CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 4 > Kačerov, Spořilov, Michle, Roztyly, Krč a okolí, cloud jspoj
« 13141516171819202122232425 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
danny


Registrován: 12.05.2002
Příspěvků: 5247

Team Member: ADMIN

User is Mapper

Re: Re: AP Mixicek Příspěvek č. 289 

Old Post 16.11.2003 v 13:57
danny je pryč   Click Here to See the Profile for danny   Find more posts by danny         Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scorp
Newbie

Registrován: 19.02.2003
Příspěvků: 99

... Příspěvek č. 290 

Zdravim, měl bych zájem se připojit, ale potřeboval bych nějakého dobrodince, kterej by mi sem napsal parametry "všeho". To víte, pročítat 19 stran fóra na monitoru... to bych pak šel spát s rudejma očima a vypálenouu hlavou :-). Zajímaly by mě ceny připojení, poplatky, jestli je k¨dispozici nějakej veřejnej ftp server, pokud jo tak jaká je kapacita, stabilita připojení, konektivita do czfree apod. dík moc

Old Post 18.11.2003 v 17:53
Scorp je offline   Click Here to See the Profile for Scorp   Find more posts by Scorp   Click here to Send Scorp a Private Message   Click Here to Email Scorp     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
=PJ= Azzie
Pekelník

Registrován: 16.06.2003
Příspěvků: 1941

Re: ... Příspěvek č. 291 

__________________

OUT OF SERVICE

Old Post 18.11.2003 v 21:41
=PJ= Azzie je offline   Click Here to See the Profile for =PJ= Azzie   Find more posts by =PJ= Azzie   Click here to Send =PJ= Azzie a Private Message   Click Here to Email =PJ= Azzie     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scorp
Newbie

Registrován: 19.02.2003
Příspěvků: 99

... Příspěvek č. 292 

Jo, mi už sme se opravdu viděli :-), bylo to myslim v létě a na začátku fora se tam i o mě zmiňuješ :-), ale pak už sem na vás tak trochu zapoměl, proože sem přece jen byl připojenej. Ale jelikož je to blízko, tak je to lpší než svítit přes půl Prahy :-).
No domluvíme se někdy přes to ICQ
233265530 - mé ICQ

Old Post 18.11.2003 v 22:05
Scorp je offline   Click Here to See the Profile for Scorp   Find more posts by Scorp   Click here to Send Scorp a Private Message   Click Here to Email Scorp     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
=PJ= Azzie
Pekelník

Registrován: 16.06.2003
Příspěvků: 1941

Příspěvek č. 293 

__________________

OUT OF SERVICE

Old Post 30.11.2003 v 22:32
=PJ= Azzie je offline   Click Here to See the Profile for =PJ= Azzie   Find more posts by =PJ= Azzie   Click here to Send =PJ= Azzie a Private Message   Click Here to Email =PJ= Azzie     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lounstar
Newbie

Registrován: 25.07.2002
Příspěvků: 19

AP Lounstar Příspěvek č. 294 

Tak muzu rict, ze AP Lounstar urcite do mesice pujde (spis bych rekl, tak 7-14 dni). Jiz mam vse pod strechou (teda jste mi zbyvaji koupit dva N konektory-coz tuto strasne tezkou vec tento tyden udelam-doufam:-)))). Pres tento vikend jsem testoval viditelnost pomoci Net Stumbleru a nasel jsem cca. 14 jinych AP. Bohuzel mezi nimi primo HELL nebyl, musim zkusit jeste dalsi veci na pripojeni na HELL-nejake napady jeste mam. Nasel jsem treba 3x ruzne AP HEAVENu. PC je ted u Honzy na naistalovani (diky moc moc Honzo). AP bude normalne umisteno na balkone, musim jeste vyzkouset jeho tepelnou izolaci a vetrani jak pro leto, tak pro zimu/mrazy, kterou jsme vymysleli. Tudiz se muze stat, ze obcas vypadne-nez se toto doresi. Internetova konektivita alias STREET ACCESS by mela byt taktez behem 14 dni (maximalne mesice) zavedena a v provozu-ADSL je jiz objednano. Takze to vypada velmi dobre. Bohuzel se muze stat, ze zatim pobezim "separatne a oddelene" do Hellu nez se vyresi napojeni (o toto jsem tedy nikdy nestal :-(((((. Sakra proc jen ty baraky nestoji trosku jinak, potom by to bylo bez problemu.
P.S. Net Stumbler a ZI-626 pod W98 je peknej shit. Musel jsem tam dat az XP, aby to chodilo-fuuuujjjj, pokud by nekdo mel nejaky napad/navod jak udelat sektorovku, tak prosim dejte vedet. Pratele WIFI Zdar

Old Post 12.01.2004 v 11:20
Lounstar je offline   Click Here to See the Profile for Lounstar   Find more posts by Lounstar   Click here to Send Lounstar a Private Message   Click Here to Email Lounstar     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lounstar
Newbie

Registrován: 25.07.2002
Příspěvků: 19

PS dodatek Příspěvek č. 295 

Ta sektorovka by se hodila prave kvuli tomu Street accessu. Jinak ten street acces bude smerem na ulici Pekarenska, Vyskocilova, Michelska, snad trosku na Kacerov atd. Vse zalezi na zaberu a uhlu te anteny. Asi se potom musi vyzkouset az kam ten signal jde a jaky uhel zabira.

Old Post 12.01.2004 v 11:24
Lounstar je offline   Click Here to See the Profile for Lounstar   Find more posts by Lounstar   Click here to Send Lounstar a Private Message   Click Here to Email Lounstar     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wanthalf
Member

Registrován: 26.07.2002
Příspěvků: 316

Re: AP Lounstar Příspěvek č. 296 

Naposledy upravil wanthalf 12.01.2004 v 16:25

Old Post 12.01.2004 v 16:17
wanthalf je offline   Click Here to See the Profile for wanthalf   Find more posts by wanthalf   Click here to Send wanthalf a Private Message     Visit wanthalf's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scorp
Newbie

Registrován: 19.02.2003
Příspěvků: 99

... Příspěvek č. 297 

Old Post 13.01.2004 v 13:29
Scorp je offline   Click Here to See the Profile for Scorp   Find more posts by Scorp   Click here to Send Scorp a Private Message   Click Here to Email Scorp     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
=PJ= Azzie
Pekelník

Registrován: 16.06.2003
Příspěvků: 1941

Příspěvek č. 298 

Lounstar chce mit vlastni zdroj konektivity. Jak to bude vypadat se jeste nevi.

__________________

OUT OF SERVICE

Old Post 13.01.2004 v 14:01
=PJ= Azzie je offline   Click Here to See the Profile for =PJ= Azzie   Find more posts by =PJ= Azzie   Click here to Send =PJ= Azzie a Private Message   Click Here to Email =PJ= Azzie     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lounstar
Newbie

Registrován: 25.07.2002
Příspěvků: 19

ADSL Příspěvek č. 299 

Do ADSL jsem sel z toho duvodu, ze (vsude) v CZFREENETU jeste neni poradne doresena konektivita na internet. Vim, ze je to slozite, zvlast kdyz chceme levnou ale rychlou linku. Toto neni psano jako obzaloba nekoho v CZFREENETU, ale jako vysvetleni !!!! Ja sam jsem ochoten pomoci v tom, aby v CZFREEnetu byla poradna a rychla lajna a vsichni mohli sosat a sosat...... Zvlast se mi zdalo drze a nevhodne parazitovat na tom, co jiz dokazali kluci u nas v HELLu za konektivitu zajistit. Myslim, ze u nas v HELLu take jede zatim internet na ADSL-aspon castecne. A proto jsem se rozhodl zatim nechat zavest ADSL a v momente kdy bude CZFREENET plne "obslouzen" okamzite ADSL rusim a jedu jen pres CZFREENET. Naopak je pro mne samozrejmosti v ramci pravidel CZFREENETu zajistit Street Access a pripadne prebytky poustet do "site". Znova opakuji toto neni zadny pokus o separaci a "zit jen na svym". Jen sem chtel aktivne pomoci a nebyt jen pasivni uzivatel, pripadne "parazit".
2 Scorp:Plati to co v CZFREENETU, zadna vydelecna sit, kazdy se podili rovnym dilem na nakladech (proste jsem soucasti CZFREENETU a tak taky dodrzuju pravidla-nebo se alespon usilovne snazim). Rikam, pripojit se muze kazdy, staci se jen domluvit. Pripadneho "potizistu" prosim, aby se nam obloukem vyhnul a pripojil se nekam jinam. Verte mi, ze mne to jiz stalo dost penez. On si kazdy rekne ze to je za pakatel, ale ten kdo stavi AP z PC, tak zjisti, ze tech potrebnych veci je hodne a kazda "sranda" neco stoji. Ja ted resim problem pripojeni na HELL. Vsechny pokusy zatim selhaly, coz mne strasne mrzi. Ani jsem nepredpokladal, ze s timto pripojenim budou takove problemy.
P.S. Pripojeni na AP LOUNSTAR myslim pres WIFI, LANku moc nepodporuju (pro 99,99% to ani stejne nebude mozne kvuli vzdalenosti).

Old Post 13.01.2004 v 15:59
Lounstar je offline   Click Here to See the Profile for Lounstar   Find more posts by Lounstar   Click here to Send Lounstar a Private Message   Click Here to Email Lounstar     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
=PJ= Azzie
Pekelník

Registrován: 16.06.2003
Příspěvků: 1941

Příspěvek č. 300 

2 Lounstar: To co predkladas je spravne.
+ o vikendu budu mit to PDA na mereni tak si muzem zabehat.

__________________

OUT OF SERVICE

Old Post 13.01.2004 v 16:16
=PJ= Azzie je offline   Click Here to See the Profile for =PJ= Azzie   Find more posts by =PJ= Azzie   Click here to Send =PJ= Azzie a Private Message   Click Here to Email =PJ= Azzie     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lounstar
Newbie

Registrován: 25.07.2002
Příspěvků: 19

:-)))) Příspěvek č. 301 

2 =PJ= Azzie :To jsem moc rad ze drzim "stranickou linii" a nikdo proti tomu nema namitek. Klidne, sem pro trochu sportu, vzal bych to nejprve od RIKa k nam a uvidime kde skoncime se signalem. Je midivne, ze ho nemuzu chytit na MMDS antenu, ktera se da povazovat za smerovku.

Old Post 13.01.2004 v 16:20
Lounstar je offline   Click Here to See the Profile for Lounstar   Find more posts by Lounstar   Click here to Send Lounstar a Private Message   Click Here to Email Lounstar     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
=PJ= Azzie
Pekelník

Registrován: 16.06.2003
Příspěvků: 1941

Příspěvek č. 302 

__________________

OUT OF SERVICE

Old Post 15.01.2004 v 15:53
=PJ= Azzie je offline   Click Here to See the Profile for =PJ= Azzie   Find more posts by =PJ= Azzie   Click here to Send =PJ= Azzie a Private Message   Click Here to Email =PJ= Azzie     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
=PJ= Azzie
Pekelník

Registrován: 16.06.2003
Příspěvků: 1941

Re: :-)))) Příspěvek č. 303 

__________________

OUT OF SERVICE

Old Post 18.01.2004 v 14:51
=PJ= Azzie je offline   Click Here to See the Profile for =PJ= Azzie   Find more posts by =PJ= Azzie   Click here to Send =PJ= Azzie a Private Message   Click Here to Email =PJ= Azzie     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lounstar
Newbie

Registrován: 25.07.2002
Příspěvků: 19

sms :-(((( Příspěvek č. 304 

Moc se omlouvam, ale sms jsem cetl az dneska rano. Od patku mam horecku a pekne drsnou chripku. Proste jedu na zbytkovy vykon pod praskama a jsem uplne hotovy, cely vikend jsem nevylez z postele. Mne samotneho to moc mrzi, uz jsem mohl vedet na cem jsem, ale holt priroda mne pripravila neco jineho "na praci". Takze zatim mym jedinym nejblizsim pritelem je Paralen, Acylpiryn a Ambrosan. Doufam, ze "kamosi" pomuzou. Potom se opet se vsi vervou vrham na CZFREENET.

Old Post 19.01.2004 v 15:54
Lounstar je offline   Click Here to See the Profile for Lounstar   Find more posts by Lounstar   Click here to Send Lounstar a Private Message   Click Here to Email Lounstar     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:01.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 13141516171819202122232425 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz