CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 5 > Barrandov
« 15161718192021222324252627 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Ctirad
Senior Member

Registrován: 27.06.2002
Příspěvků: 1267

Příspěvek č. 321 

Old Post 14.12.2002 v 13:27
Ctirad je offline   Click Here to See the Profile for Ctirad   Find more posts by Ctirad   Click here to Send Ctirad a Private Message   Click Here to Email Ctirad     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ctirad
Senior Member

Registrován: 27.06.2002
Příspěvků: 1267

Ateliéry Příspěvek č. 322 

Tak jsem se právě koukal na fotky a viditelnost je exclentní. Nedat tam optiku by byl hřích

Old Post 14.12.2002 v 14:14
Ctirad je offline   Click Here to See the Profile for Ctirad   Find more posts by Ctirad   Click here to Send Ctirad a Private Message   Click Here to Email Ctirad     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LuciuS
Newbie

Registrován: 04.08.2002
Příspěvků: 86

Post FTP indexer & more... Příspěvek č. 323 

Old Post 14.12.2002 v 14:33
LuciuS je offline   Click Here to See the Profile for LuciuS   Find more posts by LuciuS   Click here to Send LuciuS a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZPX
Junior Member

Registrován: 11.12.2002
Příspěvků: 138

Re: Ateliéry Příspěvek č. 324 

Old Post 14.12.2002 v 17:00
ZPX je offline   Click Here to See the Profile for ZPX   Find more posts by ZPX   Click here to Send ZPX a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ctirad
Senior Member

Registrován: 27.06.2002
Příspěvků: 1267

Re: Re: Ateliéry Příspěvek č. 325 

Old Post 14.12.2002 v 17:04
Ctirad je offline   Click Here to See the Profile for Ctirad   Find more posts by Ctirad   Click here to Send Ctirad a Private Message   Click Here to Email Ctirad     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prog
Newbie

Registrován: 03.05.2002
Příspěvků: 22

Talking Ateliery Příspěvek č. 326 

Old Post 15.12.2002 v 10:24
prog je offline   Click Here to See the Profile for prog   Find more posts by prog   Click here to Send prog a Private Message   Click Here to Email prog     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SEnklar
Newbie

Registrován: 08.12.2002
Příspěvků: 32

Ateliéry Příspěvek č. 327 

to je úplně SUPERR !! Já prostě nemám slov. Cena, je poravdu friendly. Takže nevidim problém. Myslim, že by ani nebyl celkem problém se složit na ronju nebo na tu mikrovlknu v ateliérech.

Old Post 15.12.2002 v 15:39
SEnklar je offline   Click Here to See the Profile for SEnklar   Find more posts by SEnklar   Click here to Send SEnklar a Private Message   Click Here to Email SEnklar     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZPX
Junior Member

Registrován: 11.12.2002
Příspěvků: 138

Re: Ateliery Příspěvek č. 328 

Old Post 15.12.2002 v 16:00
ZPX je offline   Click Here to See the Profile for ZPX   Find more posts by ZPX   Click here to Send ZPX a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZPX
Junior Member

Registrován: 11.12.2002
Příspěvků: 138

Re: Re: Ateliery Příspěvek č. 329 

Old Post 16.12.2002 v 10:39
ZPX je offline   Click Here to See the Profile for ZPX   Find more posts by ZPX   Click here to Send ZPX a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wladows
Newbie

Registrován: 05.08.2002
Příspěvků: 30

Talking Re: Re: Re: Ateliery Příspěvek č. 330 

Old Post 16.12.2002 v 11:09
Wladows je offline   Click Here to See the Profile for Wladows   Find more posts by Wladows   Click here to Send Wladows a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Norick
Junior Member

Registrován: 25.08.2002
Příspěvků: 119

Příspěvek č. 331 

Teda, ceny z ateliérů jsou naprosto skvělý. Toho se musí využít.
2 Ctirad: Vymyslel jsi už ten stožár?
To All: Neměl by někdo k zapůjčení měřící sestavu? Především WIFI PCMCIU a anténu?

Old Post 16.12.2002 v 11:54
Norick je offline   Click Here to See the Profile for Norick   Find more posts by Norick   Click here to Send Norick a Private Message   Click Here to Email Norick     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zabrodsk
Newbie

Registrován: 10.12.2002
Příspěvků: 63

Talking Příspěvek č. 332 

Chlapi, SUPER. Jak uz tady nekdo rekl. Nejlepsi vanocni darek. A jak uz tady taky nekdo rekl: Pokud neco bude potreba staci dat vedet. Mam notebook s Wifi kartou, dig. fotak, popripade muzu sehnat levne equipment.

Old Post 16.12.2002 v 19:10
zabrodsk je offline   Click Here to See the Profile for zabrodsk   Find more posts by zabrodsk   Click here to Send zabrodsk a Private Message   Click Here to Email zabrodsk   Visit zabrodsk's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SEnklar
Newbie

Registrován: 08.12.2002
Příspěvků: 32

KARTIČKY Příspěvek č. 333 

Tak jsem neska byl v i4, a už jsem vyzískal kartu. Maj je tam, takže kdo potřebuje, neváhejte.

Ted jsem testoval pripojeni od sebe z okna. Zapoměl jsem si koupit jeden konektor, takze jsem "pendrek" nandal na kabel jenom stylem izolepa. Kvalita signalu tedy okolo 20% (Win) spis horsi.

2 JAKUB> napis mi kdy bysme se mohli sejit abych ti dal ty prachy za IPcko

Old Post 16.12.2002 v 19:37
SEnklar je offline   Click Here to See the Profile for SEnklar   Find more posts by SEnklar   Click here to Send SEnklar a Private Message   Click Here to Email SEnklar     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zabrodsk
Newbie

Registrován: 10.12.2002
Příspěvků: 63

Smile Příspěvek č. 334 

Tak jedu ;-) Zasrany XP, proc je to tak slozity nakonfigurovat, ani sam nevim co jsem udelal!

Ted uz jenom externi antenu a HURA!

Old Post 18.12.2002 v 08:23
zabrodsk je offline   Click Here to See the Profile for zabrodsk   Find more posts by zabrodsk   Click here to Send zabrodsk a Private Message   Click Here to Email zabrodsk   Visit zabrodsk's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JaZ
Newbie

Registrován: 21.10.2002
Příspěvků: 10

pro dobrotu na zebrotu nebo ??? Příspěvek č. 335 

zdravim, zajima me vas nazor na tenhle problem: pripojim se k czfree pres Jakuba a tedy budu mit doma net. moje investice=stavba stozaru(!),antena,kabely,router(v kuchyni ve skrini. kdyz mi to nekdo rikal o Wladowsovi, taxem se tomu smal ale budu na tom stejne, az ted jsem poznal ty vyhody , wifina, no ale hlavne spousta vyrizovani (hlavne ta stavba stozaru,to je asi jasny). a ted fiktivni situace: Prijde za vama najemnik z baraku, ze jako vo tom neco slysel atd, zkratka by se rad pripojil. Ja vidim nekolik moznosti:
a) poslete ho do riti
(+) nejjednodussi reseni , protoze byste se s nim museli delit o konektivitu.porad by vas otravoval ze mu to nechodi a co a jak. proste klidek
(-) nevim jestli bych moh bejt takova svine (co vy?). dale spatny vztahy v baraku. treba je ten soused pohodar nebo rovnou znamej/kamos, takze by to bylo blby. Nevim jestli je mozny, ze by vam potom moh nejak konkretne uskodit v momente, kdy uz fungujete.
b) souhlasim s jeho pripojenim, ale vsechno si musi zaridit sam
- to je prakticky nemozny , takze mu s tim stejne musite helpnout, protoze je fakt, ze bez vas to nezvladne.Ted je tady hlavni problem a to ten, ze vase investice do toho vseho je nemala a ted je otazka jestli mu to dat zadarmo a nebo po nem chtit penize(co jineho) za jeho konekt.
1)zadarmo - citite se jako blbec, co jste vsechno vybehali,oni si surfuji zadarmo a vy jim k tomu jeste pomahate.Je tady ale velke +, ze je cele zarizeni porad vase a kdyz to nekomu nechodi tak ho poslete viz pripad a)
2)vezmete si penize, ted jde o to ZA CO :
I) budto za konektivitu(="rejzujete" na tom, jste ODPOVEDNY za funkcnost a pro kohokoli z najemniku, kteremu se prestane libit vase cinnost, nebo se mu nelibi od zacatku, jste snadny terc udani apod.Nejsem pravnik, ale myslim, ze by to bylo pochybne jak z hlediska pravniho, tak z hlediska CZfree.Je jasne ze hrani si na ISP se nebude libit ani bernaku a policajtum, zkratka mate nuz na krku)
II)nebo na castecne pokryti svych nakladu - tim se ale de facto stavate pouze spoluvlastnikem stozaru/anteny/routeru apod. v pripade ze tech najemniku je vic, se hromadi problemy tykajici se spolecneho rozhodovani - zkratka se obcas musi neco rozhodnout a znate to: nekteri lide jsou zkratka problemovi a neco proste nepochopi at se snazite sebevic, nebo jsou jednodusse tupi. V momente kdy jeden rekne ne, nebo vas treba prehlasujou v nejakym rozhodnuti, tak budete mit chut jim vsechny draty prestrihat a vratit jim penize...
-shrnuti 2.bodu=snad se to da vhodne pravne "osetrit", ale do toho bohuzel vubec nevidim.

c)souhlasim s pripojenim a pomuzu mu s tim - no o tomhle pripadu uz jeden clovek na zdejsim foru psal a dopadlo to (pro nej) katastrofalne : nevdek, nevdek, nevdek, nespokojenost, nevdek. zkratka pro dobrotu na zebrotu . delate blbce celymu baraku.

otazka do placu: Jsme czfree, ale mam ja (v teto hypoteticke situaci) pravo/moznost vybirat si koho pripojim a koho ne (samozrejme na jeho naklady,cas atd)? Kdyz prolistujete konference, tak zjistite, ze jeden z nazoru casti AP-spravcu je takovy, ze ten kdo odmita konektivitu jinym, bude mu take odmitnuta.tedy prelozeno: JaZ nechce pripojit nekoho z baraku, tak mu ladmanj ustrihne vlnu.nebo ve vetsim meritku: ladmanj nechce pripojit Pepu a proto dvorce odstrihnou jeho. Muj nazor je, ze AP (nebo obecne kazdy,kdo konektivitu dale distribuuje) ma pravo si vybrat a to bez nejakych vnejsich tlaku a podminek.Tim nemyslim treba nepripojit nejen pedofilne-sadistickeho nacistu-hackera z WWII(ktery je obecne odsouzenihodny), ale kohokoliv koho si zamane. Nebo naopak se mu bude chtit pripojovat jen pekny blondynky 90-60-90 . No je jasny ze tohle taky neni uplne koser (ne ty blondynky,ale ten princip), ze o tomhle czfree taky neni...

jde myslim o globalni nahled na cele czf: Zatim vsechno funguje, ale jen proto, ze se dokazeme dohodnout, coz v masovem meritku nelze. Ale co dal,az se sit rozroste, bude se o ni hodne mluvit a kazdy druhy (prvni) clovek z panelaku bude chtit byt pripojen.Zatim je czf dost neznama, ale zkuste si predstavit, co se stane, az to bude vedet opravdu kazdy...a to neni sci-fi , staci par stranek v tisku nebo kratka zprava v televiznich novinach a cele czf bude uplne nekde jinde.Treba Jakub ma na ICQ verejne telefon, to aby si rovnou zmenil cislo,jak ho budou lidi otravovat.
Nehlede na to, ze pripojit vetsi nez male mnozstvi lidi pri zachovani rozumne konektivity je dost problem.

uff, nejak jsem se rozepsal,ale zda se mi to dost dulezite...no co si o tom myslite ? jak byste takove situaci resili ?

Old Post 18.12.2002 v 23:19
JaZ je offline   Click Here to See the Profile for JaZ   Find more posts by JaZ   Click here to Send JaZ a Private Message   Click Here to Email JaZ   Visit JaZ's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vdanhelka
Newbie

Registrován: 21.12.2002
Příspěvků: 4

Wifi připojení Příspěvek č. 336 

Dobrý den Jakube,
měl bych zájem se připojit k vašemu nódu na Barrandově. Nevím jestli to jde, zjistil jsem že pohužel nemám přímý výhled na dům na kterém je anténa. Bydlím za věžičkama, v domě hned nad Delvitou. Moje adresa je Machatého 679. Co musím mít na připojení k wifi?
Za odpověď předem děkuji.

Old Post 23.12.2002 v 18:19
vdanhelka je offline   Click Here to See the Profile for vdanhelka   Find more posts by vdanhelka   Click here to Send vdanhelka a Private Message   Click Here to Email vdanhelka     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:42.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 15161718192021222324252627 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz