CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Žumpa > Uhříněves
« 545556575859606162
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
TomášT
Junior Member

Registrován: 21.05.2004
Příspěvků: 104

Příspěvek č. 945 

Uhlan je pravnicka osoba stejne jako HMNet
Ty jsi Karle fyzicka osoba (a stejne uz clen)

Ale to neni na reseni v tehle konferenci - detaily by ti povedel Honza Janda.

Jinak nemusis mit strach, že tě někdo šidí - finanční podmínky pro tebe, pro HMNet a pro Uhlan jsou stejné.

Naposledy upravil TomášT 24.05.2005 v 14:30

Old Post 24.05.2005 v 14:20
TomášT je offline   Click Here to See the Profile for TomášT   Find more posts by TomášT   Click here to Send TomášT a Private Message   Click Here to Email TomášT     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xbarp27
Newbie

Registrován: 04.02.2004
Příspěvků: 40

... Příspěvek č. 946 

Old Post 24.05.2005 v 14:26
xbarp27 je offline   Click Here to See the Profile for xbarp27   Find more posts by xbarp27   Click here to Send xbarp27 a Private Message   Click Here to Email xbarp27     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gookin
Senior Member

Registrován: 18.01.2003
Příspěvků: 517

Příspěvek č. 947 

__________________

Old Post 24.05.2005 v 14:33
Gookin je offline   Click Here to See the Profile for Gookin   Find more posts by Gookin   Click here to Send Gookin a Private Message     Visit Gookin's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Red
Former as MikeRoland

Registrován: 17.04.2004
Příspěvků: 584

User is Mapper

Příspěvek č. 948 

Kdo je kontaktní osoba v technických zaležitostech a kdo je předseda klubu uhlan?
Na jaký informační zdroj mám odkázat lidi, kteří by se na Vás v uhříněvsi chtěli (ev.) připojit?

__________________

Já jsem jenom malej blázen...

-----Ursprüngliche Nachricht-----
Von: Ernst Ingmar Bergman <ingmar.bergman@coopergay.cz>
Gesendet: 16-2, 2:14

Old Post 24.05.2005 v 14:56
Red je offline   Click Here to See the Profile for Red   Find more posts by Red   Click here to Send Red a Private Message   Click Here to Email Red   Visit Red's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 949 

Mne nešlo o to kdo kde co proč a jak mne šlo o to že, jak napsal Gookin Uhlan má své stránky a tam já ted budu chodit na moudra dvakrát denně měněný názory to je vše co jsem potřeboval vědět Takže tu debatu asi nekdo mimo toho odkazu splitně te jako Off Topic nebo Flame v mém případě.
Mike Roland odpověd viz Gookin.

Zdravím Karel

__________________

Old Post 24.05.2005 v 16:00
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Red
Former as MikeRoland

Registrován: 17.04.2004
Příspěvků: 584

User is Mapper

Příspěvek č. 950 

__________________

Já jsem jenom malej blázen...

-----Ursprüngliche Nachricht-----
Von: Ernst Ingmar Bergman <ingmar.bergman@coopergay.cz>
Gesendet: 16-2, 2:14

Old Post 24.05.2005 v 19:35
Red je offline   Click Here to See the Profile for Red   Find more posts by Red   Click here to Send Red a Private Message   Click Here to Email Red   Visit Red's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
raptik
Junior Member

Registrován: 11.02.2003
Příspěvků: 267

Příspěvek č. 951 

__________________

Old Post 24.05.2005 v 19:39
raptik je offline   Click Here to See the Profile for raptik   Find more posts by raptik   Click here to Send raptik a Private Message   Click Here to Email raptik   Visit raptik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
raptik
Junior Member

Registrován: 11.02.2003
Příspěvků: 267

Příspěvek č. 952 

__________________

Old Post 24.05.2005 v 19:46
raptik je offline   Click Here to See the Profile for raptik   Find more posts by raptik   Click here to Send raptik a Private Message   Click Here to Email raptik   Visit raptik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 953 

__________________

Old Post 24.05.2005 v 20:58
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Red
Former as MikeRoland

Registrován: 17.04.2004
Příspěvků: 584

User is Mapper

Příspěvek č. 954 

__________________

Já jsem jenom malej blázen...

-----Ursprüngliche Nachricht-----
Von: Ernst Ingmar Bergman <ingmar.bergman@coopergay.cz>
Gesendet: 16-2, 2:14

Old Post 24.05.2005 v 21:08
Red je offline   Click Here to See the Profile for Red   Find more posts by Red   Click here to Send Red a Private Message   Click Here to Email Red   Visit Red's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 955 

Tak pro příští flame navrhuji vlákno kyjí je tam celkem nuda
Je tu nákej MOD co funguje DDDDDDDDoooooooooooocccccccccuuuuuuuuuuu, GGGGGGGGGGOOOOOOOKKKKKKIINNéééééééééééééééé splitně to to je to tak offtopic že víc offtopic to bejt nemůže. To splitnutí mimo ten odkaz dikes Karel

PS: Dám sem aspon tento hodnotný příspěvek a to vítání nových "občánků"a to po cca 3 denním zkušebním provozu si dovoluji Vám představit a přivítat v cloudu Jihovýchod první AP z Horních Počernic 10.41.0.40 owner: Wich název:Tomáš Markovič.
takže až budete přijíždet po dálnici od Poděbrad tak si zkuste chytit kanál 2 vertikálně .
Dále AP Kyje prošlo definitivní finální úpravou AP6 je chytitelné v okruhu cca 3-4 km s intenzitou okolo 90 dBm (netstumbler) AP6a je dostupné v okruhu cca 500m severním smerem. Zestabilizovány byli linky smerem na černý most a horní počernice Laktos a jahodnici. Jednám s Edorasem na znovukonekt linku styx<>kyje link má fyzicky vybavení nikoliv nastavení spojení nyní to je na Edorasovi. Zrychlilo by nám to propojení na HUBy třeba Letnan kde jsem dnes koukal že, bylo okolo 50 lidí a bylo opravdu z čeho vybírat . Zvlášt když se naloguje Dědek je škoda že, Connection nám to ořezává na Styxovi informoval jsem Simandla i Edorase. Tak trochu novinek ze severnější části cloudu JV. Zdraví Karel

__________________

Naposledy upravil kabelnet 24.05.2005 v 21:57

Old Post 24.05.2005 v 21:37
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gookin
Senior Member

Registrován: 18.01.2003
Příspěvků: 517

Příspěvek č. 956 

__________________

Old Post 24.05.2005 v 22:58
Gookin je offline   Click Here to See the Profile for Gookin   Find more posts by Gookin   Click here to Send Gookin a Private Message     Visit Gookin's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Red
Former as MikeRoland

Registrován: 17.04.2004
Příspěvků: 584

User is Mapper

Příspěvek č. 957 

Na vědomí se dává, že bylo rozjednáno několik dalších pokusů o peer mezi některým z nodů AS64880 na území Uhříněvsi a klubem Uhlan. Pouze považuji za nutné informovat, že Uhlan nebyl mým návrhem nijak nadšený a, dle mého skromného názoru, mi byly házeny klacky pod nohy.
Situace se mi nelíbí a některé výroky zatím nejmenovaných členů byly dost proti myšlenkám CZFree (ohledně peeru a routovaní CZFree, otázky typu "K čemu by nám to bylo?", "Proč?", "Zaplatil bys naši stranu spoje?", "Musel bys na radě předložit na písemný návrh a projekt" (peer je naplánovaný již několik měsíců).
Netvrdím, že je to postup v rozporu se stanovami sdružení, jen jsem čekal lepší odezvu při iniciativě budování linek, s plánovanou využitelností výhradně pro CZFree (tedy žádné obchody s internetem). Budování této linky přitom není nějaká zbytečnost, v současné situaci skoro ani neprojde ping mezi dvěma AP vzdálenými 50 m a s přímou viditelností, což je ostuda.

Žádám lidi z klubu Uhlan, aby se zdrželi obligátních flejmů na moji osobu.

__________________

Já jsem jenom malej blázen...

-----Ursprüngliche Nachricht-----
Von: Ernst Ingmar Bergman <ingmar.bergman@coopergay.cz>
Gesendet: 16-2, 2:14

Naposledy upravil Red 05.06.2005 v 17:56

Old Post 05.06.2005 v 17:48
Red je offline   Click Here to See the Profile for Red   Find more posts by Red   Click here to Send Red a Private Message   Click Here to Email Red   Visit Red's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krk
Junior Member

Registrován: 11.02.2004
Příspěvků: 101

re Příspěvek č. 958 

Old Post 05.06.2005 v 18:55
krk je offline   Click Here to See the Profile for krk   Find more posts by krk   Click here to Send krk a Private Message   Click Here to Email krk     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 959 

pánové, dovolím si na toto tady také reagovat. Za dobu co jsem v CZFree tak jsem se setkal s nejedním negativním projevem co se týká propojení v přesně podobné věci jak popisuje Red. Tím se ale, Reda nezastávám Je to každého volba jestli se chce spojit nebo ne. I já mám lokality kde se prostě nechci spojit budiž mne ku cti a obhajobě že sejedná o AS která jsou zralá na přejití na NON-CZFree.
Ale dále přijde mne to jako rozpoutávání flame opět na téma vzali jste si Inet jinde a ne odkud bere AS64880 když se to testovalo tak to ani tak nechodilo jak bylo slíbeno ale, to už se probralo tuším jinde. Proto se stalo co se stalo a net se bere jinde.
Rede dovolím si tu oponovat Edoras mne přislíbil že, zařídí Peerování mezi Kyjema a Styxem a opět čekám měsíc :( celkem už na ten peerovací spoj čekám přes půl roku přijde ti to v pohodě fakticky to chodilo cca necelej měsíc. přitom jste sami proti sobě přetěžujete si linky s jižáku. Rede a nikde o tom nepíšu až ted.
takže můj závěr je tento nechte to uzrát a investujte čas, sílu a finance tam kde to půjde.
2Red spojení Dubecz<>Královice není možné ne že nechci ale, prostě z geografických poměrů. Česky - kopec kterej je o 50 metrů vejš a má cca 5 km2 odkopávat nemůžu. Nicméně pokud mne vyjde jedna věc slibuju že v cca 7-8/05 bude možné jeden spoj realizovat.
A ještě k tomu inetu. Rede zkus se zamyslet nad tím kdo tu s Inet neprodává. Troufl bych si tvrdit že tu jsou dvě skupiny lidí ti co mají dost peněz a staví to jen tak pro radost. Pak jsou tu lidi pro které by to bylo neúnosné a prodávájí Inet aby to nebraly z rozpočtu rodiny nebo rodičů případně si někteří i něco vydělaly. takže k tomu pokud vím tak Inet v lokalitě o které se baví at té vaší nebo té jihovýchodní se prodává a jej jedno jak se to nazve.
ATto mne připomělo to co píšu výše a spíš je to na zamyšlení na tvé straně když odběrem inetu se podminuje setrvání na node pro traficcd CZFree takž e Rede co je vlastně CZFree to jak tvrdíš ty že to není o Netu a nebo váš provider kterej si to podminuje Inetem a pak tahajte Czfree ???????????????????
Zdravím Karel

__________________

Naposledy upravil kabelnet 05.06.2005 v 21:11

Old Post 05.06.2005 v 21:03
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 960 

Rede tento tvůj post mne přijde jako pokus o alibi na vstoupenído Uhřiněvse obvinováním že, nikdo nechce od nich peerovat si přístup nezajistíš a spíš se dočkáš postavení DJ Doda na proseku.
jinak se tu veřejně doznáváš k tomu že, provozuješ Ap v Uhřiněvsi mohu se zeptat který rozsah z 10.41 využíváš a kdo ti ho dal?? pokud vím tak ti nikdo rozsah nedal a využíváš tam nejaký který neznáme protože ho ani nedokumentuješ.
takže v první řadě si uvědom že, by jsis měl udělat pořádek před vlastním Prahem než začneš kritizovat druhé funguješ v cloudu Jihovýchod a hlásíš tu cosi o CZFree ale, ani nemáš rozsahy z CZFree zvláštní.
Tímto názorem se nezastávám nikoho ale, trocha pořádku neuškodí.
Rede toto jsem ti psal už jednou ad ty rozsah dodnes jsis o ně neřekl.
Co setýká cloudu jihovýchod domluvou mezi team lídry a pár dalších lidí v nonstopu a nejen tam bylo domluveno že ccca od úvalska až k průhonicům sousedí cloud jihovýchod po hranicích města Prahy s cloudem říčan pokud se nedohodne jinak.
Zdraví Karel

__________________

Old Post 05.06.2005 v 21:24
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:39.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 545556575859606162  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz