CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Optické Pojítko > Opticke pojitko Ronja 10M Metropolis
« 22232425262728293031323334 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Podly
Newbie

Registrován: 04.12.2002
Příspěvků: 10

Sí?ovky - HUB Příspěvek č. 433 

... a je nějaká sí?ovka která by šla donutit na AUI fulduplex pod voknama ? Mám tady ještě nějakou Intelku a na ni se dá vybrat druh spojení (AUI FULDUPLEX) ale mám jen jednu takže ji nemám jak otestovat.

Ještě mám mimojiné HUB od IBM 8222 který má 8x TP a 1x AUI myslíte že by to bylo k něčemu použitelné ???

Zkoušel jsem ho propjit s tou Intelkou, ale nic. Požil jsem křížený kabel a tim to nešlo. Ještě zkusím udělat nekřížený jelikož TPčko se do HUBu taky neříží a uvidíme.

Old Post 05.12.2002 v 22:11
Podly je offline   Click Here to See the Profile for Podly   Find more posts by Podly   Click here to Send Podly a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lada
Team Leader

Registrován: 08.05.2002
Příspěvků: 2856

Team Member: MOD

Příspěvek č. 434 

__________________

------------------------------------------
"WARNING: Do not look into laser with remaining eye"

Old Post 06.12.2002 v 00:55
lada je offline   Click Here to See the Profile for lada   Find more posts by lada   Click here to Send lada a Private Message     Visit lada's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ladmanj
blésmrt

Registrován: 11.04.2002
Příspěvků: 267

Příspěvek č. 435 

__________________

Jakub
Správce AP-nódu BARRANDOV_1

Old Post 06.12.2002 v 11:22
ladmanj je offline   Click Here to See the Profile for ladmanj   Find more posts by ladmanj   Click here to Send ladmanj a Private Message   Click Here to Email ladmanj   Visit ladmanj's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ondrej.Tesar
Junior Member

Registrován: 12.04.2002
Příspěvků: 256

Re: Re: AUI kabel Příspěvek č. 436 

Old Post 06.12.2002 v 14:28
Ondrej.Tesar je offline   Click Here to See the Profile for Ondrej.Tesar   Find more posts by Ondrej.Tesar   Click here to Send Ondrej.Tesar a Private Message   Click Here to Email Ondrej.Tesar   Visit Ondrej.Tesar's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lada
Team Leader

Registrován: 08.05.2002
Příspěvků: 2856

Team Member: MOD

Příspěvek č. 437 

__________________

------------------------------------------
"WARNING: Do not look into laser with remaining eye"

Old Post 06.12.2002 v 20:17
lada je offline   Click Here to See the Profile for lada   Find more posts by lada   Click here to Send lada a Private Message     Visit lada's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xbob
Newbie

Registrován: 19.11.2002
Příspěvků: 81

Ethernetove karty na Ronju Příspěvek č. 438 

Muzete mi nekdo napsat, ktere karty kdo pouzivate s Ronjou a chodi full duplex.
Zkousel jsem 3c509, AMD PCNET32 - ani jedna z nich nejede full duplex na AUI.

Bob

Old Post 06.12.2002 v 20:26
xbob je offline   Click Here to See the Profile for xbob   Find more posts by xbob   Click here to Send xbob a Private Message   Click Here to Email xbob     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Clock
Senior Member

Registrován: 10.04.2002
Příspěvků: 976

Re: Ethernetove karty na Ronju Příspěvek č. 439 

__________________

Neposílejte prosím žádosti o uživatelskou podporu od Ronji na moje PM, ale posílejte je na Ronja mailing list.

Old Post 07.12.2002 v 13:07
Clock je offline   Click Here to See the Profile for Clock   Find more posts by Clock   Click here to Send Clock a Private Message     Visit Clock's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lada
Team Leader

Registrován: 08.05.2002
Příspěvků: 2856

Team Member: MOD

Fabry-Perrot laser Příspěvek č. 440 

Tak jsem se spletl, to co jsem myslel ze je FP je DFB a pouziva se to v DWDM.

Zajimalo by me, jakou vydrz maji ty laser FP z GME, protoze kdyz jsem kuchnul ukazovatko z GME tak tam byla presne stejna tahle dioda jako se da koupit za 59 korun. Aspon mechanicky.

Tak nevim.

__________________

------------------------------------------
"WARNING: Do not look into laser with remaining eye"

Old Post 08.12.2002 v 01:33
lada je offline   Click Here to See the Profile for lada   Find more posts by lada   Click here to Send lada a Private Message     Visit lada's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Podly
Newbie

Registrován: 04.12.2002
Příspěvků: 10

Re: Fabry-Perrot laser Příspěvek č. 441 

Old Post 08.12.2002 v 06:17
Podly je offline   Click Here to See the Profile for Podly   Find more posts by Podly   Click here to Send Podly a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Clock
Senior Member

Registrován: 10.04.2002
Příspěvků: 976

Re: Fabry-Perrot laser Příspěvek č. 442 

__________________

Neposílejte prosím žádosti o uživatelskou podporu od Ronji na moje PM, ale posílejte je na Ronja mailing list.

Old Post 08.12.2002 v 07:56
Clock je offline   Click Here to See the Profile for Clock   Find more posts by Clock   Click here to Send Clock a Private Message     Visit Clock's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Beny
Junior Member

Registrován: 19.11.2002
Příspěvků: 261

Kladno a Ronja Příspěvek č. 443 

Čus všichni.

Mám trošku techn. dotazů. Chceme konečně na Kladně rozjed stavbu sítě a hledáme jakým způsobem by jsme mohli odebrat konektivitu od Jet2Wey, která má u nás sí? zbudovanou na techn. Miracle. Jednalo by se o 2048 kbps linku. Oni tvrdí, že jinak než pomocí Miracle to od nich asi nedostatnu, protože na střeše Kokosu je již více operátorů s různými technol. /3.,GHz, BreezeNet/ a prej by se to už rušilo. Použít Miracle je pro nás utopie, stojí to hrozně peněz. Proto jsem se chtěl zeptat jestli se dá použít Ronja pro tenhle druh spojení, myslím tím odebrání konektivity.
Pak mám další dotaz. Na straně příjemce a odesílatele musí být dvě Ronji nebo stačí jen jedna na každé straně? Já jsem to pochopil tak, že jedna je jen vysílač nebo přijímač, tak podle toho by měly být dvě na každé straně.
Další otázka je, jestli je již někdo schopen udělat Ronju na zakázku. Nevím přesně kolik by jsme byli ochotni investovat, ale myslím, že by jsme se určitě dohodli.
Máme 12.12. ustavující schůzku, kde proberem všechny možnosti, jak zbudování vlastní sítě, tak připojení do netu. Jestli je schopen někdo mě odpovědět, tak s chutí do toho. Díky Beny.

Old Post 08.12.2002 v 11:41
Beny je offline   Click Here to See the Profile for Beny   Find more posts by Beny   Click here to Send Beny a Private Message   Click Here to Email Beny   Visit Beny's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Podly
Newbie

Registrován: 04.12.2002
Příspěvků: 10

Re: Kladno a Ronja Příspěvek č. 444 

Old Post 08.12.2002 v 13:50
Podly je offline   Click Here to See the Profile for Podly   Find more posts by Podly   Click here to Send Podly a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lada
Team Leader

Registrován: 08.05.2002
Příspěvků: 2856

Team Member: MOD

Re: Re: Fabry-Perrot laser Příspěvek č. 445 

__________________

------------------------------------------
"WARNING: Do not look into laser with remaining eye"

Old Post 08.12.2002 v 22:35
lada je offline   Click Here to See the Profile for lada   Find more posts by lada   Click here to Send lada a Private Message     Visit lada's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DFox
Newbie

Registrován: 04.05.2002
Příspěvků: 16

Příspěvek č. 446 

__________________

--
Aleš "DFox" Hakl
dfox@dfox.org
http://www.dfox.org

Old Post 09.12.2002 v 14:16
DFox je offline   Click Here to See the Profile for DFox   Find more posts by DFox   Click here to Send DFox a Private Message   Click Here to Email DFox   Visit DFox's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wasik
Newbie

Registrován: 29.09.2002
Příspěvků: 28

Link test pulsy Příspěvek č. 447 

Hele, taxem cucel do toho IEEE standartu na 10mbit TP a pripada mi dost divny ze ty link test pulsy krs ronju neprojdou (teda nezkousel sem, ale pise se to tady). Jesli by nestacilo trochu poupravit ty tranzistorovy zesilovace v Ronje ...

Old Post 09.12.2002 v 19:18
Wasik je offline   Click Here to See the Profile for Wasik   Find more posts by Wasik   Click here to Send Wasik a Private Message   Click Here to Email Wasik     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DFox
Newbie

Registrován: 04.05.2002
Příspěvků: 16

Příspěvek č. 448 

Neprojdou kvuli tomu jakto ronja "moduluje"...u toho pulzu se nestaci poznat ze uz dou data...jestli sem to spravne pochopil

__________________

--
Aleš "DFox" Hakl
dfox@dfox.org
http://www.dfox.org

Old Post 09.12.2002 v 19:23
DFox je offline   Click Here to See the Profile for DFox   Find more posts by DFox   Click here to Send DFox a Private Message   Click Here to Email DFox   Visit DFox's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:59.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 22232425262728293031323334 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz