CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Ostrava > Portál a mapový systám
123456
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
zrout
Newbie

Registrován: 11.03.2003
Příspěvků: 81

Novinky Příspěvek č. 49 

Old Post 18.03.2003 v 11:53
zrout je offline   Click Here to See the Profile for zrout   Find more posts by zrout   Click here to Send zrout a Private Message   Click Here to Email zrout   Visit zrout's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rsaf
Senior Member
zastupce cloudu 10.152


Registrován: 16.01.2003
Příspěvků: 866

Systém pro přidělování IP adres Příspěvek č. 50 

Dnes, po několikadenním testování byl uveden do provozu systém pro přidělování IP adres - umožní více správcům pracovat s adresním prostorem a Vám, uživatelům přinese dobrý přehled o využití adresního prosotu a o to, kdo kterou adresu vlastní a kdo je za ní zodpovědný. Prozatím má práva pro přidělení IP adres shake (a taky já), ale adresy ještě přidělovány nebudou -- adresy budeme s největší pravděpodobností přidělovat až lidem, kteří budou ve fázi před spuštěním svého uzlu.

__________________

Lide v CZFree se dělí na tři skupiny: 1) deu; netdave 2) ti co znají jejich čísla 3) ti ostatní

Old Post 24.03.2003 v 11:07
rsaf je offline   Click Here to See the Profile for rsaf   Find more posts by rsaf   Click here to Send rsaf a Private Message   Click Here to Email rsaf     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rsaf
Senior Member
zastupce cloudu 10.152


Registrován: 16.01.2003
Příspěvků: 866

Stanovy obč. sdr. Příspěvek č. 51 

Shake mi poslal návrh stanov sdružení -

Návrh je na webu

prosím přečtěte si je, případně si je vytiskněte
(mlouvám se, že není zveřejněna verze pro tisk,
ale momentálně to nebylo možné).

Pokud neznáze potřebné paragrafy obč. zákoniku
prosím nechte připominky až na schůzku (taky jsem
měl hodně připomínek, Shake mi je vyvrátil).

__________________

Lide v CZFree se dělí na tři skupiny: 1) deu; netdave 2) ti co znají jejich čísla 3) ti ostatní

Old Post 28.03.2003 v 06:42
rsaf je offline   Click Here to See the Profile for rsaf   Find more posts by rsaf   Click here to Send rsaf a Private Message   Click Here to Email rsaf     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rsaf
Senior Member
zastupce cloudu 10.152


Registrován: 16.01.2003
Příspěvků: 866

Linux a další změny Příspěvek č. 52 

Ode dnaška můžete z portálu stahovat Shakovu distribuci (postavena na Debianu). Došlo ke drobnému zdržení, protože jsem vyčerpal kvóty :( , naštěstí jejich navýšení bylo otázkou asi 20 minut (děkuji M. Pustkovi).
Přibyly fotky z dalšího fotky z NODů a také část fotografií ze schůzky. Nově se u fotografií (prozatím ne u všech) zobrazují náhledy, takže již nemusíte procházet množstvím velkých a zbytečných fotek. Pracuji na výsledcích schůzky = čekám, až ke mě dorazí některé další materiály.

Pokud máte prblém se stažením Shakovy distribuce (kvůli její velikosti), neměl by být problém se dohodnout na jiném způsobu předání (kontaktujte mě mailem).
S tech. otázkami kolem Shakovy distribuce se obracejte na něj, prozatím bych vám k ní mnoho říci nemohl

__________________

Lide v CZFree se dělí na tři skupiny: 1) deu; netdave 2) ti co znají jejich čísla 3) ti ostatní

Old Post 31.03.2003 v 13:47
rsaf je offline   Click Here to See the Profile for rsaf   Find more posts by rsaf   Click here to Send rsaf a Private Message   Click Here to Email rsaf     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zrout
Newbie

Registrován: 11.03.2003
Příspěvků: 81

Re: Linux a další změny Příspěvek č. 53 

Jelikoz me skolila nemoc a v neposledni rade take rodinne problemy, nezucastnil jsem se schuzky, coz me velmi mrzi, nicmene mam par dotazu :-) :
- "kolacky" mam zapnute a presto mi nevali pripojeni na portal, tak nevim...
- Jak ze to bude dlouho trvat, nez uzavrete to obcanske sdruzeni a VSB poskytne casti sve paterni site?
- Ten Linux od Shaka neni spatny, ale stejne bych radejc, kdyby mi ho nekdo pomohl nainstalit, hned jak to bude pro me aktualni...

Old Post 02.04.2003 v 12:20
zrout je offline   Click Here to See the Profile for zrout   Find more posts by zrout   Click here to Send zrout a Private Message   Click Here to Email zrout   Visit zrout's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mgolem
Junior Member

Registrován: 09.02.2003
Příspěvků: 219

postschuze Příspěvek č. 54 

u obc. sdruzeni jeste nejsou kompletni stanovy.
czfree.vsb.cz - jak se projevuje problem?

Old Post 02.04.2003 v 14:31
mgolem je offline   Click Here to See the Profile for mgolem   Find more posts by mgolem   Click here to Send mgolem a Private Message   Click Here to Email mgolem     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rsaf
Senior Member
zastupce cloudu 10.152


Registrován: 16.01.2003
Příspěvků: 866

Chyba Příspěvek č. 55 

Zrout mi o tom problemu uz psal, ale bojužel nevím, čím by to mohlo být. JEdiné, co mě napadá jsou cookies - prosím napiš, co máš za OS, název a verzi prohlížeče. Pokud ti to potvrdí, že jsi přihlášen a potom tě to nebere, vypadá to fakt na ty cookies. Další (teoretická) možnost je heslo - pokud v hesle používáš nějaké exotické znaky - ale nikdy jsem takové problémy neměl - Zkus ještš jiný prohlížeč, případně změnu hesla - nech si vygenerovat nové (jako bys ho zapoměl). Pokud nic nepomůže, domluvíme se spolu na dalším postupu, jak problém najít.

__________________

Lide v CZFree se dělí na tři skupiny: 1) deu; netdave 2) ti co znají jejich čísla 3) ti ostatní

Old Post 02.04.2003 v 15:13
rsaf je offline   Click Here to See the Profile for rsaf   Find more posts by rsaf   Click here to Send rsaf a Private Message   Click Here to Email rsaf     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spectral
Newbie

Registrován: 22.11.2002
Příspěvků: 4

To rsaf Příspěvek č. 56 

Fakt by nešly ty cookies zrušit? Mně to děsně sere, protože normálně je mám zakázané a CZFree je jediný web, pro který jsem ochoten to na chvilinku zapnout. I tak je to ale dost otrava. Navíc, když to dělá problémy i jiným... Kdyby to nebylo příliš náročné, přimlouval bych se za to, aby se přihlašovací systém předělal na bezkoláčkový, třeba jako je tady na pražském CZFree. Díky

Spectral

Old Post 02.04.2003 v 20:34
Spectral je offline   Click Here to See the Profile for Spectral   Find more posts by Spectral   Click here to Send Spectral a Private Message   Click Here to Email Spectral     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gwartass
Senior Member

Registrován: 14.01.2003
Příspěvků: 651

Příspěvek č. 57 

Mas jediny rozumny duvod, proc mit trvale vypnute cookies? ;-D

__________________


vlasaty spravce AP Gwartass, Ostrava - Svinov
********
NH! ..a ve slove "krava" se nad prvnim "a" pise carka!!!

Old Post 02.04.2003 v 21:39
gwartass je offline   Click Here to See the Profile for gwartass   Find more posts by gwartass   Click here to Send gwartass a Private Message     Visit gwartass's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rsaf
Senior Member
zastupce cloudu 10.152


Registrován: 16.01.2003
Příspěvků: 866

Cookies aneb "koláčky" Příspěvek č. 58 

Taky neznám jediný rozumnýá důvod proč cookies vypínat (občas je promažu a mám klid). O jejich likvidaci prozatím neuvažuji (mi osobně a i mnoha lidem docela vyhovují). Pokud bych je chtěl zrušit, znamenalo by to změnit fakt nohdně věcí, bylo by to otázkou několika týdnů práce (při mám volném čase).

__________________

Lide v CZFree se dělí na tři skupiny: 1) deu; netdave 2) ti co znají jejich čísla 3) ti ostatní

Old Post 03.04.2003 v 05:50
rsaf je offline   Click Here to See the Profile for rsaf   Find more posts by rsaf   Click here to Send rsaf a Private Message   Click Here to Email rsaf     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gwartass
Senior Member

Registrován: 14.01.2003
Příspěvků: 651

Příspěvek č. 59 

Jojo a navic s cookies je to tak nejak pohodlnejsi ;-DD

__________________


vlasaty spravce AP Gwartass, Ostrava - Svinov
********
NH! ..a ve slove "krava" se nad prvnim "a" pise carka!!!

Old Post 03.04.2003 v 16:01
gwartass je offline   Click Here to See the Profile for gwartass   Find more posts by gwartass   Click here to Send gwartass a Private Message     Visit gwartass's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slim
Junior Member

Registrován: 18.02.2003
Příspěvků: 181

Příspěvek č. 60 

Dnes ráno (7.4.2003) se místo stránek czfree.vsb.cz objeví pouze obecná informace o serveru homel.vsb.cz, čím to ? Už včera byly na portále problémy s MySQL a dneska to už nejede vůbec :(

Doplnění z 8:30: Už vše zase funguje jak má

Naposledy upravil Slim 07.04.2003 v 07:43

Old Post 07.04.2003 v 06:30
Slim je offline   Click Here to See the Profile for Slim   Find more posts by Slim   Click here to Send Slim a Private Message   Click Here to Email Slim     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zrout
Newbie

Registrován: 11.03.2003
Příspěvků: 81

Hej hej hej ... Příspěvek č. 61 

Naposledy upravil zrout 07.04.2003 v 13:55

Old Post 07.04.2003 v 12:34
zrout je offline   Click Here to See the Profile for zrout   Find more posts by zrout   Click here to Send zrout a Private Message   Click Here to Email zrout   Visit zrout's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zrout
Newbie

Registrován: 11.03.2003
Příspěvků: 81

Hoj hoj hoj ... Příspěvek č. 62 

Naposledy upravil zrout 08.04.2003 v 12:51

Old Post 08.04.2003 v 09:48
zrout je offline   Click Here to See the Profile for zrout   Find more posts by zrout   Click here to Send zrout a Private Message   Click Here to Email zrout   Visit zrout's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
StB
Team Leader

Registrován: 05.06.2002
Příspěvků: 221

Re: Mapa Příspěvek č. 63 

__________________

StB<Standa@Bobřík>

Old Post 10.04.2003 v 00:30
StB je offline   Click Here to See the Profile for StB   Find more posts by StB   Click here to Send StB a Private Message   Click Here to Email StB   Visit StB's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dwyrddin
Newbie

Registrován: 31.03.2003
Příspěvků: 51

Nova mapa Příspěvek č. 64 

Co treba pridat do nove mapy dalsi vrstvu, ktera by carama ukazovala kdo je na koho pripojeny (a treba jinou barvou kdo na koho vidi) ?

Old Post 10.04.2003 v 17:17
Dwyrddin je offline   Click Here to See the Profile for Dwyrddin   Find more posts by Dwyrddin   Click here to Send Dwyrddin a Private Message     Visit Dwyrddin's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:44.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
123456  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz