post 11.01.2004 v 20:48
p.salek je offline   Click Here to See the Profile for p.salek   Find more posts by p.salek   Click here to Send p.salek a Private Message   Click Here to Email p.salek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fandah
Newbie

Registrován: 01.12.2002
Příspěvků: 30

Laborace s DWLkem Příspěvek č. 188 

Tak jsem rozchodil konečně ten SolarWinds, evidentně komunikuje. Co se týče tý dekomprese tak jsem odstranil data od 0H do 4C67H a pak dekomrimoval pod TotalCommanderem s DLL UC2.
Škoda že v té nadstavbě není regulace výkonu - evidentně z konzole jde. A taky že tam není měření úrovně signálu, taky to z konzole umí.
Uplně v nejhorším lze udělat to že parametry a nebo funkce které nejdou udělat přes web tam nacpu brutálně z malýho Atmela vždy po restartu. Stačí malý Atmel, převodník na RS232, konektor a dozapojit +5V a reset, ostatní se dá měnit ve webu, je to krajní řešení. Uplně super je vypiplat SNMP. To že v této verzi funguje tato nadstavba, tak v další opravené verzi nemusí makat ale ovládání z konzole a SNMP nejspíš zůstane.
Co se týče změny parametrů v nadstavbě a ve fyzickém vykonání, tak se zdá že principiálně funguje. Základní jsem zkusil a jdou. Je to základní výzkum, ale zdá se že by mohl přinést zajímavé vysledky, zejména tím že je obecný pro celou řadu produktů s tímto chipsetem - pokud se ujme? Moje prvotní dojmy s tímto HW jsou celkem pozitivní, je rychlý, SW nechcípá a pokud umře z webu tak konzole jde a systém reaguje - zřejmě se sekne webovská úloha a to nepovažuji za problém priorita je v komunikaci a né v prohrabování se webem.

Old Post 12.01.2004 v 05:46
Fandah je offline   Click Here to See the Profile for Fandah   Find more posts by Fandah   Click here to Send Fandah a Private Message   Click Here to Email Fandah   Visit Fandah's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JaHo
Junior Member

Registrován: 07.01.2003
Příspěvků: 200

Příspěvek č. 189 

Old Post 12.01.2004 v 11:17
JaHo je offline   Click Here to See the Profile for JaHo   Find more posts by JaHo   Click here to Send JaHo a Private Message   Click Here to Email JaHo     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
p.salek
Moderator

Registrován: 08.09.2002
Příspěvků: 641

Team Member: MOD

Příspěvek č. 190 

Super,
co ukazal ten mib browser??? Neco uzitecnyho nebo jenom nejaky kraviny???
Taky pokud budes mit naladu stahni original snmp utilitu k tomu atmelu (ftp.dlink.com) a zkus pres ethereal se podivat na to jaky private klice pouziva pro to zakladni ovladani - pokud pouziva vse coz se mi nezda vzhledem k mnozsvi tech private klicu, tak by bylo zbytecny to dal koumat.

Ad ty prikazy>

Dokazal jsi nejak pres ten webovej interface tam dostat nejakej prikaz co se pouziva pres seriak???


A nakonec muzes dat nekam ten rozpakovanej firmware, nechce se mi s tim delat.

Dik.

Old Post 12.01.2004 v 22:38
p.salek je offline   Click Here to See the Profile for p.salek   Find more posts by p.salek   Click here to Send p.salek a Private Message   Click Here to Email p.salek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fandah
Newbie

Registrován: 01.12.2002
Příspěvků: 30

Laborace s DWLkem Příspěvek č. 191 

Old Post 13.01.2004 v 06:50
Fandah je offline   Click Here to See the Profile for Fandah   Find more posts by Fandah   Click here to Send Fandah a Private Message   Click Here to Email Fandah   Visit Fandah's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
p.salek
Moderator

Registrován: 08.09.2002
Příspěvků: 641

Team Member: MOD

Příspěvek č. 192 

Hmm, ten vypis z mib browseru je bozi.
Ted uz je to jenom o laborovani kdy se zmeni nejaka hodnosta pres konzoli a porovnaj se prez mibbrowser co se zmenilo a podle toho se zjisti co se nac pouziva.
Ale bude to hnusna prace. Smysl kontrolovat ma asi jenom ten privatni cast mibu.

Old Post 13.01.2004 v 16:34
p.salek je offline   Click Here to See the Profile for p.salek   Find more posts by p.salek   Click here to Send p.salek a Private Message   Click Here to Email p.salek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:57.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 6789101112131415161718 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz