CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 8 > Kobylisy
« 37383940414243444546474849 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Iceman
Junior Member

Registrován: 23.10.2002
Příspěvků: 246

OFFTOPIC Příspěvek č. 673 

NEofftopic: Vyřešíme to na srazu, uděláme demokracii, budeme hlasovat :-)

OFFTOPIC: Přijel mi bratránek a ptá se, co mám za hry pod ten můj linux. A já, že toho moc nemám, jen samý malý blbůstky ze standartního RedHatu. Poraďte nějaký pěkný gamesky :-)

Iceman

Old Post 29.10.2004 v 19:45
Iceman je offline   Click Here to See the Profile for Iceman   Find more posts by Iceman   Click here to Send Iceman a Private Message   Click Here to Email Iceman     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
djdodo
CZNET

Registrován: 20.11.2002
Příspěvků: 1344

re,hry Příspěvek č. 674 

__________________

http://shop.cznet.cz

Old Post 29.10.2004 v 21:27
djdodo je offline   Click Here to See the Profile for djdodo   Find more posts by djdodo   Click here to Send djdodo a Private Message   Click Here to Email djdodo   Visit djdodo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plnt
HonzaK

Registrován: 04.06.2002
Příspěvků: 804

Team Member: MOD

Re: OFFTOPIC Příspěvek č. 675 

__________________

Old Post 29.10.2004 v 21:42
Plnt je offline   Click Here to See the Profile for Plnt   Find more posts by Plnt   Click here to Send Plnt a Private Message   Click Here to Email Plnt   Visit Plnt's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Looser
Team Leader

Registrován: 04.01.2003
Příspěvků: 316

Team Member: MOD

sraz 3.11. Příspěvek č. 676 

Zdar vsichni,
predpokladam ze se sejdeme ve stredu 3.11. v 19.00 v Pivnici v Ladvi v kulturaku a to jak jinak nez v hojnem poctu. Novackove vitani...
Lukas aka looser

Old Post 01.11.2004 v 17:15
Looser je offline   Click Here to See the Profile for Looser   Find more posts by Looser   Click here to Send Looser a Private Message   Click Here to Email Looser   Visit Looser's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JKLIR
Unreal][
zastupce cloudu 10.32


Registrován: 17.09.2004
Příspěvků: 1142

Team Member: MOD

User is Mapper

sraz Příspěvek č. 677 

nováčci přijdou

__________________

Old Post 01.11.2004 v 17:23
JKLIR je offline   Click Here to See the Profile for JKLIR   Find more posts by JKLIR   Click here to Send JKLIR a Private Message   Click Here to Email JKLIR   Visit JKLIR's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Iceman
Junior Member

Registrován: 23.10.2002
Příspěvků: 246

Re: sraz 3.11. Příspěvek č. 678 

Old Post 01.11.2004 v 21:19
Iceman je offline   Click Here to See the Profile for Iceman   Find more posts by Iceman   Click here to Send Iceman a Private Message   Click Here to Email Iceman     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Passi
Junior Member

Registrován: 23.12.2001
Příspěvků: 208

Re: sraz 3.11. Příspěvek č. 679 

__________________

-= InIt_0 =-

Naposledy upravil Passi 02.11.2004 v 14:25

Old Post 02.11.2004 v 13:53
Passi je offline   Click Here to See the Profile for Passi   Find more posts by Passi   Click here to Send Passi a Private Message   Click Here to Email Passi   Visit Passi's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ViaDraco
Newbie

Registrován: 05.11.2004
Příspěvků: 5

Newbie Příspěvek č. 680 

Zdravim vsechny, sraz jsem (ac nezvan) bouzel nestihl, zjevil jsem se tady prvne az dneska...

Ale prostudoval jsem (z modemu /:c( ) FAQ a chtel bych se zeptat, zda byste mi pls poradili s pripojenim - jsem trochu zapadlej mezi baraky a ac na kopecku nad Prahou, jsem oblozenej betonem :c(

Naleziste: Neratovicka ulice, node ViaDraco. Node je pichlej primo tam, kde by byla antena - balkon, pripadne strecha. Primy vyhled mam leda na krasny duchodak (primo za nim jsou magnum a veronique) a panelak pod Mirovickou ul, kterej mi kreje vyhled na Tomcata - 400m :c( Na druhou stranu pak node wertt, jinak nikde nic - teda aspon podle mapy - nevim, nakolik je aktualni. Pokud by jeste nekdo v teto lokalite byl, dejte mi pls vedet.

Jinak... myslite, ze mam zkusit kontaktovat Tomcata, nebo snad Jark-Kobylisy ci Sutku(to mi ale prijde strasne pod kopcem)? Ma to vubec cenu? Nebo jsem snad odsouzen k ADSL zahube?

V soucasny dobe pro me bouzel neni sance dosahnout kapitalu na zrizeni vlastniho AP, prahnu po pripojeni s malymi provoz. naklady, priznam se, ze primarnim ucelem je v tuto chvili pripojeni k netu...

Dik predem, pokud si nekdo najdete chvilku na radu...

Old Post 05.11.2004 v 02:32
ViaDraco je offline   Click Here to See the Profile for ViaDraco   Find more posts by ViaDraco   Click here to Send ViaDraco a Private Message     Visit ViaDraco's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frodo
Úlet

Registrován: 01.08.2002
Příspěvků: 726

Re: Newbie Příspěvek č. 681 

bud si porid vsechny hracky a pripoj se .. a nebo zavolej do upc at ti namontujou cable modem

__________________

:::: whois -h whois.czfree.net 64550|grep ^descr

Old Post 05.11.2004 v 03:02
frodo je offline   Click Here to See the Profile for frodo   Find more posts by frodo   Click here to Send frodo a Private Message   Click Here to Email frodo   Visit frodo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
djdodo
CZNET

Registrován: 20.11.2002
Příspěvků: 1344

Re: Newbie Příspěvek č. 682 

__________________

http://shop.cznet.cz

Old Post 05.11.2004 v 07:42
djdodo je offline   Click Here to See the Profile for djdodo   Find more posts by djdodo   Click here to Send djdodo a Private Message   Click Here to Email djdodo   Visit djdodo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
djdodo
CZNET

Registrován: 20.11.2002
Příspěvků: 1344

foto Příspěvek č. 683 

__________________

http://shop.cznet.cz

Old Post 05.11.2004 v 07:45
djdodo je offline   Click Here to See the Profile for djdodo   Find more posts by djdodo   Click here to Send djdodo a Private Message   Click Here to Email djdodo   Visit djdodo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ViaDraco
Newbie

Registrován: 05.11.2004
Příspěvků: 5

Příspěvek č. 684 

Old Post 05.11.2004 v 09:46
ViaDraco je offline   Click Here to See the Profile for ViaDraco   Find more posts by ViaDraco   Click here to Send ViaDraco a Private Message     Visit ViaDraco's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
foxx
Newbie

Registrován: 18.11.2003
Příspěvků: 6

Question nováček Příspěvek č. 685 

Old Post 05.11.2004 v 10:55
foxx je offline   Click Here to See the Profile for foxx   Find more posts by foxx   Click here to Send foxx a Private Message   Click Here to Email foxx   Visit foxx's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
foxx
Newbie

Registrován: 18.11.2003
Příspěvků: 6

fotky Příspěvek č. 686 

kouknul jsem se na fotky a jsem primo v krasnym zaberu nevim od koho to je ale jsem primo na rane, jsou to ty cerveny strechy nastaveb ve sluzsky :-)

Tak kdyby byla moznost nakym zpusobem mne zapojit do komunity, tak bych urcite mel radost ...


Tom

Old Post 05.11.2004 v 10:59
foxx je offline   Click Here to See the Profile for foxx   Find more posts by foxx   Click here to Send foxx a Private Message   Click Here to Email foxx   Visit foxx's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
foxx
Newbie

Registrován: 18.11.2003
Příspěvků: 6

Příspěvek č. 687 

pohled číslo 7, 4tej barák

Old Post 05.11.2004 v 11:00
foxx je offline   Click Here to See the Profile for foxx   Find more posts by foxx   Click here to Send foxx a Private Message   Click Here to Email foxx   Visit foxx's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Passi
Junior Member

Registrován: 23.12.2001
Příspěvků: 208

Příspěvek č. 688 

__________________

-= InIt_0 =-

Old Post 05.11.2004 v 11:04
Passi je offline   Click Here to See the Profile for Passi   Find more posts by Passi   Click here to Send Passi a Private Message   Click Here to Email Passi   Visit Passi's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:42.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 37383940414243444546474849 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz