CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 8 > Karlín
123456789101112 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Nadlabak
Newbie

Registrován: 19.11.2002
Příspěvků: 7

Příspěvek č. 81 

Sobota mi taky vyhovuje. Za svetla to bude asi opravdu lepsi. A aspon budu mit vic casu na to, abych vymamil z majitele baraku klice od strechy.

Pavel (Pernerova)

Old Post 10.01.2003 v 18:12
Nadlabak je offline   Click Here to See the Profile for Nadlabak   Find more posts by Nadlabak   Click here to Send Nadlabak a Private Message   Click Here to Email Nadlabak     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
burlog
Newbie

Registrován: 12.09.2002
Příspěvků: 9

Příspěvek č. 82 

Mame problem ALP nebere telefon :(, ? asi nebude antena ?

ALPe ?

Old Post 10.01.2003 v 21:04
burlog je offline   Click Here to See the Profile for burlog   Find more posts by burlog   Click here to Send burlog a Private Message   Click Here to Email burlog     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pvl
Newbie

Registrován: 30.12.2002
Příspěvků: 15

alp Příspěvek č. 83 

pokud se pamatuju, tak Alp rikal, ze tu bude jeste v pondeli, tak snad mame jeste sanci.

Old Post 12.01.2003 v 08:47
pvl je offline   Click Here to See the Profile for pvl   Find more posts by pvl   Click here to Send pvl a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alp
Junior Member

Registrován: 11.06.2002
Příspěvků: 153

Příspěvek č. 84 

Omlouvam se vsem co eventualne merili v sobotu a patek ze to nefungovalo. PRes noc a celou sobotu jsme to nakonec preci jen dali dohromady. Timto se tedy omlouvam, navic jsem nemel cas brat telefon, takze pokud jste mi nekdo volali tak sorry. V kazdem pripade, je vse nachystano k vasemu mereni a eventualne muzeme neco malo omerit i dnes (nedele) tak po treti hodine.

Zatim a jeste jednou sorry
alp

Old Post 12.01.2003 v 09:01
alp je offline   Click Here to See the Profile for alp   Find more posts by alp   Click here to Send alp a Private Message     Visit alp's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
burlog
Newbie

Registrován: 12.09.2002
Příspěvků: 9

Příspěvek č. 85 

takze s tim nevim jak to bude s tim srazem, ale dva z karlina uz to maj odmereny a ja pravdepodobne dnes vecer. Ja nemam cisla na vsechny, tak bych doporucil vsem ostatnim aby zavolali ALPovi po 18:00 dnes (13.1.) a domluvily se primo s nim.

Old Post 13.01.2003 v 14:08
burlog je offline   Click Here to See the Profile for burlog   Find more posts by burlog   Click here to Send burlog a Private Message   Click Here to Email burlog     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tibor
Newbie

Registrován: 01.10.2002
Příspěvků: 10

Příspěvek č. 86 

Pokud je ta sobota stále aktuální, tak bych moh někdy kolem třetí odpoledne.

Old Post 17.01.2003 v 12:40
Tibor je offline   Click Here to See the Profile for Tibor   Find more posts by Tibor   Click here to Send Tibor a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pvl
Newbie

Registrován: 30.12.2002
Příspěvků: 15

sobota Příspěvek č. 87 

rekl bych, ze z tech karlinskejch lidi co byly na srazu, maj odmereno vsichni. Teda z tech co meli realnou sanci. Jeste byl nekdo z pernerky, ale ten na kostel nema sanci.

Pavel

Old Post 17.01.2003 v 13:34
pvl je offline   Click Here to See the Profile for pvl   Find more posts by pvl   Click here to Send pvl a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nadlabak
Newbie

Registrován: 19.11.2002
Příspěvků: 7

Příspěvek č. 88 

Z ty pernerky jsem ja. Odmereno jeste nemam a velmi po tom touzim. V sobotu ve tri mam cas.
Na kostel se pripojit nechci=nemuzu, ale podle podrobneho zkoumani ortofotomap jsem si temer jisty, ze pujde realizovat spoj na alp.holesovice (cca 1400m).
V pristupu na strechu mi brani pouze drobny hradwareovy problem - nemam dost dlouhy zebrik .

Nemate prosim nekdo z karlinaku v blizkosti namesti, tunelu ci krizikovy (M) k dispozici zebrik dlouhy aleson 2.5m? Nechci za cenu zivota studovat stabilitu systemu schody.na_nich_zidle.na_ni_zebrik.na_nem_ja.

Pripadne si ho pujdu koupit, ale kde ho pak budu skladovat to opravdu nevim - byt mam dost maly...

Tibore: jestli si dobre vzpominam, mas notebook s kartou. Je k dispozici take antena+potrebne kabliky?

Kdyby ted v sobotu doslo k mereni, jednalo by se z me strany o dva baraky v pernerce - ja a kamos o par cisel vedle.

Old Post 17.01.2003 v 13:57
Nadlabak je offline   Click Here to See the Profile for Nadlabak   Find more posts by Nadlabak   Click here to Send Nadlabak a Private Message   Click Here to Email Nadlabak     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tibor
Newbie

Registrován: 01.10.2002
Příspěvků: 10

Příspěvek č. 89 

Notes, kartu a pigtail mám. Antenu by sis musel sehnat sám. Pigtail mi končí konektorem N (mám M i F).
Kdybys sehnal anténu pošli mi PMko.

Old Post 17.01.2003 v 14:21
Tibor je offline   Click Here to See the Profile for Tibor   Find more posts by Tibor   Click here to Send Tibor a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pvl
Newbie

Registrován: 30.12.2002
Příspěvků: 15

pernerova Příspěvek č. 90 

Ahoj,

o zebriku ani nemluv Alp si u nas uzil, v nasem baraku mame zebrik kde obcas chybej 2 pricky .. blbe ale jeste se dalo
Naproti v baraku u BTS ale v zebriku chybeli pricky 3!!! a to uz bylo fakt silny kafe )

Jinak je hezky ze vidis na alp.holesovice ale Alp preci rikal, ze smerem karlin odtamtud neni natocena zadna antena, tak nevim co chces merit :(

Pavel

Old Post 17.01.2003 v 14:26
pvl je offline   Click Here to See the Profile for pvl   Find more posts by pvl   Click here to Send pvl a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
burlog
Newbie

Registrován: 12.09.2002
Příspěvků: 9

Příspěvek č. 91 

No kdyz se merilo u me povidal ALP cosi o tom ze pokud budu mit vetsi antenu, pak by mozna se ty z pernerky mohli chytit na me nejakym odrazem, ale ja tomu moc nerozumim a tak vam nechci davat planou nadeji. Takze se spis zeptejte odbornika.

Old Post 17.01.2003 v 14:30
burlog je offline   Click Here to See the Profile for burlog   Find more posts by burlog   Click here to Send burlog a Private Message   Click Here to Email burlog     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alp
Junior Member

Registrován: 11.06.2002
Příspěvků: 153

Příspěvek č. 92 

Panove s meremim na bod holesovice trosku krotte. Tenhle bod vam ani neumozni mereni a navic tam neni zadna antena smerem k vam. To se musi udelat nejak koordinovane. JSem ochoten antenu na zkousku na vas otocit, ale po dobu zkouseni nepojede link asi pro 50lidi, takze to musime udelat co nejrozumneji. Takze si udelejte popripade vsichni cas tuhle nedeli dopoledne, nejlip rano a domluvte se na nejakem jednom miste, ktere by melo videt nejlepe a ozvete se mi ...
alp

Old Post 17.01.2003 v 15:31
alp je offline   Click Here to See the Profile for alp   Find more posts by alp   Click here to Send alp a Private Message     Visit alp's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nadlabak
Newbie

Registrován: 19.11.2002
Příspěvků: 7

Příspěvek č. 93 

pvl: Hmm, nevim jestli to rikal nekdy pozdeji, kdyz jste mereili, ale na schuzce ve Vesuvu mi sam holesovice nabizel a v popisu nodu alp.holesovice v monitoru stoji: "Pokryti 4mi smerovymi parabolami. 1-smer ujezd (uplink) 2-smer palmovka 3-smer bohnice 4-smer karlin"

ve foru:
4*antena
-smer centrum mesta (uplink)
-smer karlinske namesti
-smer palmovka/vysocany
-smer kobylis a bulovka

take rikal ze nekdo z karlina je uz na holesovice pripojeny, podle informaci z fora a mapy typuju, ze je to Blaikie

Kdy to tedy alp rikal a co je na tom pravdy?

Old Post 17.01.2003 v 15:35
Nadlabak je offline   Click Here to See the Profile for Nadlabak   Find more posts by Nadlabak   Click here to Send Nadlabak a Private Message   Click Here to Email Nadlabak     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nadlabak
Newbie

Registrován: 19.11.2002
Příspěvků: 7

Příspěvek č. 94 

vida, nez clovek napise reply...

Old Post 17.01.2003 v 15:37
Nadlabak je offline   Click Here to See the Profile for Nadlabak   Find more posts by Nadlabak   Click here to Send Nadlabak a Private Message   Click Here to Email Nadlabak     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alp
Junior Member

Registrován: 11.06.2002
Příspěvků: 153

Příspěvek č. 95 

nikdo z karlina na holesovice pripojen neni. Informace v monitoru je z doby, kdy na karline nebylo apecko. Anteny tam sice jsou prichystane k vyuziti, ale nejsou u nich aktivni prvky a momentalne nemam zadne k dispozici a vzhledem k pocasi bych je tam stejne nedaval ... na schuzce jsem rikal ze pripojeni do helesek mozne je, ale ze to neni tak jednoduche. Dokonce jsem dost durazne rikal, ze je tato cast site blokovana pro nahodne navstevniky a tim i tedy mereni. Pokud o tom hodlate nekdo pochybovat tak si muzete .... to vsechno delat sami ... a rvat si do toho i ty penize .... a pak se nechat jeste buzerovat ...
alp

Old Post 17.01.2003 v 15:55
alp je offline   Click Here to See the Profile for alp   Find more posts by alp   Click here to Send alp a Private Message     Visit alp's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nadlabak
Newbie

Registrován: 19.11.2002
Příspěvků: 7

Příspěvek č. 96 

Alpe promin, o tvych slovech nepochybyju, od nikoho nic nevyzaduju, ja jsem v pohode a klidu a preju ostatnim totez.

Touzim jen po pripojeni na sit, nikoli ovsem za cenu necich nervu, je to muj problem a kdyz mi nekdo muze a chce pomoci tak to vitam, stejne jako ja chci pomoct zase dalsim, pujde-li to jenom trochu.

Reagoval jsem predtim na pvl a tvuj prispevek jsem si precetl az po odeslani. Jde jen o vyjasneni skutecne situace a odfiltrovani informacniho sumu.
Zadny duvod k negativnim emocim...

Uvazoval jsem o vybudovani lokalniho APcka, kterym bych malym vykonem smerovkou pokryl nestatnou pernerku (smerem od mne k autobusaku), ktera nema na pripojeni ke kostelu sanci.

Moje poloha je v monitoru pod jmenem "perneruv.stin". K alp.holesovice to je cca 1400m. Pripadne testovani spojeni do holesovic se asi tyka jen mne, takze dohoda by mela byt snadna, jen Tiboruv notebook a karta by asi byly zapotrebi. Ale nataceni anteny, ktere by docasne odpojilo 50 lidi mi pripada trochu krute... Tak nevim.

Pavel

Old Post 17.01.2003 v 16:39
Nadlabak je offline   Click Here to See the Profile for Nadlabak   Find more posts by Nadlabak   Click here to Send Nadlabak a Private Message   Click Here to Email Nadlabak     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:26.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
123456789101112 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz