CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 9 > Prosek
« 64656667686970717273747576 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
simandl
zástupce 10.33

Registrován: 15.07.2002
Příspěvků: 1219

Re: :route: Příspěvek č. 1105 

__________________

Naposledy upravil simandl 10.02.2005 v 15:33

Old Post 10.02.2005 v 15:19
simandl je offline   Click Here to See the Profile for simandl   Find more posts by simandl   Click here to Send simandl a Private Message   Click Here to Email simandl   Visit simandl's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
simandl
zástupce 10.33

Registrován: 15.07.2002
Příspěvků: 1219

Re: Re: :route: Příspěvek č. 1106 

__________________

Old Post 10.02.2005 v 16:08
simandl je offline   Click Here to See the Profile for simandl   Find more posts by simandl   Click here to Send simandl a Private Message   Click Here to Email simandl   Visit simandl's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
washeck
Newbie

Registrován: 23.08.2002
Příspěvků: 59

Re: info ze srazu Příspěvek č. 1107 

Old Post 12.02.2005 v 20:28
washeck je offline   Click Here to See the Profile for washeck   Find more posts by washeck   Click here to Send washeck a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oook
Senior Member

Registrován: 28.06.2002
Příspěvků: 2325

Re: Re: info ze srazu Příspěvek č. 1108 

__________________

Nemam rad Jestirky (vcetne popiracu Holocaustu a 9/11).

Old Post 13.02.2005 v 17:26
oook je offline   Click Here to See the Profile for oook   Find more posts by oook   Click here to Send oook a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
simandl
zástupce 10.33

Registrován: 15.07.2002
Příspěvků: 1219

Re: Re: info ze srazu Příspěvek č. 1109 

__________________

Old Post 14.02.2005 v 09:35
simandl je offline   Click Here to See the Profile for simandl   Find more posts by simandl   Click here to Send simandl a Private Message   Click Here to Email simandl   Visit simandl's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Páteře na Proseku Příspěvek č. 1110 

__________________

Old Post 14.02.2005 v 23:01
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dan_tencl
Senior Member

Registrován: 07.11.2003
Příspěvků: 813

spoj do NCX Zapy Příspěvek č. 1111 

spoj do ncx33 bezi, ale zlobi mne sitovka v Platónovi (routru czely), omlouvam se za delsi vypadek. Snad v utery s tim neco provedu.

utery : uz to je ok. hurá.

__________________

czela.net, NFX.

Naposledy upravil dan_tencl 15.02.2005 v 13:51

Old Post 14.02.2005 v 23:15
dan_tencl je offline   Click Here to See the Profile for dan_tencl   Find more posts by dan_tencl   Click here to Send dan_tencl a Private Message   Click Here to Email dan_tencl     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mage111
Newbie

Registrován: 31.10.2003
Příspěvků: 56

Příspěvek č. 1112 

Karel:ad link Reaper<>Kabel: tady je problem,ze reaperovi se uz do routeru nevejde zadna karta,uz jsme to resili kvuli optice v letnanech...Je tam potreba dat dalsi router...

__________________

Be free,if you can!

Old Post 15.02.2005 v 13:46
mage111 je offline   Click Here to See the Profile for mage111   Find more posts by mage111   Click here to Send mage111 a Private Message   Click Here to Email mage111     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bratrk
Junior Member

Registrován: 20.12.2002
Příspěvků: 141

Příspěvek č. 1113 

Old Post 15.02.2005 v 16:48
bratrk je offline   Click Here to See the Profile for bratrk   Find more posts by bratrk   Click here to Send bratrk a Private Message   Click Here to Email bratrk   Visit bratrk's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
medlin
Newbie

Registrován: 09.03.2003
Příspěvků: 6

Potíže s připojením Příspěvek č. 1114 

Zdravím,
mam problém s připojením k Yenikovi. Začlo to asi před měsícem a zatím se mi to nepovedlo vyřešit.
Počítač se připojí, vše funguje perfektně, ale po několika minutách (když mám štěstí tak i déle) spojení spadne. Někdy trvá výpadek krátce, někdy se mi nepodaří navázat spojení několik minut.Yenik se mi někdy úplně ztratí, ale jiné antény vidím, jindy vidím i Yenika, ale nemůžu se k němu připojit. Po několika minutách se připojím a vše se opakuje. Používám W2K nebo Suse Linux 9. V obou OS je to stejné, ve Windows navíc počítač při opětném připojování asi na minutu uplně zatuhne (vytížení CPU 100 %).WiFi karta je Minitar Chipset Ralink. Anténa Yagi. Připojuji se k Yenikovi z Letňan na vzdálenost asi 2 km. Asi půl roku to fungovalo perfektně, úroveň signálu relativně vysoká. Jen jsem si všimnul, že se připojuji jen rychlostí 5,5 Kbps. Dříve to bylo určitě 11 kbps. Podle wifimonitoru na Yenikovi je to ale stejné i pro ostatní.
Neumíte mi někdo poradit? Zkoušel jsem všemožné konfigurace PC, karty i různé směry antény.

Díky

Chtěl jsem napsat příspěvek k vlaknu Yenik, ale nepodařilo se mi to. Stále to chce přihlášení (před napsáním i po něm), ale příspěvek nevloží.

Old Post 16.02.2005 v 08:36
medlin je offline   Click Here to See the Profile for medlin   Find more posts by medlin   Click here to Send medlin a Private Message   Click Here to Email medlin     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fen
Junior Member

Registrován: 03.02.2003
Příspěvků: 234

Re: Potíže s připojením Příspěvek č. 1115 

__________________

Fén
#Prosek je město, a to je tam...#
http://www.zrusmekomunisty.cz

Old Post 16.02.2005 v 10:18
fen je offline   Click Here to See the Profile for fen   Find more posts by fen   Click here to Send fen a Private Message   Click Here to Email fen     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TBS
Newbie

Registrován: 06.01.2003
Příspěvků: 2

Re: potíže s připojením Příspěvek č. 1116 

Kartou to asi nebude, mám ten samej problém, kartu Z-COM XI-626 a Yenika cca 300m. Zdá se mi, že to začne odpojovat při větším počtu klientů než 8, v noci mezi 2. a 7. hod. to jede v pohode. Ze by Yenik nestihal ?

Old Post 16.02.2005 v 11:37
TBS je offline   Click Here to See the Profile for TBS   Find more posts by TBS   Click here to Send TBS a Private Message   Click Here to Email TBS     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
simandl
zástupce 10.33

Registrován: 15.07.2002
Příspěvků: 1219

různé info Příspěvek č. 1117 

Ahoj,
na yenika mam PII 400 od Mastera takze až dobastlim resetátor tak router upgrejdnu.
To odpojování z AP nevim čím je. Zkuste mi prosím poslat přesné časy kdy to proběhlo a já se kouknu do logů na routeru.

ad psaní do connected.czf - taky mi to zlobí ale jen v některých prohlížečích. Bude možná problém s cookies a nebo s něčím takovým.
V mozille na fedoře 1, kterou stále ještě používám, to chodí jak má. Na tyhle trable jsem narazil až při koketování s fc3.
Ve fedoře 3 mi Mozilla a Firefox zlobí stejně jako medlinovi ale konqueror funguje v pohodě a příspěvky psát lze. Myslel jsem že jsem sám s tímhle problémem

Včera jsem byl ve firmě Multilanpro Veltrusská 559 (50m od nodu mac na jih) kde je herna na pozvání majitele a ten mi řekl že mají zájem propojit jejich iGW s naší sítí. Jde o ISP a klasicky by nabízeli inet (něco jako 512ku za 500Kč) stejně jako connection.cz a cznet.cz
Já se budu snažit udělat na ně link z jablonecké a jak jsme se bavili tak mají zájem udělat linky i na jiné routery v naší síti.
Zatím prý mají konektivitu 3Mibps z nextry až na střechu paneláku kde je nód deda.

Connection.cz odmontoval z cerneho miracle a nahrazuje ho "něčím jiným" (ňáký fswa na 10G nebo co) co by prý mělo jet rychleji a nebude to prý tak drahé na provoz. Zatím se jim ale ten nový link nedaří rozjet. Celé to prakticky teď supluje spoj jablonka-styx.

hezký den

__________________

Old Post 16.02.2005 v 15:00
simandl je offline   Click Here to See the Profile for simandl   Find more posts by simandl   Click here to Send simandl a Private Message   Click Here to Email simandl   Visit simandl's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Virnik
Senior Member

Registrován: 13.01.2004
Příspěvků: 604

Příspěvek č. 1118 

ad FC3 a connected.czf:

FC3 mam tez, problem jsem mel take. a stale mam, ale vim kde je problem a jak jej obejit. Firefox ma totiz chybu. Konqueror i Mozilla Suite jede krasne, ale novy firefox blbne, a to sice ve sprave cookies. Staci zmenit user agenta, tzn nechat jej, aby se prohlasoval za neco jienho, treba za operu, nebo IE
(nemam s tim moc zkusenosti, proste jsem to prehodil a slo to)

co se FC3 tyce, osvedcila se jako router, tak i jako GameServer. stable je dost, vse chodi jak se ocekava.

skoda ze se neda instalovat i jinak, to ze se na router naserou knihovny X serveru, a ze mc je s podporou X, i kdyz jej potrebuju jen pro prikazak je strasny.
vytkl bych tak systemu snad jen prilisnou velikost a zaber disku.

__________________

V.I.R.N.I.K: Vigiliant Individual Responsible for Nocturnal Infiltration and Killing
Resistance is, and always has been futile...

Old Post 17.02.2005 v 09:27
Virnik je offline   Click Here to See the Profile for Virnik   Find more posts by Virnik   Click here to Send Virnik a Private Message   Click Here to Email Virnik   Visit Virnik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
covex
Member
zastupce cloudu 10.18


Registrován: 26.07.2002
Příspěvků: 234

Ad connected.czf a problemy s prispivanim Příspěvek č. 1119 

Bohuzel se na connected od nas nedostanu takze to nemuzu otestovat, nicmene je mi divne ze toto forum vam pravdepodobne funguje normale ale connected ne - domnival jsem se ze jsou to v podstate stejne aplikace.

Pokud by to nefungovalo jen ve FF dalo by se predpokladat ze je to rozdily mezi FF a MS (mozilla suite), ktere tu jsou - a to predevesim v nastaveni bezpecnostnich politik, kde FF je mnohdy o neco prisnejsi.

Zmenu User Agenta mi do toho moc nezapada (FF snad ani v defaultni instalaci neumi useragenta menit), navic tato zmena se tyka pouze identifikace kterou prohlizec odesila serveru. Pokud na ni forum nejak reaguje, znamena to ze je tam kod pro ruzne typy prohlizecu a to neni dobra praxe.

Dalsi co bych zkusil je zalozit si v prohlizeci kde to nefunguje novy profil (./firefox -P) a nasledne si v nem pohrat s nastavenim v about:config tykajici se cookies (vyfiltrujte si cookie).

Zahodno je take podivat se do spravce cookies (ve FF je to v sekci soukromi) a podivat se na zoubek cookie ktere forum posila - jednak jesli neni nejaky problem s domenou nebo IP ze ktere cookie prijde a kterou pak hleda forum pri pokusu o autentizaci a pak take na obsah cookie (exporace atd.).

Naposledy upravil covex 17.02.2005 v 11:31

Old Post 17.02.2005 v 10:38
covex je offline   Click Here to See the Profile for covex   Find more posts by covex   Click here to Send covex a Private Message     Visit covex's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mage111
Newbie

Registrován: 31.10.2003
Příspěvků: 56

Příspěvek č. 1120 

<offtopic>
virnik:proto je lepsi treba Debian,kde si jde skutecne vybrat,co presne chces za balicky
ale nechci vyvolavat hadky,kazdej ma oblibenyho neco...
</offtopic>

btw:Mozilla 1.7.5 v Debianu na connected bez problemu

__________________

Be free,if you can!

Naposledy upravil mage111 17.02.2005 v 15:28

Old Post 17.02.2005 v 15:22
mage111 je offline   Click Here to See the Profile for mage111   Find more posts by mage111   Click here to Send mage111 a Private Message   Click Here to Email mage111     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:58.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 64656667686970717273747576 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz