CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Kladno > Kladno
« 32333435363738394041424344 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Beny
Junior Member

Registrován: 19.11.2002
Příspěvků: 261

Vsesmerovka Příspěvek č. 593 

dejte vedet jestli by nekdo nechtel tu vsesmerovku za 800,.-. Bustehradaci by si taky jednu vzali, tak by bylo levnejsi postovny.

Old Post 17.02.2003 v 09:13
Beny je offline   Click Here to See the Profile for Beny   Find more posts by Beny   Click here to Send Beny a Private Message   Click Here to Email Beny   Visit Beny's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jetson
Member

Registrován: 31.01.2003
Příspěvků: 351

Telecom Příspěvek č. 594 

Informace je následující. Koupím konektivitu (není podmínkou pokud trvám jen na VPNce) a oni mi jí dodají do právě VPN, takže do těch bodů které požaduji a účtovat budou jen jednu cenu za vše (tedy těch 7000 přes v případě 64). Celkem mne to zarazilo a tak radši čekám, až to dostanu písemně. Já to budu chtít na 3 místa v Praze, ale jen tak jsem se zeptal i na ten Buštěhrad a bylo mi řečeno, že je to stále za jedny prachy.

Old Post 17.02.2003 v 09:20
Jetson je offline   Click Here to See the Profile for Jetson   Find more posts by Jetson   Click here to Send Jetson a Private Message   Click Here to Email Jetson   Visit Jetson's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Beny
Junior Member

Registrován: 19.11.2002
Příspěvků: 261

Telecom digital Příspěvek č. 595 

Takze instalace na tri mista je za jednu cenu.

A kolik stoji jen pronajem bez konektivity? Co tam poustet jen neco sveho co uz mas?

Ja si ale myslim, ze jsem se na to uz ptal a telecom me rikal, ze jen pronajem 2M linky je za 39.000,- a s konektivitou 41.000,-.

Old Post 17.02.2003 v 09:31
Beny je offline   Click Here to See the Profile for Beny   Find more posts by Beny   Click here to Send Beny a Private Message   Click Here to Email Beny   Visit Beny's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jetson
Member

Registrován: 31.01.2003
Příspěvků: 351

re Příspěvek č. 596 

Až to bude písemně, budu moci potvrdit přesnost, ale zatím mi bylo řečeno, že VPN s 64kbps propustností je za 7000,- a s konektivitou v podstatě za totéž. Což je ostatně i Tvůj příklad.

Old Post 17.02.2003 v 09:34
Jetson je offline   Click Here to See the Profile for Jetson   Find more posts by Jetson   Click here to Send Jetson a Private Message   Click Here to Email Jetson   Visit Jetson's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Beny
Junior Member

Registrován: 19.11.2002
Příspěvků: 261

Ad Cook Příspěvek č. 597 

Po dnesni telefonicke rozmluve s Cookem jsem zjistil asi toto:

Vazne vystavba AP na posledni panelaku u Americke /kulatak/ z duvodu toho, ze Cook tam neni najemnikem a spravce mu smlouvu nepodepsal.
Takze sehnali najemnika, ktery by byl ochoten si to vzit na sebe. Dneska maji schuzku s domovnikem.

Jinak zatim nevi co tam da. Asi spice Linux router s 626, takze je nutne co nejdrive rozchodit Edimaxe proti tomu, jako klient.
Ma jeste Avaya router s dvama pcimcia sloty, ale nevim jak by se to proti tem Avaya picmicam Edimax choval. Kamarad ma jeste doma jednu Edimax pcimcia kartu, ale nema konektor na externi antenu, takze nevim jestli by so to do toho dalo pouzit.
Nebo koupit od jineho vyrobce, ale nevime jestli by to vubec s tim AP komunikovalo. Mam Micronet pcimcia kartu, mozna by se to mohlo s ni vyzkouset.

Old Post 17.02.2003 v 10:41
Beny je offline   Click Here to See the Profile for Beny   Find more posts by Beny   Click here to Send Beny a Private Message   Click Here to Email Beny   Visit Beny's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jetson
Member

Registrován: 31.01.2003
Příspěvků: 351

AP Příspěvek č. 598 

Pánové Beny&jenik
Tak hračka je doma. Teď jen anténu. Beny nemáš ještě na půjčení tu 18dbi, že bych to vyzkoušel z okna na jenika, pokud by hnul na zkoušku anténou na mně?


Zkusil jsem co to udělá s tím malým pendrekem a jediné co jsem dostal, bylo

MAC 00-90-D1-01-79-7F SSID BRIDGE WEP YES

Naposledy upravil Jetson 17.02.2003 v 15:13

Old Post 17.02.2003 v 14:10
Jetson je offline   Click Here to See the Profile for Jetson   Find more posts by Jetson   Click here to Send Jetson a Private Message   Click Here to Email Jetson   Visit Jetson's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
deacon
Newbie

Registrován: 31.10.2002
Příspěvků: 7

to Beny Příspěvek č. 599 

ja bych chtel urcite jednu vsesmerovku za 800,- , az to budes objednavat, dohodnem se na transakci

Old Post 17.02.2003 v 17:38
deacon je offline   Click Here to See the Profile for deacon   Find more posts by deacon   Click here to Send deacon a Private Message   Click Here to Email deacon     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jenik
Junior Member

Registrován: 12.11.2002
Příspěvků: 296

to all Příspěvek č. 600 

jetson:
telecom: ceny sedej, snazej se nalakat lidi :p)
ap: bezva , nekdy testnem. jenom nefim jak dostanu 220V na strechu, antenu klidne votocim je to otazka 20 sec.
mac: ten bridge vysila na 11 chanu co ), myslim ze to de vodnekad z kokosu

beny:
vsesmerovka cool. Taky o ni budu uvazovat. chci rozchodit ap u sebe na panelaku.

all: sem porad desne vytizenej, chystam se na hory a masinky neposlouhaj

__________________

Old Post 17.02.2003 v 17:48
jenik je offline   Click Here to See the Profile for jenik   Find more posts by jenik   Click here to Send jenik a Private Message   Click Here to Email jenik   Visit jenik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
deacon
Newbie

Registrován: 31.10.2002
Příspěvků: 7

BRIDGE Příspěvek č. 601 

ja ten BRIDGE naskenuju v rozelove pod vezakem kde je mrx
ta sama MAC a 11ch, prej to patri Peret Bohemia, myslel jsem ze maji bod na vezaku ; jestli je to z Kokosu tak maji hodne silnej signal

Old Post 17.02.2003 v 17:57
deacon je offline   Click Here to See the Profile for deacon   Find more posts by deacon   Click here to Send deacon a Private Message   Click Here to Email deacon     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jetson
Member

Registrován: 31.01.2003
Příspěvků: 351

Ad Kokos Příspěvek č. 602 

Teda jestli to jede z Kokosu až do Buštíku na muj minipendrek, tak na ně poštvu Radiokomunikace. Ledaže by dodali konektivitu.:o))))

Old Post 17.02.2003 v 18:00
Jetson je offline   Click Here to See the Profile for Jetson   Find more posts by Jetson   Click here to Send Jetson a Private Message   Click Here to Email Jetson   Visit Jetson's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jenik
Junior Member

Registrován: 12.11.2002
Příspěvků: 296

re Příspěvek č. 603 

smejdi, mne rikaly ze to neni jejich ))

nakonec znich vylezlo ze to prej pouziva mayva a ze je to na hotelu

rekl sem jim ze jestli zmenej zase kanal na nas, tak jim to zastinim 24dbi nonstop ).

__________________

Old Post 17.02.2003 v 18:00
jenik je offline   Click Here to See the Profile for jenik   Find more posts by jenik   Click here to Send jenik a Private Message   Click Here to Email jenik   Visit jenik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Beny
Junior Member

Registrován: 19.11.2002
Příspěvků: 261

To Peret Příspěvek č. 604 

No fakt by me zajimalojakym vykonem ti pereti vysilaji.

Vcera nekdo volal Mrx, ze pry mu nejde net od patku. Je to zakaznik Peretu. Kdyz se zakaznik ptal providera, tak mu rekli, ze pry v Rozdelove nekdo rusi signal. Vubec se ale neschoduji datumy instalace dalsiho AP v Rozdelove.

Moc by me zajimalo, jestli ma Peret licenci na poskytovani tel. sluzeb. Dost me serou!!!

Jeste ted k te rychlosti ode me. Vcera to jelo dost pomalu cely den. Rozjelo se to az vecer. Pravdepodobne nejaky zakaznik Moposu, asi sosalista. I tedka je to opet pomale. Tohle jsem ted nameril a to nikdo na localu na netu podle statistiky neni.

Datum a čas přenosu: 18.02.03 08:47
Začátek přenosu: 1045554386600
Konec přenosu: 1045554393300
Trvání přenosu: 6.7
Velikost přenášených dat v tisících bajtů: 100
Odhadovaná přenosová rychlost (K bity/sekundu): 121.8
Odhadovaná přenosová rychlost (K byty/sekundu): 14.9


Snad to do doby nez budou CRA vydrzite.

Old Post 18.02.2003 v 07:48
Beny je offline   Click Here to See the Profile for Beny   Find more posts by Beny   Click here to Send Beny a Private Message   Click Here to Email Beny   Visit Beny's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Beny
Junior Member

Registrován: 19.11.2002
Příspěvků: 261

TO Jeston smerovka Příspěvek č. 605 

Jo jeste mam tu 18 na pujceni. Dneska dopoledne jdu merit kamarada, tak jsem domluveny s Jenikem, ze si pro to nejak prijedete. Jsem sice na odpoledni, ale zena vam to da.

Old Post 18.02.2003 v 07:52
Beny je offline   Click Here to See the Profile for Beny   Find more posts by Beny   Click here to Send Beny a Private Message   Click Here to Email Beny   Visit Beny's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Beny
Junior Member

Registrován: 19.11.2002
Příspěvků: 261

Rychlost Příspěvek č. 606 

Tak uz to zase jede rychle, vypada to, ze je na Moposu povesenej nejakej sosal venku. Takze chapejte vypadky rychlosti.


ted jsem nameril tohle



Datum a čas přenosu: 18.02.03 10:05
Začátek přenosu: 1045559191848
Konec přenosu: 1045559193511
Trvání přenosu: 1.663
Velikost přenášených dat v tisících bajtů: 100
Odhadovaná přenosová rychlost (K bity/sekundu): 490.7
Odhadovaná přenosová rychlost (K byty/sekundu): 60.1

Old Post 18.02.2003 v 09:09
Beny je offline   Click Here to See the Profile for Beny   Find more posts by Beny   Click here to Send Beny a Private Message   Click Here to Email Beny   Visit Beny's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Beny
Junior Member

Registrován: 19.11.2002
Příspěvků: 261

Promereni signalu u user Assu Příspěvek č. 607 

Tak jsem dnes promeril dalsiho klienta. Na klfree mape nick Assu.
Vzdalenost 450 metru, na 18dB antenu prenos 10 MB souboru rychlosti 550 kB/s.

Old Post 18.02.2003 v 12:10
Beny je offline   Click Here to See the Profile for Beny   Find more posts by Beny   Click here to Send Beny a Private Message   Click Here to Email Beny   Visit Beny's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
milank
Newbie

Registrován: 25.11.2002
Příspěvků: 59

Licence Peretu Příspěvek č. 608 

Tak jsem se podíval do Registru živnostenského podnikání na serveru Ministerstva financí.

Petret Bohemia, s.r.o., má registraci na toto:

- kopírování
- skanování a jiné grafické služby
- koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej

Ani se mi tomu nechce věřit.

Možná to nějak účtujou přes firmu Maiva, s.r.o., která má požadované:

- poskytování telekomunikačních služeb

Milan

Old Post 18.02.2003 v 12:18
milank je offline   Click Here to See the Profile for milank   Find more posts by milank   Click here to Send milank a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:08.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 32333435363738394041424344 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz