CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 9 > Prosek
« 72737475767778798081828384 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
r-man
Junior Member

Registrován: 09.08.2002
Příspěvků: 124

Wink reklama Příspěvek č. 1233 

NEDELAM NIKOMU REKLAMU!!!!!!!!!!!!...nemam s nima nic spolecnyho, a psal jsem je zde jen proto, kdyby bylo potreba se domluvit abychom se vzajeme nerusili.....ted jsi me normalne urazil, a za trest si dame panaka, az budem na nejakym srazu :-)

Old Post 06.07.2005 v 13:40
r-man je offline   Click Here to See the Profile for r-man   Find more posts by r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Click Here to Email r-man     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 1234 

Velmi hluboce se omlouvám a výzvu na souboj přijímám.


REPETE NABÍDKY S MALÝM DODATKEM:

Rovnou doporučuji že, tento Inet a místo připojení je vhodné pro AP s výhledem na Prosek (jablonka AP Kabel) nebo směr Kbely vodárna na vojenském letišti.

Optika je dovařená myslím že, mohu pustit toto info po cca 14-ti denním zkušebním provozu bude možné cca za 7-14 dnů brát konektivitu na optice z cloudu Severovýchod.
Agregace není žádná, limity dat vůbec žádné.
Ceny jsou následující:
Ceny za služby: základní / maximální ; Vaše cena včetně DPH
Internet 64 rychlost 64 / 256 300,- Kč
Internet 128 rychlost 128 / 512 400,- Kč
Internet 192 rychlost 192 / 512 700,- Kč
Internet 256 rychlost 256 / 768 1000,- Kč
Inet Max rychlost 512 / 1024 1900,- Kč
Inet Individual rychlost (včetně garance minimální rychlosti) i cena jsou dohodnuty individuálně

- Neagregováno – 1:1 připojení máte pouze sami pro sebe.
- Neomezená data a čas.
- rychlost v obou směrech (k uživateli i od něj) je totožná.
- Maximální možná rychlost pro Inet Max závisí na kapacitě linky.
Takže kdo máte zájem pište mne na ICQ nebo zavolejte zdravím Karel
ps dovolím si upozornit že, všechny linky od fíbru routují i CZFree u Fíbru je to předmětem jednání s vyvolenýma k.

DODATEK AKČNÍ NABÍDKA K PŘIPOJENÍ:


A ještě jedna věc od dne spuštění do provozu platí tato akce:
"Kabel tandem" Podmínky této akce jsou jednoduché sežente kamaráda souseda pokud se připojí a zůstane připojen po dobu 3 měsíců máte nárok na jeden měsíc zdarma. podmínka je že, připojený musí mít rychlost stejnou nebo vyšší než vy. Sleva se počítá od následujícího měsíce . to znamená soused se připojí v červenci 2005 zaplatí 3 měsíční poplatky dopředu a vy máte srpen zadarmo.

A aby i ten soused nebyl na tom až tak špatně akce i pro něj objedná-li si například 64/256 a zaplatí na 4 měsíce dopředu automaticky dostává 64/512 u 128/512 dostane 128/768
atd.

Akce je zatím neomezená.

Další akcí je nabídka pro AP kde podle určité odebrané rychlosti je bud sleva nebo zdarma určitá rychlost. obecně se dá říci že, od rychlosti 512/1024 se dá domluvit sleva 400,- Kč a navýšení maximální rychlosti dopoloviny až maxima konektivity dané na bráně pro určitou lokalitu. cca 2-4 mbit

Dále podle počtu připojených a množství odebraného netu budu navyšovat i maximální rychlosti. například z 64/256 na 64/384-512 budu pravidelně informovat.
Pokud bude dostatečný počet uživatelů dojde za nezměněných cenových podmínek i k navýšení základní rychlosti nejméně o 32 kbps. záleží ale kolik vás bude

Zajímá Vás to?? díky za názory zdravím Karel

__________________

Naposledy upravil kabelnet 07.07.2005 v 02:32

Old Post 06.07.2005 v 15:29
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
antonin
Newbie

Registrován: 19.11.2002
Příspěvků: 95

Konektivita pro CZ Free.Net na Praze 9 zdarma Příspěvek č. 1235 

Old Post 19.07.2005 v 17:44
antonin je offline   Click Here to See the Profile for antonin   Find more posts by antonin   Click here to Send antonin a Private Message   Click Here to Email antonin   Visit antonin's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oook
Senior Member

Registrován: 28.06.2002
Příspěvků: 2325

Re: Konektivita pro CZ Free.Net na Praze 9 zdarma Příspěvek č. 1236 

__________________

Nemam rad Jestirky (vcetne popiracu Holocaustu a 9/11).

Old Post 19.07.2005 v 17:55
oook je offline   Click Here to See the Profile for oook   Find more posts by oook   Click here to Send oook a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 1237 

Pardon myslel jsem že CZFree je apolitické. Nechci si tu hájit svoje zájmy kozlovice budiž ale, to co vzniká jinde mne přijde jako tahánípeněz lidí který to třeba ani nezajímá. Aktivitu bych upřel třeba smerem zrychlení stavby metra na proseku stavbu podchodu u zastávky Sídliště Prosek kde zemřelo nesmyslně x lidí a statisticky je zde 1 přejetý člověk za 4 týdny. Nebo aktivní využití času jak mladých tak starších spoluobčanů aby právě neseděli u Inetu nebo seznámit seniory s internetem.
Nemyslím si že, ve všech případech svěřit to městské části je ideální navíc nemohu souhlasit s tím že, Antoníne používáš v jakémsi předvolebním mači sít CZFree k tomuto účelu s tím mohu jen nesouhlasit. Dostal jsi souhlas všech členů CZFree k alespon z Proseka aby jsi to takto použil.
pokud by mne kdokoliv chtel napadnout že, inklinujik komerci tak jen protože nemohu ze svýho platu hradit komplet náklady. V případě že by toto náhodou prošlo změním své trvalé bydliště tak abych zde nemusel platit daně .
K.
PS Co se týká cen tak si myslím že tak jak to nabízím nelze srovnávat to jen na okraj.

__________________

Naposledy upravil kabelnet 19.07.2005 v 18:35

Old Post 19.07.2005 v 18:30
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
antonin
Newbie

Registrován: 19.11.2002
Příspěvků: 95

Re: Konektivita pro CZ Free.Net na Praze 9 zdarma Příspěvek č. 1238 

Naposledy upravil antonin 19.07.2005 v 19:17

Old Post 19.07.2005 v 19:14
antonin je offline   Click Here to See the Profile for antonin   Find more posts by antonin   Click here to Send antonin a Private Message   Click Here to Email antonin   Visit antonin's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r-man
Junior Member

Registrován: 09.08.2002
Příspěvků: 124

To:Antonin Příspěvek č. 1239 

CZF a Jakakoliv Politicka Strana nesmi jit dohromady jinak, nez tak, ze volici mohou volit kohokoliv, a treba budou volit nekoho, kdo podporuje myslenku komunitnich siti obecne. Nesmi to ale byt tak primo, jako ze by mela ve volebnim programu CZF. Jiste se mnou budesh souhlasit, ze pokud nejaka strana komunitni site obecne ve svym programu podporovat bude, ziska si tim naklonnost volicu a nekteri ji i kvuli tomu muzou volit (samozrejme musi mit i spoustu dalsich veci na programu...), to je OK. Ale kdyby to bylo konkretne CZF, bylo by to lobby jaxvina, a tim spis, kdyby se poskytovala nejaka konektivita, nebo tak neco...

...Jsem zasadne proti.

Old Post 19.07.2005 v 21:14
r-man je offline   Click Here to See the Profile for r-man   Find more posts by r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Click Here to Email r-man     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
antonin
Newbie

Registrován: 19.11.2002
Příspěvků: 95

Re: To:Antonin Příspěvek č. 1240 

V podstatě souhlasím s tím, co napsal R-man.

To, že budeme mít ve volebním programu podporu komunitních sítí, to je myslím si, že jisté (nejsem zdaleka jediným příznivcem komunitních sítí ve Straně zelených). Osobně bych však chtěl, aby ten program byl pokud možno konkrétní a realizovatelný. Napsat větu o tom, že budeme podporovat komunitní sítě je pro mě osobně příliš slabé a k ničemu by nás to nezavazovalo. Proto jsem začal uvažovat o konkrétních způsobech podpory a to takových, které by prospěli nejenom komunitní síti, ale především jejím uživatelům.

Samozřejmě, že by v programu místo slova CZFree.Net bylo psáno sousloví komunitní sítě nebo by to bylo ještě více zobecněno, ale v praxi by to stejně na Praze 9 znamenalo CZFree.Net.

Podívejme se na to ještě z jiného úhlu. Pokud bude SZ na Praze 9 úspěšná, tak bude mít jednoho či dva zastupitele a budeme sice v zastupitelstvu, ale v opozici. Jeden ze způsobů, kterým budeme (možná) moci argumentovat při prosazování něčeho bude následující:
"V našem programu jsme měli .... Tento program chtělo n voličů. A jelikož náklady tohoto jsou ... a přínosy ..., tak by to mělo být realizováno."
Pokud v programu budeme mít pouze obecnou podporu komunitních sítí a ne třeba konkrétněji zabezpečení bezplatného Internetu pro občany/obyvatele Prahy 9 ve spolupráci s komunitními sítěmi, tak takovýto závazek by se dal odbýt řekněme článkem v Devítce nebo seminářem pro obyvatele Prahy 9.

Možná je můj problém, že neumím psát politické programy, jelikož jsem zvyklý psát spíše projekty, kde musí být vše dopředu zpracováno - kdo co udělá, kolik to bude stát, jak dlouho to bude trvat... Napsat jen velmi obecnou větu, že budeme něco podporovat mi připadá jen jako takové nic neříkající plácnutí do vody, jako bychom řekli: Volte nás, myslíme to dobře :-)

Old Post 19.07.2005 v 21:55
antonin je offline   Click Here to See the Profile for antonin   Find more posts by antonin   Click here to Send antonin a Private Message   Click Here to Email antonin   Visit antonin's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oook
Senior Member

Registrován: 28.06.2002
Příspěvků: 2325

Re: Re: To:Antonin Příspěvek č. 1241 

__________________

Nemam rad Jestirky (vcetne popiracu Holocaustu a 9/11).

Old Post 19.07.2005 v 23:17
oook je offline   Click Here to See the Profile for oook   Find more posts by oook   Click here to Send oook a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 1242 

rád bych se vyjádřil k cenové politice. V tomto státě bohužel je každé dobro po zásluze potrestáno v jedné lokalitě jsem rozjel velmi zajímavou cenovou nabídku. Co se stalo místní provider si postěžoval na čtú to to hodilo hospodářské soutěži výsledkem jepokárání a musel jsem zdražit. No a ted mne poradte osobně já i můj poskytovatel by jsme šli ještě níž jenže kdo pak bude platit ty pokuty za to že, chcete prodat trochu levneji holt se musí dodržet ceny a podmínky obvyklé. Ted mám třeba strachs tím co vám chci tady nabídnout na Proseku uvědomte si že, každý v cenové relaci 400,- Kč u 128 tam má nejaké omezení at agregací nebo snížením rychlosti při určitém staženém objemu dat prostě vždy je tam nejakej háček. Já tam nemam žádný háčky.
Zdravím Karel

__________________

Old Post 20.07.2005 v 03:07
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oook
Senior Member

Registrován: 28.06.2002
Příspěvků: 2325

Příspěvek č. 1243 

__________________

Nemam rad Jestirky (vcetne popiracu Holocaustu a 9/11).

Old Post 20.07.2005 v 06:32
oook je offline   Click Here to See the Profile for oook   Find more posts by oook   Click here to Send oook a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 1244 

Ahoj Michale,
už jednou jsem ti to neprozradil mohu ti zodpovědně říci že,
tato společnost mne dává natolik dobrou cenu že, skutečně nemám zapotřebí agregovat. Pokud agregují oni tak smluvně se tváří že, to nedělají a vím že, to nedělají pokud pomineme dynamické agregace v provozu mezi peer centry atd. jinak tato společnost si myslím ani za potřebí agregaci nemá.
Zdraví tě Karel

__________________

Old Post 20.07.2005 v 10:43
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
majklovec
zastupce cloudu 10.93

Registrován: 18.09.2002
Příspěvků: 481

Příspěvek č. 1245 

Proc nemuzes/nechces rict od koho nakupujes?

To pak lidi, co se na tebe pripojujou, koupi zajice v pytli a zjisti jak jsou pripojeny, az kdyz jsou pripojeny? Neni to trochu volovina?

__________________

Naposledy upravil majklovec 20.07.2005 v 11:05

Old Post 20.07.2005 v 10:53
majklovec je offline   Click Here to See the Profile for majklovec   Find more posts by majklovec   Click here to Send majklovec a Private Message     Visit majklovec's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 1246 

Michale a proč je to tak důležítý? Myslím že, důležitý je to abych dostál tomu co jsem slíbil a nabídl. to je důležitý nikdo žádný zajíce v pytli nekupuje. Jinak když to vezmeme s celkovýho pohledu na CZFree. Nechci aby jste tu psali kdo kde nakupuje je mne to jedno jde jen o to jestli dodržujete sami co slibujete, tedy myšleno takže jste něco za určitých podmínek nabídli a tu nabídku dodržíte. Jde o to obstát sám před sebou.
Píše se někde kde nakupuje Czela, Connection, Pe3niny, DJDodo, Lysa.free, Brandys, Neratky, XChaos, o.p.s.Bohnice, JM-Net, eHaMnet, Praha12, HMNet, říčany, ústí nad labem, PilsFree, HWsoft a další a další je zvláštní ale, nikdo nikde to nepíše lze se jen domnívat kdo kde a co. Nebre to tak že, to nechci říct ale, nechci tu ostatním radit. Když jsem chtěl se slučovat aby bylo levnejc všichni mne poslaly někam. takže ted mam levnejc ale, jen se mne nechce se dělit o to od koho nemyslím si jak jsem psal že je na tom něco blbě. Zdravím Karel

__________________

Old Post 20.07.2005 v 17:00
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xjoska
Newbie

Registrován: 03.03.2003
Příspěvků: 50

Příspěvek č. 1247 

Nechapu proc to taji, kdyz staci aby nektery z jeho zakazniku udelal jeden traceroute do internetu, dal to sem a melo by byt docela jasno.
Tazke sup sem s tim

Edit: tak nez jsem se k tomu proklikal tak me s nejakou odpovedi predbehl.

Old Post 20.07.2005 v 17:09
xjoska je offline   Click Here to See the Profile for xjoska   Find more posts by xjoska   Click here to Send xjoska a Private Message   Click Here to Email xjoska     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oook
Senior Member

Registrován: 28.06.2002
Příspěvků: 2325

Příspěvek č. 1248 

__________________

Nemam rad Jestirky (vcetne popiracu Holocaustu a 9/11).

Old Post 20.07.2005 v 17:15
oook je offline   Click Here to See the Profile for oook   Find more posts by oook   Click here to Send oook a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:48.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 72737475767778798081828384 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz