CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 9 > Prosek
« 73747576777879808182838485 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 1249 

Napadlo mne taky proč se nezeptáte KLFree jak to je z jeich konektivitou. taky Vám to neřeknou v určitou chvíli prostě nelze o určitých věcech mluvit třeba i z několika důvodů nebo taky jen z toho důvodu že, to ten kdo mne to poskytuje nepovažuje za vhodné.
Zdravím Karel

__________________

Old Post 20.07.2005 v 17:18
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
majklovec
zastupce cloudu 10.93

Registrován: 18.09.2002
Příspěvků: 481

Příspěvek č. 1250 

__________________

Old Post 20.07.2005 v 17:22
majklovec je offline   Click Here to See the Profile for majklovec   Find more posts by majklovec   Click here to Send majklovec a Private Message     Visit majklovec's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oook
Senior Member

Registrován: 28.06.2002
Příspěvků: 2325

Příspěvek č. 1251 

__________________

Nemam rad Jestirky (vcetne popiracu Holocaustu a 9/11).

Old Post 20.07.2005 v 17:26
oook je offline   Click Here to See the Profile for oook   Find more posts by oook   Click here to Send oook a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
.:5l0rD4X:.
Newbie

Registrován: 16.05.2005
Příspěvků: 3

Tajemny ISP Příspěvek č. 1252 

Prominte, ze Vam tu zasahuji do debaty, ale nevidim dulezite zverejnovat od koho to jede, daleko dulezitejsi je pro me to jestli se to pripojeni bude chovat tak jak slibil Karel. A jestli ano, potom klobouk dolu

Old Post 21.07.2005 v 09:02
.:5l0rD4X:. je offline   Click Here to See the Profile for .:5l0rD4X:.   Find more posts by .:5l0rD4X:.   Click here to Send .:5l0rD4X:. a Private Message   Click Here to Email .:5l0rD4X:.   Visit .:5l0rD4X:.'s homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
djdodo
CZNET

Registrován: 20.11.2002
Příspěvků: 1344

re: tajemny isp Příspěvek č. 1253 

Nechci Vam do toho na Proseku moc kecat,ale mam tu k dispozici 2/2 Mbity v FWA 26GHz za cenu 13.000.-Kc/mes.
Jedna se o garant,rychlost do Nix i do zahranici,poskytovatel je CZNET a dodavatel BROADNET.

Navic uz jsem to tu rikal,neni lepsi si od nejakeho IPS koupit treba 10Mbit,nasdilet to mezi vsechny z proseka a podilet se na nakladech?

Nevim,kolik je na Proseku lidi,ale nikoho by to nepolozilo
Klidne udelam 1.krok a nabizim 2 Mbit zadarmo na 2 mesice na rozjezd.U Simandla, nebo tak, by mohl bezet nejaky stroj s QoS a je to...

Takhle to nema uroven a myslim,ze spise lide ubivaji,nez pribivaji...

__________________

http://shop.cznet.cz

Old Post 25.07.2005 v 23:40
djdodo je offline   Click Here to See the Profile for djdodo   Find more posts by djdodo   Click here to Send djdodo a Private Message   Click Here to Email djdodo   Visit djdodo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 1254 

Malá poznámka DJDodo jezdíš přes Prosek někdy? Tak by jsis všimnul co se tu kope.
moje blbost je to že, v zápalu práce jsem přehlíd že, je červenec a všichni lidi asi kromě mne byli jsou nebo budou na dovolený takže co to znamená že, musim počkat až se síma vrátí z dovči aby to nakonfil a taky technici.
Jinak za tech 13000,- jsem ochotnej po spuštění pokud si to někdo koupí dát cca 4 mbit. 1:1 symetrických 4 mbit up / 4 mbit down. (podle dodo počtů 8 mbit)
A DJDodo pochop sice funguješ ale, jak ti tu pár lidí napsalo konkurence. Já zatím jedu pouze v testu nicméně spuštění je na obzoru takže pak je to o tom kdo lépe a jak a i když sem dotáhneš GTS Novery družici tak je to furt rádio optika je optika. tam kde ty máš hop do dalšího rádia jsem já na optice tak už to pochop. Zdravím Karel

__________________

Old Post 26.07.2005 v 04:04
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oook
Senior Member

Registrován: 28.06.2002
Příspěvků: 2325

Příspěvek č. 1255 

__________________

Nemam rad Jestirky (vcetne popiracu Holocaustu a 9/11).

Old Post 26.07.2005 v 10:34
oook je offline   Click Here to See the Profile for oook   Find more posts by oook   Click here to Send oook a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 1256 

HMM nemam to jednoduchy ted jsem přispěl i k Vám čekám ted už jen na techniky až se vrátí z dovolený a hlavně na Petra Simandla zdravím Karel

__________________

Old Post 26.07.2005 v 10:48
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
amiandrew
Newbie

Registrován: 27.06.2002
Příspěvků: 73

Příspěvek č. 1257 

Ahoj Karle,
nepřijde ti trochu divné, stavět něco na jednom člověku? (jmenovitě na Símovi) Představ si, že tuto debatu čte nějaký tvůj potencionální zákazník. Ten se tady dozví informaci o tom, že ty nabízíš něco, co nejsi schopen spravovat a závisí to na nějakém jiném člověku, který (a já mu to přeji, protože na prosecké infrastruktuře nechal kdejaký víkend) nemá moc času?
Docela by mě zajímalo, jak si to představuješ. Nebo si myslíš, že se o to bude starat někdo z CZF?

__________________

Ondrej "AndreW" Zima

Old Post 26.07.2005 v 12:03
amiandrew je offline   Click Here to See the Profile for amiandrew   Find more posts by amiandrew   Click here to Send amiandrew a Private Message   Click Here to Email amiandrew   Visit amiandrew's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
djdodo
CZNET

Registrován: 20.11.2002
Příspěvků: 1344

re Příspěvek č. 1258 

No comment...
Ja osobne bych radeji volil nejakeho znameho ISP,jen kvuli zarukam atd.

Ale pokud Karel vykope ten opticky kabel az nekam,kde mam HotSpot,tak bych mel zajem o zalozni trasu

Az na Proseku dodelaji to metro,tak by pak mohl Karel vozit MEGABITY z centra, tam to bude levnejsi. (sorry,karle,jen zert

__________________

http://shop.cznet.cz

Old Post 26.07.2005 v 18:36
djdodo je offline   Click Here to See the Profile for djdodo   Find more posts by djdodo   Click here to Send djdodo a Private Message   Click Here to Email djdodo   Visit djdodo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 1259 

__________________

Naposledy upravil kabelnet 27.07.2005 v 07:26

Old Post 27.07.2005 v 07:16
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oook
Senior Member

Registrován: 28.06.2002
Příspěvků: 2325

Příspěvek č. 1260 

__________________

Nemam rad Jestirky (vcetne popiracu Holocaustu a 9/11).

Old Post 27.07.2005 v 08:46
oook je offline   Click Here to See the Profile for oook   Find more posts by oook   Click here to Send oook a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 1261 

Tak nevim co je na tom k nerozumění: psal jsem Petr Simandl a TECHNICI.
Technici provedou nastavení do netu a další blbosti ohledně optiky.
S petrem Simandlem proběhne nastavení BGP sedla atd jak jsem psal.

Vlastní rozsah nemám spoluužívám rozsahy cloudu Jihovýchod.

Zdravím Karel

__________________

Naposledy upravil kabelnet 27.07.2005 v 09:05

Old Post 27.07.2005 v 09:01
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oook
Senior Member

Registrován: 28.06.2002
Příspěvků: 2325

Příspěvek č. 1262 

__________________

Nemam rad Jestirky (vcetne popiracu Holocaustu a 9/11).

Old Post 27.07.2005 v 12:21
oook je offline   Click Here to See the Profile for oook   Find more posts by oook   Click here to Send oook a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 1263 

Měl jsem na mysli Prosek protoze dotaz vzesel odtud. Karel

__________________

Old Post 27.07.2005 v 16:43
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
amiandrew
Newbie

Registrován: 27.06.2002
Příspěvků: 73

Technici Příspěvek č. 1264 

Kdopak je "technici"? Deu? Frodo? Kolik jich je

__________________

Ondrej "AndreW" Zima

Old Post 27.07.2005 v 16:54
amiandrew je offline   Click Here to See the Profile for amiandrew   Find more posts by amiandrew   Click here to Send amiandrew a Private Message   Click Here to Email amiandrew   Visit amiandrew's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:51.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 73747576777879808182838485 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz