CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 9 > Prosek
« 70717273747576777879808182 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
simandl
zástupce 10.33

Registrován: 15.07.2002
Příspěvků: 1219

Re: I já bych chtel do CZF Příspěvek č. 1201 

__________________

Old Post 07.06.2005 v 16:04
simandl je offline   Click Here to See the Profile for simandl   Find more posts by simandl   Click here to Send simandl a Private Message   Click Here to Email simandl   Visit simandl's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
simandl
zástupce 10.33

Registrován: 15.07.2002
Příspěvků: 1219

sraz tenhle čtvrtek Příspěvek č. 1202 

__________________

Naposledy upravil simandl 20.06.2005 v 13:30

Old Post 20.06.2005 v 13:21
simandl je offline   Click Here to See the Profile for simandl   Find more posts by simandl   Click here to Send simandl a Private Message   Click Here to Email simandl   Visit simandl's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
simandl
zástupce 10.33

Registrován: 15.07.2002
Příspěvků: 1219

změna místa srazu Příspěvek č. 1203 

__________________

Old Post 23.06.2005 v 18:01
simandl je offline   Click Here to See the Profile for simandl   Find more posts by simandl   Click here to Send simandl a Private Message   Click Here to Email simandl   Visit simandl's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 1204 

Toto jsem bohužel nezachytuil přijel jsem na Bobovou dráhu tam nikdo nic nevěděl :( Takže asi až další sraz nebo pokud byla malá účast jsem pro náhradní sraz například za týden.
Jinak nic proti ale, bobová dráha mne přijde vcelku dost drahá. To by bylo více podniků kde Jídlo a pivko je minimálně o třetinu levnější obsluha rychlejší atd.
Zdravím Karel

__________________

Old Post 24.06.2005 v 00:05
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fen
Junior Member

Registrován: 03.02.2003
Příspěvků: 234

RMAN Příspěvek č. 1205 

Tož už několik dní má signal od Rmana velikost 0. Nevíte co se děje. Občas naskenuju Essid jako SKY_neco, na 3 kanálu. Rman běžel na 5 není tohle ten problém?

__________________

Fén
#Prosek je město, a to je tam...#
http://www.zrusmekomunisty.cz

Old Post 24.06.2005 v 14:49
fen je offline   Click Here to See the Profile for fen   Find more posts by fen   Click here to Send fen a Private Message   Click Here to Email fen     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
simandl
zástupce 10.33

Registrován: 15.07.2002
Příspěvků: 1219

Re: RMAN Příspěvek č. 1206 

__________________

Old Post 24.06.2005 v 15:28
simandl je offline   Click Here to See the Profile for simandl   Find more posts by simandl   Click here to Send simandl a Private Message   Click Here to Email simandl   Visit simandl's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
djdodo
Old Post 24.06.2005 17:30
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] (Moderated by simandl) Příspěvek č. 1207 
r-man
Junior Member

Registrován: 09.08.2002
Příspěvků: 124

Ruseni Příspěvek č. 1208 

Old Post 25.06.2005 v 10:54
r-man je offline   Click Here to See the Profile for r-man   Find more posts by r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Click Here to Email r-man     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r-man
Junior Member

Registrován: 09.08.2002
Příspěvků: 124

Unhappy DHCP relay Příspěvek č. 1209 

Tak jsem zapojil a zprovoznil Ovislink zapujceny od Simy, bezi na kanale 13, a Pilbovi i George.001 to jede.

Problem je vsak v tom, ze pokud se maji dostat na net, musi byt na ovisu zapnuta volba DHCP relay (ovis preposila dhcp pozadavky od klientu na adresu ktera se mu urci, dal jsem tam 10.33.3.1 a nebo 10.33.3.129, coz je bud sitovka, do ktere je zapojenej switch na kterym je ovis, nebo ipcko puvodni xi626, na ktere bezelo puvodni AP)....Jenze moje DHCP je konfigurovany tak, ze jakejkoliv pozadavek na prideleni IP co prijde pres sitovku, udeluje v rozsahu 10.33.3.40-50 (myslim), coz v praxi znamena, ze vsichni muzou na net jenom ve sdilenym pasmu, protoze u providera maji registrovanou svoji puvodni IP.

Poradite co s tim, aby se nemuselo nic menit u providera? (protoze jinak by se tam stejne veslo jen 10 lidi...)

Old Post 25.06.2005 v 13:56
r-man je offline   Click Here to See the Profile for r-man   Find more posts by r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Click Here to Email r-man     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oook
Senior Member

Registrován: 28.06.2002
Příspěvků: 2325

Re: DHCP relay Příspěvek č. 1210 

__________________

Nemam rad Jestirky (vcetne popiracu Holocaustu a 9/11).

Old Post 25.06.2005 v 23:24
oook je offline   Click Here to See the Profile for oook   Find more posts by oook   Click here to Send oook a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 1211 

V interfaces skopíruj si kolonku pro 626 a vytvoř novou pro Eth vymazáním údajů pro 626 a pokud si vzpomínám dobře sít masku atd. necháš změníš pouze 626 za Eth a vymažeš mod 626. Kolonku s údaji pro 626 zaremuj.
Dalo by se to i tak že by jsi to přepsal ale 626 by jsi asi musel vyndat a určitě by to udělalo bordel.
Ovis nebude krom vysílání dělat nic a routovat to bude routr.
zdravím Karel
PS postup je pro debian jak je to u Redu si nejsem jistý možná podobně. Pro podrobnější info zkontaktuj na ICQ Gookina nebo Raptika.(nezaručuju že, budou mít čas a Red není jejich specializace)

__________________

Naposledy upravil kabelnet 26.06.2005 v 12:44

Old Post 26.06.2005 v 12:39
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
simandl
zástupce 10.33

Registrován: 15.07.2002
Příspěvků: 1219

Re: sraz tenhle čtvrtek Příspěvek č. 1212 

__________________

Old Post 27.06.2005 v 15:45
simandl je offline   Click Here to See the Profile for simandl   Find more posts by simandl   Click here to Send simandl a Private Message   Click Here to Email simandl   Visit simandl's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 1213 

Zdravím,
je blbé že, jsem neměl v danou chvíli kredit a spěchal jsem jinam - nevadí. plánuji v Letňanech poblíže reapera stavbu AP. Tímto poteče jak CZFree tak i Inet.

Co z toho plyne následující:
1) Připojí se Jablonka přes AP Kabel.
2) Chtěl se připojit oook Přezletice.
3) Má zájem MaD.
4) Vinoř má také zájem.

Dále tudy vznikne propojení na node Kyje a dále na žižkov a jižní Město at přes HMNet tak přes Styxe.

Jinak snahy o propojení na winel mne překvapují protože jste mne všichni tvrdili loni že, to je blbost a to i přestože jsem to projednal s plntem. A dvacet hopů nebylo tak moc . no vidím že, na má slova přece jen došlo .
Zdravím Karel

__________________

Old Post 27.06.2005 v 15:58
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Virnik
Senior Member

Registrován: 13.01.2004
Příspěvků: 604

Příspěvek č. 1214 

To je vsechno hezke, ale u BratrK neni volny kanal. Netusim jak to chces udelat. Pres 2Mb/s linku z Vinore do Letnan na Bratrk.sv neni volna linka, ty 2Mb/s jsou prakticky jen a pouze czf traffic. Kdyby tudy tekl net, nehli bychom se.

__________________

V.I.R.N.I.K: Vigiliant Individual Responsible for Nocturnal Infiltration and Killing
Resistance is, and always has been futile...

Old Post 28.06.2005 v 07:38
Virnik je offline   Click Here to See the Profile for Virnik   Find more posts by Virnik   Click here to Send Virnik a Private Message   Click Here to Email Virnik   Visit Virnik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oook
Senior Member

Registrován: 28.06.2002
Příspěvků: 2325

Příspěvek č. 1215 

__________________

Nemam rad Jestirky (vcetne popiracu Holocaustu a 9/11).

Old Post 28.06.2005 v 12:21
oook je offline   Click Here to See the Profile for oook   Find more posts by oook   Click here to Send oook a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Virnik
Senior Member

Registrován: 13.01.2004
Příspěvků: 604

Příspěvek č. 1216 

to je vychodisko. libi se mi

__________________

V.I.R.N.I.K: Vigiliant Individual Responsible for Nocturnal Infiltration and Killing
Resistance is, and always has been futile...

Old Post 28.06.2005 v 12:33
Virnik je offline   Click Here to See the Profile for Virnik   Find more posts by Virnik   Click here to Send Virnik a Private Message   Click Here to Email Virnik   Visit Virnik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:09.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 70717273747576777879808182 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz