CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Internet > Rucne obnoveno - nevim nazev
« 11121314151617181920212223 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
D_R_O_B_E_K
Junior Member

Registrován: 03.08.2002
Příspěvků: 174

? Příspěvek č. 257 

Helejte a to jako znamena, že už "jinej" thundernet na Jižnim meste nebude? Porad jste slibovali ze budete na Hajich na hodinach(mate odtamtud fotky) a ted to tady nejak zamrzlo... Jedinej kdo tu je je djdodo, ale ten je pro nas smer uplne mrtvej...

Old Post 26.06.2003 v 11:15
D_R_O_B_E_K je offline   Click Here to See the Profile for D_R_O_B_E_K   Find more posts by D_R_O_B_E_K   Click here to Send D_R_O_B_E_K a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cerw
Newbie

Registrován: 16.08.2002
Příspěvků: 26

Re: ? Příspěvek č. 258 

__________________

.linux.djz

Naposledy upravil cerw 26.06.2003 v 15:38

Old Post 26.06.2003 v 11:27
cerw je offline   Click Here to See the Profile for cerw   Find more posts by cerw   Click here to Send cerw a Private Message   Click Here to Email cerw   Visit cerw's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D_R_O_B_E_K
Junior Member

Registrován: 03.08.2002
Příspěvků: 174

Re: Re: ? Příspěvek č. 259 

Old Post 26.06.2003 v 12:03
D_R_O_B_E_K je offline   Click Here to See the Profile for D_R_O_B_E_K   Find more posts by D_R_O_B_E_K   Click here to Send D_R_O_B_E_K a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlique
Newbie

Registrován: 19.02.2003
Příspěvků: 5

Jizak Příspěvek č. 260 

Takze co se tyka Jizaku.... jsme uz trochu na prasky z uradu. Nicmene uz to snad vypada, ze to prolezlo vsema razitkama, kteryma to prolezt melo.
Nejedna se sice o barak s hodinama, ten je obsypany antenama az to neni hezky, ale o barak hned naproti metru Haje. Ze vsech baraku, ktere byly pristupne a ochotne jednat byl tenhle s nejlepsi viditelnosti....viz. fotky na czfree.thundernet.cz.

Old Post 26.06.2003 v 15:57
carlique je offline   Click Here to See the Profile for carlique   Find more posts by carlique   Click here to Send carlique a Private Message   Click Here to Email carlique     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
old_dog
Newbie

Registrován: 28.01.2003
Příspěvků: 5

Re: Re: Znovu konektivita Příspěvek č. 261 

Old Post 27.06.2003 v 08:47
old_dog je offline   Click Here to See the Profile for old_dog   Find more posts by old_dog   Click here to Send old_dog a Private Message   Click Here to Email old_dog     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlique
Newbie

Registrován: 19.02.2003
Příspěvků: 5

Re: Re: Re: Znovu konektivita Příspěvek č. 262 

Old Post 30.06.2003 v 06:58
carlique je offline   Click Here to See the Profile for carlique   Find more posts by carlique   Click here to Send carlique a Private Message   Click Here to Email carlique     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
t0x1c
Newbie

Registrován: 23.09.2002
Příspěvků: 23

Re: Znovu konektivita Příspěvek č. 263 

Naposledy upravil t0x1c 30.06.2003 v 11:06

Old Post 30.06.2003 v 10:48
t0x1c je offline   Click Here to See the Profile for t0x1c   Find more posts by t0x1c   Click here to Send t0x1c a Private Message   Click Here to Email t0x1c   Visit t0x1c's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
johnyelite
Newbie

Registrován: 28.03.2003
Příspěvků: 7

Unhappy konektivita Příspěvek č. 264 

Old Post 20.07.2003 v 22:24
johnyelite je offline   Click Here to See the Profile for johnyelite   Find more posts by johnyelite   Click here to Send johnyelite a Private Message   Click Here to Email johnyelite     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
t0x1c
Newbie

Registrován: 23.09.2002
Příspěvků: 23

Příspěvek č. 265 

zdravim johny-elite!

tad bych ti odpovedel na par otazek.

1) posli nam tedy prosim nejake "sofistikovanejsi" vysledky mereni. myslim ze treba rychlost downloadu z ftp.thundernet.cz je dobre meritko.

2) prave jsem udelal testy pingu na tvuj router (tvuj pocitac byl asi vypnutej)

slo o 1kilobajtove pingy

--- 10.33.5.1 ping statistics ---
200 packets transmitted, 193 received, 3% loss, time 21848ms
rtt min/avg/max/mdev = 14.488/39.135/172.786/26.365 ms, pipe 2

co se tyce on-line hrani, tak si myslim ze to v CZFree podminkach je krapet slozitejsi, protoze prez tech par WiFi spoju se obcas ztraty/problemy vyskytujou a mi jejich 100% funkcnost nemuzeme nijak zasadne ovlivnit, nemluve o obcasnem ruseni atp. mozna je dobrej napad co nejvic hrat s lidma co jsou na stejnem, ci blizkem AP.

Old Post 20.07.2003 v 23:38
t0x1c je offline   Click Here to See the Profile for t0x1c   Find more posts by t0x1c   Click here to Send t0x1c a Private Message   Click Here to Email t0x1c   Visit t0x1c's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fyzik
Team Leader

Registrován: 23.05.2002
Příspěvků: 1102

Příspěvek č. 266 

__________________

Old Post 21.07.2003 v 09:27
Fyzik je offline   Click Here to See the Profile for Fyzik   Find more posts by Fyzik   Click here to Send Fyzik a Private Message   Click Here to Email Fyzik   Visit Fyzik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
t0x1c
Newbie

Registrován: 23.09.2002
Příspěvků: 23

Příspěvek č. 267 

cau fyziku.

to je sice moc krasny experimentovat, experimentovat, experimentovat.
ale to musime nejen my ale i ti pred nama smerem prave k johny-elite.

sam netusim jestli, nekdo todle resi na tech routerech. a o5 se dostavame k tomu ze experimentujem coz je pro kazdodenni hrani opravdu nevyhodny :/ tim bych samo nechtel nekoho od toho odrazovat nebo tak neco.

Old Post 21.07.2003 v 09:37
t0x1c je offline   Click Here to See the Profile for t0x1c   Find more posts by t0x1c   Click here to Send t0x1c a Private Message   Click Here to Email t0x1c   Visit t0x1c's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
t0x1c
Newbie

Registrován: 23.09.2002
Příspěvků: 23

offtopic Příspěvek č. 268 

kluci respekt tomu co delate, ale nepride vam vase dizkuze krapet ¨offtopic¨? myslel sem ze tu resime ¨ThunderNet CZFREE Internet gate" a ze shapeing se resi zase krapet jinde

Old Post 24.07.2003 v 10:57
t0x1c je offline   Click Here to See the Profile for t0x1c   Find more posts by t0x1c   Click here to Send t0x1c a Private Message   Click Here to Email t0x1c   Visit t0x1c's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
johnyelite
Newbie

Registrován: 28.03.2003
Příspěvků: 7

Unhappy "rychlost" připojení Příspěvek č. 269 

Správně. Zpět k tématu.
Pravě teď jsem stahoval cca 500kB soubor z Internetu "zavratnou rychlosti" 2kB/sec :-( To asi neodpovídá 128 kbps, které mám od 17:00 vyhrazené, že? Jistě, chyba může být někde po trase k Thundernetu, ale je mi divné, že ze serveru BratraK stahuji rychlosti min 70kB/sec, v prumeru však 100kB/sec. Vždy? je to vidět i na těch statistikám mého účtu. Špičky dosahují k 6kB/sec. Tak já tedy fakt nevím:-(

Old Post 24.07.2003 v 21:04
johnyelite je offline   Click Here to See the Profile for johnyelite   Find more posts by johnyelite   Click here to Send johnyelite a Private Message   Click Here to Email johnyelite     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlique
Newbie

Registrován: 19.02.2003
Příspěvků: 5

Rychlost pripojeni Cerneho Příspěvek č. 270 

Co se tyka rychlosti pripojeni. Priznam se, ze nevim, kde muze byt zakopan pes.
Linka na Cerneho bezi jak vino. Shaping je nastavenej dobre. Ztraty na bratrk zadny. Celkova lajna na Kobylkach je naprosto nevytizena a flaka se az hruza.
Takze jestli nekdo budete online, zkuste me nakontaktit pres ICQ 2094601 at muzem aktualne zkusit propustnost.
Dik

Old Post 28.07.2003 v 11:29
carlique je offline   Click Here to See the Profile for carlique   Find more posts by carlique   Click here to Send carlique a Private Message   Click Here to Email carlique     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sargas
Newbie

Registrován: 12.03.2003
Příspěvků: 8

Antena a AP Příspěvek č. 271 

Old Post 04.08.2003 v 00:09
Sargas je offline   Click Here to See the Profile for Sargas   Find more posts by Sargas   Click here to Send Sargas a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
johnyelite
Newbie

Registrován: 28.03.2003
Příspěvků: 7

Rychlost připojení a její přepínání Příspěvek č. 272 

Zdar,

tak jsem tu zase, určitě nemalé radosti Thundernetu. Tak tedy hned k tématu.

Jediné co mě na stránkách mého Thunderúčtu funguje zcela spolehlivě, je odečítání kreditu. Tam jsem na žádnou chybku nepřišel. Nestalo se, že by náhodou zapoměl odečíst.

Zato rychlost fungovala pouze jednou a to pokud jsem nastavil 128 kbps vyhrazených po celý den, bez přepínání. Pak jsem dosahoval dle speedmetru Mistrálu rychlosti i větší. Thundernet budiž pochválen;-)

Ale běda, jak jsem trochu zaexperimentoval. Jakékoli nastavení s přepínáním rychlosti běhěm dne mělo za následek maximální rychlost odpovídající sdílené 33 kbps. Prostě nepřepíná.

Řekl jsem si dobrá, Thundernet tam má nějaké mouchy a tak než je odstraní, nastavím si 64 kbps vyhrazených po celý den. Bylo mi to líto, protože Internet využívám teprve tak po 18 hod, ale co se dá dělat, že. Ale k mé smůle už mi nefunguje ani toto nastavení bez přepínání. Jedu prostě furt na rychlosti odpovídající těm sdíleným 33 kbps, a? nastavím co chci. Že jedu přes Thundernet je patrné na statistice účtu (id 389), kde je má "želví" rychlost jasně patrná.
Co s tím milý Thundernete?

Dále jsem díky Thundernetu zjistil, že jsem náměsíčný. Nevím, jak jinak vysvětlit skutečnost, že se podle údajů o poslední návštěvě účtu vždy zobrazí datum předchozího dne s časovým údajem 23:52:02. Zřejmě každou noc v uvedenou hodinu usedám ke svému PC a posedlý nekonečnou zvědavostí zkoumám stav svého účtu. A to dokonce, i když jsem na dovolené u Jindřichova Hradce. To jsou věci:-))
Jak je to možné, milý Thundernete?

Těším se na vyčerpávající odpověď, ale daleko víc se těším na službu, která bude fungovat bez chyb.

Johnyelite

Old Post 11.08.2003 v 18:11
johnyelite je offline   Click Here to See the Profile for johnyelite   Find more posts by johnyelite   Click here to Send johnyelite a Private Message   Click Here to Email johnyelite     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:46.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 11121314151617181920212223 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz